Jump to content

[2011.12.15] Warspear Online: Legacy Of Berengar 2.5


siwers

Recommended Posts

Arinar obchodzi święto stowrzenia świata! W miastach znajdziesz nowe i ciekawe questy i nagrody.

Haloween mineło. Demony ciemności szybko ukryły się w ciemności, z rozgniewaniem warczą czekając na wesoły początek obchodów święta stworzenia Świata! Tajemniczy Biały starzec, który mieszka na brzegach granic Śniegu, po raz kolejny przygotowuje jego sanie uprzężone w latające jelenie. Wkrótce zacznie dostarczać prezenty w całym Arinar próbując wywołać najlepsze uczucia w sercach mieszkańców świata. Niektóre z pogłosek mówią że Biały Starzec jest posłańcem Białego Wędrowca wciąż obserwującego Arinar zza niewidzialnej linii.

 

Опубликованное фото  Опубликованное фотоОпубликованное фото

Опубликованное фото Опубликованное фото

Wzmocnienie przedmiotów.

Za pomocą wzmocnień Sphere można zwiększyć pierwszą premię elementów. Proces ten jest bardzo ryzykowny - na każdym poziomie, wraz z charakterystyką szanse na skuteczne wzmocnienie jest zmniejszone. Ale nie martw się: przedmiot zawsze można ubezpieczyć na brak poprawy! Po wzmocnieniu broń świeci tajemniczym światłem:

 

Опубликованное фото

 

 

 

Wymagane akcesoria Spheres można znaleźć w dowolnym miejscu w świecie gry, jak również można je kupić w Miracle Shop.

 

Опубликованное фото  Опубликованное фотоОпубликованное фото

 

Codziennie prezenty za logowanie się do gry. Pragnąc ułatwić niedole wojny, Twój Mentor wysyła prezent każdego dnia - mała skrzynie niespodziankę, która zawiera przydatne losowe przedmioty ze świata gry. To pomoże Ci przetrwać z honorem pierwsze testy na drodze do zwycięstwa! Aby dać ten prezent używamy skrzynki pocztowej - nowa funkcja w grze, którą będziemy rozwijać w najbliższej przyszłości.

 

Опубликованное фото Опубликованное фото

 

 

 

Nowy system run i kryształów. Mamy uproszczony system run i kryształów, tak więc teraz nie są one ograniczone na poziom, a ich właściwości są ustawiane automatycznie przez poziom przedmiotu, w którym jest włożona. Stare runy i kryształy zostaną usunięte ze sklepu Miracle. Również te zmiany wpływają niektóre materiały (mikstury itp.).

 

Опубликованное фото Опубликованное фото

 

Zmiany klas:

Rogue: czas trwania umiejętności Stealth zmniejszona i zwiększony czas ładowania.

Barbarian: Chop obrażenia umięjętności obniżona, ale również zredukowane zużycie energii i czas ładowania

Bladedancer: Strike Flash obrażenia umiejętności wzrosły.

Shaman and Druid: umiejętność leczenia wzrosła.

 

 

Poprawiono kilka bugów.

 

 

Tłumaczone na kacu gigancie :D

Link to comment
Share on other sites

Nowy system run i kryształów.[/color] Mamy uproszczony system run i kryształy, tak więc teraz nie są one ograniczone na poziom, a ich właściwości są ustawiane automatycznie przez poziom przedmiotu, w którym jest włożona. Stare runy i kryształy zostaną usunięte ze sklepu Miracle. Również te zmiany wpływają niektóre materiały (mikstury itp.).

 

Czyli wysokość bonusa przez dodanie kryształu lub talizmanu, zależy od tego jaki level ma broń?

Link to comment
Share on other sites

Wzmocnienie przedmiotów.Za pomocą wzmocnień Sphere można zwiększyć pierwszą premię elementów. Proces ten jest bardzo ryzykowny - na każdym poziomie, wraz z charakterystyką szanse na skuteczne wzmocnienie jest zmniejszone. Ale nie martw się: przedmiot zawsze można ubezpieczyć na brak poprawy! Po wzmocnieniu broń świeci tajemniczym światłem:Wymagane akcesoria Spheres można znaleźć w dowolnym miejscu w świecie gry, jak również można je kupić w Miracle Shop.

 

Co do tego to mam kilka pytań, z obrazka wynika że za 59MC broń będzie zabezpieczona, tak? Drugie pytanie takie, co to świecenie broni ma dać, samo świecenie czy coś jeszcze? - Bo jak coś to się zainwestuje ;p

Link to comment
Share on other sites

Za pomocą wzmocnień Sphere można zwiększyć pierwszą premię elementów.

no raczej wzmacnia broń ;D  skąd mam wiedzieć skoro serwy off są :P
Link to comment
Share on other sites

A tak się pytam może jakieś wycieki masz itp. ;p

 

 

Tak wogule to do broni trzeba włozyć kryształ, talizman i go wzmocnić to wtedy wychodzi tak(bez krysztalu i talizmanu):

69 MC - "Kulki" do wzmacniania

59 MC x 10 - Zabezpieczenie przed zepsuciem się przedmiotu.

 

 

Suma:

150 MC(około, kryształ i talizman) + 69 MC(Kulki) + 590 MC(Zabezpieczenie zbroi) = 809 MC - jak na wynik popatrzyłem to broń taka droga to nie jest 3 doładowania po 300 i jeszcze zostanie, jak dla mnie tanio.

Link to comment
Share on other sites

 

Nowy system run i kryształów. Mamy uproszczony system run i kryształów, tak więc teraz nie są one ograniczone na poziom, a ich właściwości są ustawiane automatycznie przez poziom przedmiotu, w którym jest włożona. Stare runy i kryształy zostaną usunięte ze sklepu Miracle. Również te zmiany wpływają niektóre materiały (mikstury itp.).

 

Ciekawe co zrobia z obecnymi kamykami w eq... Do bagu wsadzic ludziom nie moga.. Wywalić też nie  zostało by im jedynie oddac mc :! Z tych kamieni run co sa w eq czy bagach ludzi

Link to comment
Share on other sites

Hm. Czy ta wersja gry już jest dostępna ;D ? Jeśli tak to jak ją zaktualizować na telefonie :D?

 

 

http://warspear-online.com/en/download/? - ściągasz z tąd grę na swój telefon i potem w telefonie odinstalowywujesz starą wersje gry, a potem instalujesz nową wersje, którą pobrałeś.

Link to comment
Share on other sites

 

Ciekawe co zrobia z obecnymi kamykami w eq... Do bagu wsadzic ludziom nie moga.. Wywalić też nie  zostało by im jedynie oddac mc :! Z tych kamieni run co sa w eq czy bagach ludzi

 

 

Ja sądzę tak że nawet jak oddadzą to tylko tyle żeby za to nie kupić nowych run i kryształów, tylko dopłacić SMS, bo jednak człowiek w sprawie pieniędzy to jest niezły cwaniak.

Link to comment
Share on other sites

Hm. Czy ta wersja gry już jest dostępna? Jeśli tak to jak ją zaktualizować na telefonie :D?

 

Tu :

warspear-online.com/en/download

Link to comment
Share on other sites

Z tego co czytałem to wynika ze MailBox służył będzie na razie do codziennych prezentów i będą go rozwijać, mam nadzieje że stworzą prawdziwy MailBox w którym będzie można wysłać list do drugiego gracza który jest off-line, który będzie mógł sobie potem przeczytać treść wiadomości. Mogli by też zrobić wysyłanie itemów poprzez MailBox - to jest taka moja sugestia :)

Link to comment
Share on other sites

Z tego co czytałem to wynika ze MailBox służył będzie na razie do codziennych prezentów i będą go rozwijać, mam nadzieje że stworzą prawdziwy MailBox w którym będzie można wysłać list do drugiego gracza który jest off-line, który będzie mógł sobie potem przeczytać treść wiadomości. Mogli by też zrobić wysyłanie itemów poprzez MailBox - to jest taka moja sugestia

 

Przy okazji z tym itemkiem juz przesadzasz .. Bo wtedy exchange po co i trade chat..

 

Niezly spam tu sie tworzy ..0 odp z mej strony juuz

Link to comment
Share on other sites

Ale nowa wersja gry już jest :D? Szkoda że nie da się bezpośrednio przez telefon :(

 

 

Kurde... Patrz co ci pisze u góry na forum:

Download latest game client v2.5

Wilku: Wilku chat trade niech zostanie bo przecież mailbox nie przeszkadza tradechat, bo najpierw trzeba się dogadać a potem wysłać powiedzmy. A trade funkcja to jest dobra to wymiany przedmiotu za przedmiot gdy się przez mailbox tak nie da.
Link to comment
Share on other sites

Z kazda kolejna aktualizacja ta gra wymaga wiecej pieniedzy i mniej umiejetnosci.

 

Tu sie zgodze kazdy newbie teraz pro bo xxx kasy wrzucil... Krótko mówiąc corazj wiecej kasy pakować sie bedzie a NIGDY nie dodadza new wpn z dropu czy next lvl.. Only kasa..

Link to comment
Share on other sites

Ale to Wilku chyba nie jest do mnie? - Bo takie odnoszę wrażenie że to do mnie kierujesz...

 

Czy wymienilem jakiego pl nick czy innego ciula ..nie ... Wiec mylisz sie

Link to comment
Share on other sites

 

Czy wymienilem jakiego pl nick czy innego ciula ..nie ... Wiec mylisz sie

 

 

Tylko wiesz ja tak mam że za płatne tikety mam all sprzęt z areny, wrzucone kamienie i talizmany za MC więc myślałem. Po za tym dobrze wiesz że jestem doter, kasy mam dużo i mogę kupić co chce w grze ;p

Link to comment
Share on other sites

1. Co oni tyle robią? - Algide czy co...

2. Nie mogą tego w nocy robić aby można było w dzień grać, jak widać wysokie utrzymanie gracza ma ta gra...

Link to comment
Share on other sites

Ktoś ogarnia ten system świecenia się broni jak nie można nic w nim zrobić? Tak wogóle to oni nic nie zrobili z runami i krysztalami...

Link to comment
Share on other sites

Tak patrzyłem sobie i patrze i widzę że zabezpieczenie broni przy enchat kosztuje 59MC. Pomyślałem sobie że to mało, ale jak zacząłem robić ile mi kasy jest potrzebnej to jestem szokowany.

 

 

O to krótki urywek moich obliczeń:

Do zrobienia

1. Broń

139 MC - Enchaty

590 MC - Zabezpieczenie

 

 

Suma:

139 + 590 = 729 MC

 

 

2. Zbroja

29 x 4 = 116 MC - Runy

39 x 4 = 156 MC - Kryształy

89 x 4 = 356 MC - Enchaty

590 MC x 4 = 2360 MC - Zabezpieczenie

 

 

Suma:

116 + 156 + 356 + 2360 = 2988 MC

 

 

Łączna suma: 729 + 2988 = 3717 MC

Link to comment
Share on other sites

Ja na razie mam za duże wydatki aby sprzedawać ze MS, chyba że już skończe zbroje i broń to będę kasę potrzebował na jakieś dobre belt, bizu i peleryne.

Link to comment
Share on other sites

Rozumiem że musi być komercjalizacja, ale 59MC i to w święta... Mi się zdaje że im tylko na kasie chyba zależy i tyle.

Link to comment
Share on other sites

Tak patrzyłem sobie i patrze i widzę że zabezpieczenie broni przy enchat kosztuje 59MC. Pomyślałem sobie że to mało, ale jak zacząłem robić ile mi kasy jest potrzebnej to jestem szokowany.

 

 

O to krótki urywek moich obliczeń:

 

 

zapomniałeś ze nawet z tym czymś za 59mc nie masz pewności że ulepszysz :P

Link to comment
Share on other sites

Ja już zakończyłem powiekszanie ich skarbonki bez dna :D fajnie się grało:)

@3 pałki z areny ulepszałem aż się zrobiła żadna :P haha

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...