Jump to content

Odreaguj se !


WILK

Recommended Posts

jak w temacie(żal sie,wywalaj co ci na serduchu lezy itp) ...

Kur... Dlaczego w tej game nic sie nie dzieje same nudy dzizus .. Polowa nie ogarnia gry po za polakami... Spamuj caly dzien za glupim kamykiem heal large nic a jak sie trafi mowi daj 20k :!  szooOOK

Link to comment
Share on other sites

mimo sysko najlepsi sa tzw afk na arenie :!

śmiechem było to

Ja lives lvl 14 ziom też lvl 14 vs 15 i 18 lvl

Arena taaaaa pro ona jest  bij sie z lvl 18 Oo

Link to comment
Share on other sites

juz mi zaczyna zwisac gra... Tym ktorym sam pomgalem .. Czy kase dalem bo nie mieli...  A gdy ja o cos poprosze nie ma... Zawsze :! ..nikt nic ni ma.albo czasu na q...

delet tą gre czy nie ... Nie wiem.. Zastanawiam sie

 

Cya

Link to comment
Share on other sites

Niewiem po jaką chorobe wszyscy uciekli do mc. Jak byli w fb bylo git. Codziennie wieczorami na bossy sie szlo i zawsze pomagalo w q low lvl. Wtedy zawsze byla jakas ekipa. A teraw w mc marudza ze nuda. Mogli zostac w fb zawsze cos ciekawego by sie zrobilo.

Link to comment
Share on other sites

W FB jest jeszcze gorzej bo kompletnie nikogo tam nie ma :P w MC jest ok jeśli gra coś oferuje a teraz nic ciekawego nie oferuje więc nikt już nie gra i jest nudno :P

Link to comment
Share on other sites

W FB jest jeszcze gorzej bo kompletnie nikogo tam nie ma :P w MC jest ok jeśli gra coś oferuje a teraz nic ciekawego nie oferuje więc nikt już nie gra i jest nudno :P

 

 

No to malo ludzi u fb jest bo pouciekali do mc... Jak kiedys duzo ludu gralo u elifikow to bylo spoko to czemu nie sprobujecie zagrac w tej frakcji? A odnosnie tego ze nie ma co robic to sie zgadzam. Tym ktorym zalezy na dalszej grze hunca na b.guardach. Miejmy nadzieje ze w nastepnym update dodali wyzsze lvl, zwykle questy, nowe eq, bossy, lokacje, klany i jeszcze jakies ciekawe rzeczy zeby sie nie nudzilo...

Link to comment
Share on other sites

wiesz co Siwy od poczatku gram samymi mc jak wiesz .. Nigdy elfami nie gralem .. Ale przyznam wporzo sa , Viro ,Drittz ,Scourge czy to Koszerny,Moons...polowa polakow boli ... Mowi ktos tu hunt... Oho widze polak woli dodac eng niz polaka .. Czy dac eq eng niz swojemu...

Mogli by wywalic arene i przywrocic wiecej golda :!  ....

Link to comment
Share on other sites

Siwy nie gadaj ze do mc mamy leciec. Po 1 komu by sie chcialo od nowa grac. Po 2 poco ty tam polazles i zaczales zachecac pl z fb zeby z toba szli? Od tamtej pory ani w mc ani w fb nie jest tak fajnie jak za dawnych czasow.

Link to comment
Share on other sites

Siwy nie gadaj ze do mc mamy leciec. Po 1 komu by sie chcialo od nowa grac. Po 2 poco ty tam polazles i zaczales zachecac pl z fb zeby z toba szli? Od tamtej pory ani w mc ani w fb nie jest tak fajnie jak za dawnych czasow.

 

Wiesz co Ziomek wlasnie nic nie bedzie jak kiedys bo co up to gorzej... A ci co dochodza nowi player czesto sami dym robia albo psuja przyjemnosc z gry

Link to comment
Share on other sites

ja nie zachęcałem bo nikogo wtedy nie było kogo u elfów :P crimson jedynie ze mną przeszedł do mc. Lepiej jest teraz przejść do mc puki jest jeszcze ograniczenie lv i nie będziecie tak odbiegać od reszty a zaczęcie od nowa grać to nic trudnego :P w 2 tygodnie luźnej gry masz 18lv i full eq :)

Link to comment
Share on other sites

Nie doczekją się dobrego upa sadzac po tym co chca wprowadzic wkrutce po tak dlugiej przerwie. Niewiem co oni tam robia bo mi sie wydaje ze uczą sie dopiero jezyka symbiana androida itp.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

HAH ciekawy temat:)odreagowalbym piescia na paru gebach!!!!!gra sie wali:

liczy sie kasa

noby spamujace o hlp teraz cwaniakuja

mlodzi nie maja szacunku dla rzadnego gracza

wyzwiska,plugastwa,oszczerstwa przeciw 2 graczowi

brak huntu(a jak jest wpadaja noby i resetuja)

 

 

 

hmmm hyba wszystko,jak co dodam ::)

 

 

 

 

 

P.S.nie mam pc wiec rzadko tu zagladam.Wilk dzieki za cieple slowo :drinks: .tesknie za stara gwardia :'( i starym WARSPEAR

Link to comment
Share on other sites

HAH ciekawy temat:)odreagowalbym piescia na paru gebach!!!!!gra sie wali:

liczy sie kasa

noby spamujace o hlp teraz cwaniakuja

mlodzi nie maja szacunku dla rzadnego gracza

wyzwiska,plugastwa,oszczerstwa przeciw 2 graczowi

brak huntu(a jak jest wpadaja noby i resetuja)

 

 

 

hmmm hyba wszystko,jak co dodam

 

 

 

 

 

P.S.nie mam pc wiec rzadko tu zagladam.Wilk dzieki za cieple slowo .tesknie za stara gwardia i starym WARSPEAR

 

 

Ziom ja tam wroce na wara ale spalil mi wpn to czekam jak dodadza nowa bron  bo nie oplaca mi sie do new arena new kamien

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

warspear smierdzi przez polowe polakow +16lvl dlaczego.. Wrocimy do poprzedniego tematu polak polakowi pomogl czy to chodzby pogadal.. A teraz nie wymieniam nicko .. Polak wejdzie o 6rano gra caly dzien zero odezwu a jak sie odezwie to tylko idziesz labi (dlaczego napisal bo nie ma innych) a tak to macie w ... By do kogos napisac to ja stwierdzam i kolega Lopata..

 

Grą grą czemu juz nikt nie gada rozmawia jak kiedys? Bo co czepke spadnie z glowy bo dally Oo i co lvl 20 eq new bedziecie miec i wtedy przypominicie sobie o innych ..

Link to comment
Share on other sites

warspear smierdzi przez polowe polakow +16lvl dlaczego.. Wrocimy do poprzedniego tematu polak polakowi pomogl czy to chodzby pogadal.. A teraz nie wymieniam nicko .. Polak wejdzie o 6rano gra caly dzien zero odezwu a jak sie odezwie to tylko idziesz labi (dlaczego napisal bo nie ma innych) a tak to macie w ... By do kogos napisac to ja stwierdzam i kolega Lopata..

 

Grą grą czemu juz nikt nie gada rozmawia jak kiedys? Bo co czepke spadnie z glowy bo dally Oo i co lvl 20 eq new bedziecie miec i wtedy przypominicie sobie o innych ..

 

 

Ja powiem że ostatnio z jakiś tydzień nie gadam z nikim, nikomu nie pomagałem bo miałem straszne problemy. Na szczęście już się skończyły. Jedynie do Sonaima pisałem ;p

Link to comment
Share on other sites

Wita.hmm ja jak gram(kilam biegam)nie pisze,gram na tel i czesto dydalem piszac.nie wiem jak inni,ale mam ze wbijam i dostaje party,a pytanie o laby????moze grzecznosc lub troska o twoje q.ja wbijam lvl,wole to niz hunt lake garr itp.po co mi to?!co do lvl;20 to 2 skile:)mi potrzebne a co pozniej?sie zobaczy ktos bedzie spamil o hunt gran lub hlp.

 

 

 

 

 

 

 

 

moja mysl;latwo narzekac,ciezko to zmienic.ludzie w tej grze przychodza i odchodza,wielu ziomkow zniklo,naszczescie jest kilku wytrwalych i dla nich PIONA :drinks: .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

P>S>bez nikow bo niektorzy sie obrazaja :facepalm:

Link to comment
Share on other sites

Wita.hmm ja jak gram(kilam biegam)nie pisze,gram na tel i czesto dydalem piszac.nie wiem jak inni,ale mam ze wbijam i dostaje party,a pytanie o laby????moze grzecznosc lub troska o twoje q.ja wbijam lvl,wole to niz hunt lake garr itp.po co mi to?!co do lvl;20 to 2 skile:)mi potrzebne a co pozniej?sie zobaczy ktos bedzie spamil o hunt gran lub hlp.

 

 

 

 

 

 

 

 

moja mysl;latwo narzekac,ciezko to zmienic.ludzie w tej grze przychodza i odchodza,wielu ziomkow zniklo,naszczescie jest kilku wytrwalych i dla nich PIONA .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

P>S>bez nikow bo niektorzy sie obrazaja

 

 

Hmm Viro wprawdzie o q by sie troszczyc to troche zdeka inaczej wyglada bo nikt na nikogo nie poczeka jak w tyle jest czy ma dc :D przy okazji ziom dawno lvl nie biles bylo tak ze point skill co dwa lvl :D byl

Link to comment
Share on other sites

czesc kurwa Wirek jestes popierdolony czy jak...

Ze sobie stoje city afk i wyszedlem z domu przypierdalasz sie ciskasz pw zalisz sie ze pomoga eng powiem ci tyle idz w chuj i spusc sie na mintor czy przerygluj zęby swe... Bo jezeli masz mi ciskac pw to goń sie placzku myslisz ze kase wjebales w gre to pro hahaha :! taki pro jak z mnie zakonniac nie wiedziec ze z wezow krew leci bravo lec lec do eng tylko ze tych eng szybciej poinformuje jak ciskasz pw za to ze ktos afk

8088_.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ile razy ci wcześniej pisałem, jak byłeś kilka razy w mieście na AFK, nawet zamiaru odpisać nie miałeś... Potrzebowaliśmy cię by zabić BG Guard, ale ... Kosz się przynajmniej zgodził...

 

 

Jak ktoś ci pisał masz ikonke nad menu. Można odpisać...

Link to comment
Share on other sites

Ile razy ci wcześniej pisałem, jak byłeś kilka razy w mieście na AFK, nawet zamiaru odpisać nie miałeś... Potrzebowaliśmy cię by zabić BG Guard, ale ... Kosz się przynajmniej zgodził...

 

 

Jak ktoś ci pisał masz ikonke nad menu. Można odpisać...

 

 

Jestes tak glupi ze nie ogarniasz polskich wyrazow cytuje cb...

Ile razy ci wcześniej pisałem, jak byłeś kilka razy w mieście na AFK, nawet zamiaru odpisać nie miałeś

Cytuje siebie ...Ze sobie stoje city afk i wyszedlem z domu OGARNIASZ PL JEZYK CZY TRANSLATE podac?

Ta kuwa czlowiek wychodzi z domu jest afk i jak ma odpisac lol dwa kup mi pager gdy napiszesz dostane wiadomosc to na zawolanie przybiegnie z domu i odpisze

 

albo szukaj slowa co znaczy afk :! Albo nie kminisz pl jezyka sa dwie opcje

Link to comment
Share on other sites

Hahaha uważaj bo twoje żenujące słowa mogą mnie obrazić... Hahaha. Mów sobie co chcesz i tak każdy wie swoje i tyle...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

po tych waszych opowiesciach o "starych czasach" , az bym chcial cofnac czas i zaczac "wtedy" grac:) ja juz w nie jedna gierke popylalem, nie jedna "stara gwardie" poznalem, takze wiem jak to jest od poczatku isc i patrzec na zmiany, nie zawsze na dobre.. wazne ze wspolnie:P ehh temat o wyzywaniu sie a ja bla bla;) no to teraz moja kolej:P wkurza mnie brak systemu teleportow:/ zeby pomoc ziomkowi z pierwszej wyspy musze ciorac kawal drogi zeby dojsc np do torara ... to se ponarzekalem:D

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

po tych waszych opowiesciach o "starych czasach" , az bym chcial cofnac czas i zaczac "wtedy" grac:) ja juz w nie jedna gierke popylalem, nie jedna "stara gwardie" poznalem, takze wiem jak to jest od poczatku isc i patrzec na zmiany, nie zawsze na dobre.. wazne ze wspolnie:P ehh temat o wyzywaniu sie a ja bla bla;) no to teraz moja kolej:P wkurza mnie brak systemu teleportow:/ zeby pomoc ziomkowi z pierwszej wyspy musze ciorac kawal drogi zeby dojsc np do torara ... to se ponarzekalem:D

  Wlasnie :D masz tą możliwość już ale jest fail :D

 

A odnosnie tematu hmm hmm nie czaje ludu napisac post ktory nie ma ani grama prawdy :x a juz reszta leci za nim NAWET NIE ZNAJĄC GO by komuś dopiec za tzw free :x

 

Czy kto kolwiek widzial wie czy gra barachłop o nicku Młodziak :/ bo chcialbym mu kwiatek polożyć na droge i krzyzyk :D wiem wiem pamietliwy jestem

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

SKŁADAM KONDOLENCJE groteskowe gdyż polskie gowniarstwo przez wakacje zaleje internet mój ty boże jak ja sobie przypomne kokosów z przed monitora z mikrofonem przy mordce bez mutacji i obrazujące innych graczy np w  ts,cs,cod itd ...

 

Aż Kurwa się boję myśleć co będzie w warspear jak ta glupsza połowa dzieci zacznie grać ...

 

Typu taki delateq tak to płakał help isl1 podobnie korkiem było a teraz odpierdala mu czyżby słońce mozdzek przpalilo.

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem co to za pierdolenie wilku:D:P Korek okazał się, jeżeli chodzi o mnie, gościem bardzo wporzo xd

Link to comment
Share on other sites

Lol xD Ubilem Wilkowi elfa, ELFA, a on plakac zaczyna :D Taki elfkiller, zagorzaly goral ma elfa, no ale to pomijam. Btw. Jakbys ty wilku nigdy mojego elfa w dalekiej przeszlosci nie ubijal :]

Link to comment
Share on other sites

Wilku nie przejmuj się, tacy i tak nic nie osiągną w tej grze choćby władowali 10k zł. Doskonałym przykładem był asim. itemki ładne na wysokim + a nikt z nim huncic nie chciał i jedyne co ma to wyżebrany od Yali kozik na 17. Chwała tym którzy sami do wszystkiego dochodzą:)

Link to comment
Share on other sites

taa a jak co do czego bedzie placz wilku wilku pomoz wtedy powiem wypierdalaj...  Bo skoro polak mowi nie ciskaj mnie bo q robie to ten ryj cieszy... Wez sie schowaj albo pograj w simsy online :x dla mnie jestes nikim teraz...

 

A co do Elfkilera to cos ci powiem pacanie przynajmniej normalni ludzie maja inna frakcje dla zabawy i nie spierdalaja z swoich frakcji jak ty ci ktorzy kiedys ci pomagali czy eq podarowali chodzby po znizce i im dupe obrabiac tzn elfom to reasumuje ciebie.. Jako eh..

Link to comment
Share on other sites

Lol xD Ubilem Wilkowi elfa, ELFA, a on plakac zaczyna :D Taki elfkiller, zagorzaly goral ma elfa, no ale to pomijam. Btw. Jakbys ty wilku nigdy mojego elfa w dalekiej przeszlosci nie ubijal :]

 

Co to za elf o ktòrym nie wiem? :lol:
Link to comment
Share on other sites

santor Pomysl ziomek :D

Na jeden serwer przypada jeden Nick i na dwoch frakcjach zajety jest w tej chwili Marcin>rogue :D :P czyli po temacie

 

Poprostu korkowi koncza sie argumenty to wciaga innych

Link to comment
Share on other sites

Pierdolenie o Chopinie. Nikogo w temat nie wciagam. A pozatym, nic nie mowiles zebym cb nie bil. To raz. Dwa: bilem innych, wiedzialem ze ty to Arciu. Trzy: od elfow odeszlem bo ci, ktorych znalem albo skonczyli grac, albo przeszli do MC, lub zaczeli sie obijac z Santorem, a ten jak wiadomo ma na mnie jakies dziwne uczulenie, i zaraza nim kazdego. Co do Asima, to nie wiem o co chodzi, nie wnikam, kazdy ma swoja wlasna prywatnosc, i moze robic co chce i ukladac sie z kim chce. To by bylo na tyle, dziekuje, dobranoc. Pozniej tylko Wilku nie placz ze osoba ktorej cisniesz, a potem porzyczasz eq cie robi w wielkiego chuja (mam tu na mysli Roberta).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...