Jump to content

Ayın Türkçe forum kullanıcısı yarışması sonuçları!

Legionn

Recommended Posts

Опубликованное фото

Merhaba arkadaşlar!

Uzun bir zamandır süren yarışmamızın sonuçlarını açıklamaktan gurur duyuyoruz.

Öncelikle herkesin forumumuza yaptığı katkılardan dolayı teşekkür ediyoruz. Umuyoruz ki bu yarışmamız önümüzdeki zamanlarda da devam edecek. İşte yarışmamızın ilk 3'ü:

1. En iyi forum üyeleri.

- Mstf_l - 780 miracle coins

- Sorunsuz - 780 miracle coins

2. En iyi forum üyesi:

- Turkteam - 360 miracle coins

3. En iyi forum üyesi:

- Rapor - 100 miracle coins

Yarışmanın ödülleri kişilerin oyunda kullanmış oldukları ID'ler alınarak verilecektir. ID'ler kişisel mesaj yoluyla forum üyelerine sorulacaktır ve ödüller en kısa zamanda sahiplerine ulaştırılacaktır.

Ayrıntılı bilgi: http://forum.warspear-online.com/index.php?topic=104232.0

Not: ID vermek istemeyen kullanıcıların yerine yeni kazanılan ilan edilecektir.

Bir dahaki sefere görüşmek üzere!

Iyi oyunlar!

Legionn

1iniz vermesseniz ben kazanarım ödülü inşallah birinin netini keserler 1 hafta giremez  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

1iniz vermesseniz ben kazanarım ödülü inşallah birinin netini keserler 1 hafta giremez  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

cok kotusun xD hak eden kazansin bence :D

İlk 3e girmisim ban yedikten sonra hic beklemiyordum acikcasi :blush:  Herkesi tebrik ederim bu arada , hizconovor yorum guzel ;D

Loveshamn cesaretinden dolayi tebrik ederim seni. Bekledigimden daha cirkinsin.

Hahahaha senin dusuncen beni ilgilendirmiyor bile :D vallah koptum xD

Guldurebildiysem ne mutlu bana. :good:

Benim en azindan kendime guvenim ve cesaretim var :D ;) hadi bakalim sende goster kendini :D yanliz merak etme ben senin gibi oyle yargilamam, yargilamayada hakkim yoktur zaten ;)

Ödüller kısa bir gecikme yaşadı ama merak etmeyin, yarın ödüller sahiplerine verilecektir. :)

Bedavaya mcoin alıyorsunuz birde mızmızlanıyorsunuz ne zaman gelecek diye :diablo:  , yarın ödüller sahiplerine verilecektir. :)

::)

katılıyorum modumaaaaa  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Turkteam adl kullanicinin atilan mesajlara cevap vermemesi nedeniyle odeme gecikmistir. Odeme bugun yapilmistir. (Ulasmasi en gec 1 gun surebilir.)

aaaaa turkteam seni kınıyoruz keşkee haftaya ataydın yaaa  :( modum atmayan varmı kullanıcı adını ?bizim ödülü çarpma şansımız olaydı iyiydi  ;D

aaaaa turkteam seni kınıyoruz keşkee haftaya ataydın yaaa  modum atmayan varmı kullanıcı adını ?bizim ödülü çarpma şansımız olaydı iyiydi

Turkteam bir sure daha cevap vermezse yeni kazanani aciklayacagiz.

özür dilerim arkadaslar 1 haftadır giremiyorum polis okuluna basvurdum onun icin ugrasıyorum kusura bakmayın biraz once moduma id yi verdim :)

:'( :'( :'( :'( :'( Son Umudumuzda Bitti Ya la :sorry: :sorry: :sorry: :sorry: :sorry: :sorry: :sorry: :sorry: :sorry: :sorry: :sorry: :sorry: :sorry: :sorry: :sorry: :sorry:

:'( :'( :'( :'( :'( Son Umudumuzda Bitti Ya la :sorry: :sorry: :sorry: :sorry: :sorry: :sorry: :sorry: :sorry: :sorry: :sorry: :sorry: :sorry: :sorry: :sorry: :sorry: :sorry:

sen bide bana sor 3. den 2.lige yukselim mcoin 4e katlamak vardi  :fool: :sorry:

sen bide bana sor 3. den 2.lige yukselim mcoin 4e katlamak vardi  :fool: :sorry:

tuh  ;D ;D ;D ;D

Merhaba arkadaslar,

Gunlerce suren bekleyisin ardindan miracle coinsler hesaplara ulasti. Anlasmali oldugumuz site ile cikan sorunlar nedeniyle bu sure biraz uzun surdu. Hepinize bir daha boyle bir sey yasanmayacagina garanti veriyor ve iyi harcamalar diliyorum.

Ulasan miktardan daha az gelirse lutfen bize ulasin.

Sorunsuz, mstf_l : 1170 mcoin

Turktean : 540 mcoin

Rapor : 150 mcoi

sorunsuz 1 k mc  hayırlı olsun  :clapping: :clapping: :clapping: :clapping:

modum alınma ama eskiden daha hızlı çeviri yapıyodun

Size bu konuda bir surprizim olacak ve dusuneceginizden cok daha hizli ceviriler yapilacak.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...