Jump to content

[2014.03.11] “Warspear Online” 3.12 Zapowiedź - Expert Skills


Santorrr

Recommended Posts

 

Drodzy gracze!

AIGRIND wydaje aktualizacje najlepszej mobilnej gry MMRPG rspear Online: Clash of Guilds” 3.12 na systemy Android, iOS, Symbian, Windows Moblie, Windows Phone 8, Windows i Linux. Nowa wersja ujrzy światło dzienne 12 marca*. Świat Arinar odsłania rąbek swej tajemnicy i daje wszystkim mieszkańcom niezwykle cenny podarek - nieznaną wiedzę sztuki wojennej. Każdy będzie miał możliwość nauczenia się nowych umiejętności u tajemniczych mędrców. Naprzód po nową wiedze!

 

Nowe umiejętności

 

Powiadają że Berengar był tak potężny że stworzył pomieszczenie, w którym zamknął całą mądrość tego świata. W jakiś sposób cała mądrość jakakolwiek istniała (albo mogła istnieć) została zgromadzona w tym pokoju. Ale po tym jak Berengar zdecydował wyruszyć w podróż w dól dróg Arinar stał się duchem. Jego wieża została zniszczona i pokój zaginął na zawsze. Nikt nigdy nie wiedział jak go znaleść i otworzyć. Pięćset lat później Berengar został pomszczony. Wojownicy Legionu i Chosen oczyścili uszkodzoną wieżę. Mędrcy zaczeli szukać tajemniczego pomieszczenia. Ich poszukiwania był bezowocne: odwieczne słowo wiedzy nie było dla wszystkich. Ale po tych zmaganiach lizneli kawałek wiedzy, której strżepy zostały rozrzucone po upadku mocy Berengara. Po wyuczeniu się zaklęć i umiejętności, których mieszkańcy Arinar nie mogli sobie kiedykolwiek wyobrazić Ci mędrcy zostali nauczycielami. W ciemnych bibliotekach uczyli tajemnic mocy i magi. Lecz inni ciągle próbowali znaleść to tajemnicze pomieszczenie. Każdy wiedział że cała wiedza i mądrość świata jest warta każdego wyzwania, nie ważne jak trudne by ono było. Niewidoczna wojna mentorów będzie kontynuowana podczas armie sojuszy będą walczyć na śmierć wyposażone w nowe umiejętności i zaklęcia.

 

Nowe umiejętności będą dostępne dla wysoko poziomowych postaci w aktualizacji 3.12. Każdy kto osiągnął 18 poziom może nauczyć nowych umiejętności od tajemniczych mentorów. Tak jak każdy szlachetny, trenerzy nie mogli zachować wiedzy tylko dla siebie więc stworzyli bibliotekę na Irselnort.

 

Interfejs tabeli umiejętności zostanie zmieniony. Wszystkie umiejętności są teraz roździelone, są 2 typy umiejętności - Podstawowe i Mistrzowskie. Podstawowe są dostępne od początku. Mistrzowskie umiejętności będą wymagały nauki i będziecie musieli zdobyć specjalne podręczniki. Będziecie mogli je otrzymać jako nagrody za dungeon’y, za zabijanie boss’ów lub po prostu kupić od handlarzy.

Tak jak możecie zobaczyć, aby otworzyć slot na mistrzowskie umiejętności musicie zużyć 10 pkt umiejętności, czyli musicie zdobyć 18 poziom. Będziecie otrzymywali nowe sloty na umiejętności mistrzowskie na różnych poziomach. W tym update będą dostępne 2 - na poziomy 18 i 20. Będziesz musiał czegos chcesz się nauczyć i kiedy, ponieważ zamierzamy wprowadzić wiele slotów. Dlatego będziesz mógł zmienić stary mistrzowski skill na inny w każdym momencie.

 

Umiejętności Mistrzowskie

 

Chosen:

 

Mage

Blazing ground - Ziemia w określonym obszarze zaczyna płonąć. Wszyscy wrodzy w tym obszarze dostaną stałe obrażenia od magii w czasie trwania umiejętności.

Priest

Valor Aura - Kapłan tworzy aurę, która podnosi fizyczną i magiczną moc. Działa na wszystkich sojuszników w party w określonym promieniu.

Paladin

Illumination - Wszyscy przeciwnicy w promieniu skilla atakują gracza. Wszystkie potwory i grcze będący pod wpływem zaklęcia dostają obrażenia magiczne od umiejętności.

 

Mountain Clans:

 

-Barbarian

WarCry - Wszyscy przeciwnicy w promieniu skilla atakują barbarzyńce. Obrona fizyczna i magiczna barbarzyńcy jest podwyższona podczas trwania umiejętności.

-Rogue

Elusive Jump - Rogue doskakuje do przeciwnika zadając fizyczne obrażenia.

-Shaman

Lightning Shield - Szaman jest otoczony świetlistą tarczą. Gdy otrzyma jakieś obrażenia jest szansa na odbicie w postaci obrażeń magicznych.

 

Firstborn:

-Ranger

Fire Arrow - Ognista strzała zadaje fizyczne obrażenia i podpala przeciwnika. Kiedy przeciwnik się pali otrzymuje magiczne obrażenia przez jakiś czas.

-Druid

Forest Song - Wszyscy przeciwnicy w obszarze działania Forest Song mają szanse na na zaśnięcie. Efekt znika gdy przeciwnik dostanie obrażenia.

-Bladedancer

Rush - Blade Dancer wskakuje w określony obszar i ma szanse na unieruchomienie przeciwników. Wszyscy przeciwnicy zaczynają atakować Blade Dancera (agro).

 

Forsaken:

 

-Death Knight

Death Call - Wszyscy przeciwnicy w promieniu działania Death Call zaatakują Death Knight’a. Przeciwnicy którzy będą blisko DK będą otrzymywać magiczne obrażenia podczas trwania skilla.

-Warlock

Bloody Tribute - Warlock przeklina przeciwnika, który przez pewien czas będzie otrzymywał obrażenia. Jeśli przeklęty przeciwnik uzyje umiejętności straci więcej energi niż normalnie. Przekleństwo zniknie po jakimś czasie lub gdy cel użyje umiejętności.

-Necromancer

Fateful Connection - Łączy wszystkich przeciwników w określonym obszarze magiczną nicią. Część obrażeń zadanych jednemu z nich przechdzi na reszte (zaatakujesz jednego z zwiazanych to reszta tez otrzyma czesc tego dmg).

 

Ni ma za co :crazy:

 

* Data może się zmienić z uwagi na czas certyfikacji aplikacji w przez Apple i Microsoft.

Link to comment
Share on other sites

shamana jeszcze neich bardziej wykokszą dla mnie narazie nie ma sensu w to grać jak ktoś chce moge mu podać passy ale tylko osobą którym znam może kiedyś wróce ale jak widze co airgrind robi z grą to aż grać sie odechciewa

Link to comment
Share on other sites

Śmieszne jest to ogólne narzekanie, a jedynym argumentem jest to, że wasza postać nie ma skilla, który zadaje milion dmg'a i nie leczy za 5k. Ludzie przyzwyczaili się do używania jednego skilla i teraz jest problem bo trzeba będzie więcej myśleć.

Link to comment
Share on other sites

 

chodzi o to ze nie ma balansu pvp

 

 

Żartujesz? W jakiej grze mmo masz balans PvP uwzględniając podział na tank/healer/dps?

 

 

Właśnie o to chodzi, tu nie ma powinno żadnego balansu, chyba tylko w warspear ludzie narzekają, że wybierając tanka nie zabijają każdego na combo, będąc dpsem nie mogą tankować bossów solo etc. W grach mmo chodzi o gre jako tako zespołową, nie o to, żeby wszystkie postacie były zbalansowane pod kątem 1v1.

Link to comment
Share on other sites

bardzo mi się podoba ten update

nie ukrywam tego że wolałbym nowa wyspę oraz zwiększenie maksymalnego poziomu do 25 ale i dobre to :good:

Link to comment
Share on other sites

Inf a gildie, gildyjne skille, dungi,tournamenty(troche niewypal no ale są), miniony, w miedzy czasie eventy. Troche jednak idzie do przodu ;)

Link to comment
Share on other sites

 

Żartujesz? W jakiej grze mmo masz balans PvP uwzględniając podział na tank/healer/dps?

 

 

Właśnie o to chodzi, tu nie ma powinno żadnego balansu, chyba tylko w warspear ludzie narzekają, że wybierając tanka nie zabijają każdego na combo, będąc dpsem nie mogą tankować bossów solo etc. W grach mmo chodzi o gre jako tako zespołową, nie o to, żeby wszystkie postacie były zbalansowane pod kątem 1v1.

 

JUZ CIE LUBIE XD

WS PO ZA TYM ZE JESTN MMO JEST TEZ RPG!

czyli gra opierajaca sie na odgrywaniu rol,narzekac moga ci co chca odgrywac role boga bo tutaj takiej miec nie beda.

ws to nie ylko pvp ale tez hunt i mozliwosc pomocy innym,jedynym waszym minusem jest to z nie potraficie grac zespolowo i tyle fak ju all XD

Link to comment
Share on other sites

JUZ CIE LUBIE XD

WS PO ZA TYM ZE JESTN MMO JEST TEZ RPG!

czyli gra opierajaca sie na odgrywaniu rol,narzekac moga ci co chca odgrywac role boga bo tutaj takiej miec nie beda.

ws to nie ylko pvp ale tez hunt i mozliwosc pomocy innym,jedynym waszym minusem jest to z nie potraficie grac zespolowo i tyle fak ju all XD

 

:clapping: dobrze gada, polać mu  ::)

Link to comment
Share on other sites

JUZ CIE LUBIE XD

WS PO ZA TYM ZE JESTN MMO JEST TEZ RPG!

czyli gra opierajaca sie na odgrywaniu rol,narzekac moga ci co chca odgrywac role boga bo tutaj takiej miec nie beda.

ws to nie ylko pvp ale tez hunt i mozliwosc pomocy innym,jedynym waszym minusem jest to z nie potraficie grac zespolowo i tyle fak ju all XD

 

Zawsze mając na myśli mmorpg piszę tylko mmo... - mój błąd :)

 

W warspear jedynym kryterium oceny balansu jest to czy dana klasa wygrywa czy przegrywa 1v1, pomijając system PvP w teamie i cale PvE.

Link to comment
Share on other sites

Nie chcę nic mówić :blush: ale wszystko jest przemyślane i dobrze zrobione  :clapping:

 

Ja moim Priestem zaczynam wymiatać  :good:

 

Dungeony zaczynamy przechodzić na 1 stamie na arenie coraz lepiej dziś 5aren 5 wygranych :spiteful:

 

 

Wszystko zależy od różnorodnej techniki i doborze ekwipunku nie tylko skille wpływają na postać.

Link to comment
Share on other sites

oni dodają 100 tysięcy rzeczy zamiast wypuścić nową wyspę...

po co zrobili te dungeony z nowymi itemami skoro już pracują nad nową wyspą? A może wcale nie pracują? Prawda jest taka że będziecie jeszcze siedzieć co najmniej rok na irsenolt :lol:

jak z early game robi się end game...

planują max 50lvl? To po co ten lab, swamp i dungi na low levele?

to nie ma przyszłości... :facepalm:

Link to comment
Share on other sites

 

nie da sie juz w to grac  :facepalm:

 

To, że ty nie widzisz zastosowania dla nowych skilli, nie znaczy, że inni też są tak samo ograniczeni.

 

oni dodają 100 tysięcy rzeczy zamiast wypuścić nową wyspę...

po co zrobili te dungeony z nowymi itemami skoro już pracują nad nową wyspą? A może wcale nie pracują? Prawda jest taka że będziecie jeszcze siedzieć co najmniej rok na irsenolt :lol:

jak z early game robi się end game...

planują max 50lvl? To po co ten lab, swamp i dungi na low levele?

to nie ma przyszłości... :facepalm:

 

 

Jakby ci dali odrazu wyspe to byś narzekał, że już masz 30 lvl i co dalej. "Prawda jest taka", że pracują nad nową wyspą i nad zwiększonym lvlem też. Najpierw pojawi się jeszcze broń na 20 lvl oraz gear na 20 lvl, dopiero wtedy będzie zwiększony lvl cap. Bardzo dobrze, że dodają "100 tysięcy rzeczy" bo dzięki temu gra staje się ciekawsza; masz nowe wyzwania + nowe kombinacje skilli i taktyk. Jeżeli jesteś graczem, który wbija tylko lvl, nie patrząc na eq i broń, pomijając PvP, swamp, dungeony, lab etc to chyba czas zmienić grę bo to jest właśnie wyznacznik end game'u, a nie sam lvl postaci.

Link to comment
Share on other sites

to jest TYLKO gra na telefon a robią ją tyle jakby to był duke nukem forever...i przez to że się tak opieprzają to są takie kosmiczne mikropłatności

nawiasem mówiąc - amp biżuterii - kolejny kop w dupę gracza

 

jakoś w wowie jest 80 level od kilku lat, nowe dodatki wychodzą co pół roku i nikt się tam nie nudzi z tego powodu że ma max level, bo ciągle wychodzi nowy content

 

Link to comment
Share on other sites

to jest TYLKO gra na telefon a robią ją tyle jakby to był duke nukem forever...i przez to że się tak opieprzają to są takie kosmiczne mikropłatności

nawiasem mówiąc - amp biżuterii - kolejny kop w dupę gracza

 

jakoś w wowie jest 80 level od kilku lat, nowe dodatki wychodzą co pół roku i nikt się tam nie nudzi z tego powodu że ma max level, bo ciągle wychodzi nowy content

 

 

czekaj czekaj; ty porównujesz jedno z najbardziej popularnych mmorpg na świecie z mmorpg na tel? Blizzarda z Aigrind? Zdajesz sobie sprawę, że programistów razem z grafikami w Aigrind jest nieporównywalnie mniej niż w Blizzardzie?

 

 

Btw; to jest TYLKO gra na telefon, a liczebnością graczy, grywalnością i gameplayem przebije wiele mmorpg na komputer.

 

 

Jak cię to wszystko tak bardzo boli, to wracaj do WoW'a - przynajmniej nie będziesz się nudzić. Mam nadzieję, że w WoWie nie wbijesz tylko 80 lvl'a i nie zaczniej narzekać, że nudno - pomijając wszystko po drodze.

Link to comment
Share on other sites

zapomniałem wspomnieć że w wowa nigdy nie grałem i ogólnie nie lubię wszystkiego co wiąże się z blizzardem

 

mmorpg na telefon? Tibiame. Bodajże 34 serwery graczy. Co półroczne duże konkretne update'y. Od 2 lat nie gram ale jest chyba 10-12 wysp.

 

a ruskie są jakie są, nikt temu nie zaprzeczy, wystarczy przejrzeć wiadomości

 

Link to comment
Share on other sites

zapomniałem wspomnieć że w wowa nigdy nie grałem i ogólnie nie lubię wszystkiego co wiąże się z blizzardem

 

mmorpg na telefon? Tibiame. Bodajże 34 serwery graczy. Co półroczne duże konkretne update'y. Od 2 lat nie gram ale jest chyba 10-12 wysp.

 

a ruskie są jakie są, nikt temu nie zaprzeczy, wystarczy przejrzeć wiadomości

 

Jeżeli nie grałeś w WoW'a - nie odnoś się do niego, ponieważ jest to kompletnie pozbwione sensu.

 

TibiaME - o wadach tej gry można pisać całą noc; jeżeli podoba ci się ta gra to się ciesze, ale fakty są takie, że z tibiame do warspear przenosi się wiele osób, w drugą stronę to nie działa. Abstrachując od faktu, że taniej ci wyjdzie gra w warspear, tibiame to jest praktycznie samo lvlowanie (w sumie to co lubisz), półroczne konkretne updaty nie są dużo lepsze od tych tutaj.

 

Każdy gra w co chce, ale grę tak naprawde możesz ocenić wtedy, gdy coś w niej osiągniesz. Po twoich postach zrozumiałem, że zatrzymałeś się na max 14 lvlu i po zobaczniu swamp stwierdziłeś, że to bezsensu.

Link to comment
Share on other sites

hah człowieku ws to ja zaczynałem jak była tylko ruska wersja a potem oficjalna 0.5.4

konto mam założone 2h po starcie serwera :facepalm:

 

tak grałem w obie te gry więcej od ciebie

Link to comment
Share on other sites

Inferno,Azebu,Santor i Ja ;D Graliśmy od samego początku warspeara mój pierwszy filmik z gry:

 

Tutorial Warspear-Online part1

 

Tutorial Warspear-Online part2

 

 

 

więc trochę szacunku dla Inferno.

 

 

ps. napisałeś też że gracze przechodzą z TibiaMe do Warspeara nigdy odwrotnie Ja z Warspeara do Tibiame (na 5lat) wbiłem wtedy 150 poziom i co prawda każda gra z czasem nudzi jeśli administratorzy wprowadzają zbyt mało zmian...

 

 

najciekawsze zmiany w warspearku:

 

- zmiana z rang na poziomy

- wprowadzenie kolejnych profek

- Guild system (o wiele bardziej dopracowany niż w TibiaMe skille itp oraz depozyt)

- Możliwość wystawienia przedmiotu u NPC

- zwiększony plecak do 100 miejsc (z 40?)

- możliwość kupowania przedmiotów,minionów za pkt z areny

- mini mapa

- amp+dodawanie kamyków do ekwipunku/broni (nie wiem czy to dobra zmiana)

- stroje zmieniające wygląd postaci (kiedyś wszyscy praktycznie wyglądali jednakowo)

- sklepik za real kase ( z jednej strony to jest dobre gdy w Polsce pojawiła się płatność sms)

 

 

Link to comment
Share on other sites

 

więc trochę szacunku dla Inferno.

 

Z szacunkiem jest tak, że trzeba sobie na niego zasłużyć. Zresztą szacunek nie ma tu nic do rzeczy, ja go nie obraziłem - nie musisz go bronić.

 

Wyrażasz swoją opinię - w porządku; ja wyrażam swoją.

 

Nzpisałeś, że nie wiesz po co swamp/lab/dungeon, że wolałbyś ten 30 lvl.

 

W takim razie wytłumacz mi co byś robił na powiedzmy 2 kolejnych wyspach (20-25 i 25-30), nie byłoby żadnych dungeonów,  lab'ów, żadnych "odmiennych" questów (myślę tutaj o swamp), instancji itp. Tylko i wyłącznie zwykłe questy ciągnące historie oraz zwykłe daily questy zabij/zbierz. Prawda jest taka, że przeszedłbyś to w kilka dni nawet nie czytając zawartości questów i co dalej? Kolejny lvl cap? Trochę nudna taka gra.

 

Link to comment
Share on other sites

Ja nie czuje nacisku na mikropłatności jakoś. Do niczego nie jesteś zmuszany a  i tak mozesz byc pro bez wydawania hajsu.

Link to comment
Share on other sites

ps. napisałeś też że gracze przechodzą z TibiaMe do Warspeara nigdy odwrotnie Ja z Warspeara do Tibiame (na 5lat) wbiłem wtedy 150 poziom

 

Chyba tylko Ty przeszłeś z Ws na Tme, a następnie znów do ws. Bot wbił 150lvl, nie chciało się patrzeć 4 stamy jak lata ;D Chyba wszyscy Cię nie zapomną :unknw: (niestety z tej złej strony)

A co do dużych update w TibiiME.

Największe ostatnie update - rok temu - Erebos. Tak to exp exp exp. Nawet zasranego rerolla ni dadzą.

W ws chociaż głupi Gift dadzą, a w tme płać!

Link to comment
Share on other sites

Chyba tylko Ty przeszłeś z Ws na Tme, a następnie znów do ws. Bot wbił 150lvl, nie chciało się patrzeć 4 stamy jak lata ;D Chyba wszyscy Cię nie zapomną :unknw: (niestety z tej złej strony)

A co do dużych update w TibiiME.

Największe ostatnie update - rok temu - Erebos. Tak to exp exp exp. Nawet zasranego rerolla ni dadzą.

W ws chociaż głupi Gift dadzą, a w tme płać!

 

wszędzie są wady i zalety  :good:

 

W TibiaMe już nie chce mi się wymieniać zalet by nie wrócić.

 

 

Najbardziej w Warspear podoba mi się pvp i możliwość ubicia mc w każdym miejscu ;p

Szkoda że nie da się pisać z graczem z przeciwnej frakcji oraz nie podoba mi się w warspear podzielony obszar na kawałki jak puzzle;p

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

W sumie.niektorzy tutaj maja racje, ja dawno nie gralem,.moje BG to byl chyba najlepszy set dla heavy, a teraz HE, DD sety, heh :) Ta zmiana mnie cieczy bo tak juz myslalem, pare jeszcze itemow i nic do roboty juz tylko PVP lac i arene. W sumie zakonczylem gre jak juz byl LAB, ale i tak bylem dalej bardzo mocny w BG jak na tamte czasy, wiec taka zmiana, ze wiecej nowych setow to jak najbardziej mnie cieszy :-) Dungeon, cos nowego, jak tez Swamp ktore nie duzo poznalem, to urozmaica gre jak najbardziej i tak wiele rzeczy mozna wymienic ktore pozytywnie wplynwly na mnie gdy wczoraj wszedlem na gre :-) Tyle rzeczy ze zlapalem Polaka i mi musial tlumaczyc jak nowemu noobkowi :-) Takze ja z tych wszystkich rzeczy jestem bardzo zadowolony, jedynie co myslalem to ze zmienia maks level :-) Podsumowujac bardzo jestem zadowolony z tych ich zmian :-) Tak patrzac, mogli by wrescie wprowadzic rzeczy typu HH czy MHH, ktore bylo by np. co tydzien o ktorej porze czy cos w tym stylu podobnego :-) Ogolnie jestem zadowolony :-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...