Jump to content

necro


Atoris

Recommended Posts

Jak zaczynałem grać Priestem także pytałem jak rozkładać ale każdy miał trochę inaczej... i nie te skille które mi się podobają oraz ich efekt :) więc radzę Ci samemu przemyśleć co będziesz robił tą postacią czy pod arene czy do huntu czy może dla siebie (tak jak to Ja zrobiłem) taki pół tank z priesta :P na dungeonach easy-normal mogę bloczyć mobki oraz bossy:)

 

 

Necro SKILLE:

 

Poison spittle - deathly eye - nightmares - bone shield - ancient seal

 

PvP/arena

 

31535

 

 

PvP/arena/full support

 

11555

 

 

Hunting

15155

Link to comment
Share on other sites

najbardziej mi odpowiada chyba 1 buil , a na 6 skila to chyba poświęce stuna , ale do 18 lvl jeszcze dlugoo :)

 

a tak poza tym to będą jeszcze nowe skile ? bo na rouge mam 2 sloty :)

Link to comment
Share on other sites

ok chcesz uniwersalny bulid?

testowalem juz wiele i ten obecny dziala na moimcharku najlepiej

31445

 

 

dlaczego tak?

majac taki uklad masz w zasadzie kazdy skill uzyteczny  w swoim zakresie mianowicie poison na 3 daje wiadomo wiekszy atk ale i jego koszt mana nie jest zbyt wielki

tarcza na 4 redukuje z 600 dmg na 5 650 koszt 2 many wiecej a skill stracony

po upie nightmare dziala teraz 8 sec na 4 czyli tak jak kiedys na 5 czyli kolejny skill point do przodu

no heal wiadomo

sy za pismo ale pisze po pijaku jedna reka

jesli masz pytania to zlap mnie na ws

testowalem bulid

11555

51515powiem tak w obecnych czasach bez shield z niskim defem na mag padniesz fas

z koleji atk na 5 nie da za wiele ,dlaczego?regen heal zosta podniesiony wiec nie przebijesz sie czesto

dlatego w pvp deadly

+ poison daje rade,zadbaj tez o crit bo to daje crit heal i to decyduje o wygranej to tyle odemnie

aha jescze jedno nie uzywaj skill point na deadly i nowy do dupy skill expert necro ,no chyba ze naprawde lubisz umierac,powodzenia

Lord Mel

Link to comment
Share on other sites

aha czyli nowy skil do dupy ?

gra ktoś z was na Us-sapphire

 

dla mnie do dupy nie mam pojecia jaki sens go uzywac,na serio nie mam zamiaru pocieszac sie znikomy dmg dla all w zasiegu dziaania bo to smieszne ,graj na EU
Link to comment
Share on other sites

mam shaman 10 lvl, ale jakos narazie robie questy ze swamps rouge

 

jest taka sytuacja:

nie mam 18 lat i nie mam konta w banku , a chciałbym kupić na ewent halloween 25200mc na promocji.

Więc jak nie mam konta to przelew i pay pal odpada , a sms'em nie opłaca sie zbytnio . Wie ktos jak to wykąbinować ?

Link to comment
Share on other sites

a co sądzicie o doładowaniu peypal przelewem na poczcie ? Szukałem troche i opinie są podzielone , ale narazie spotkałem 3 osoby co wysłały i doszło, a ja nie chce stracuć ponad 3 stówek ;)

Link to comment
Share on other sites

Trzy razy doladowalem w taki sposob.

Dwa razy bez problemu doszly a za trzecim razem byl lekki poslizg.

Jest bardzo dobry kontak maliowy z ich biurem obslugi-w miare szybko rozwiazali problem z "zaginionymi" pieniedzmi.

Jednak polecam zalozyc konto w banku(dla mlodziezy) i powiazac go z kontem paypal. Wtedy masz pewnosc,ze wszystko odbedzie sie szybko i bez problemow. Zobacz oferte izzyKONTO w mbanku.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...