Jump to content

Ranger


Recommended Posts

Witam

Mam pare pytań dotyczących rangera jak i ogólnie całej gry.

A więc:

1.Jakie założyć eq na 20 lvl ranger? (wiem ,że kw ,ale jakie pierścienie , peleryna  i amulet)

2.Jaki runy i kryształy włożyć?

3.Czemu większość osób chodzi z łukami , chodź kusze mają większe obrażenia?

4.Co dają wszystkie bonusy w eq tzn.  penetration itd.  szczegulnie ta rączka ,która znajduje się w prlerynkach ?

 

To chyba wszystko :)

Pozdrawiam :)

Link to comment
Share on other sites

1.EQ Pvp:kw mask,arena armor,arena gloves,arena belt,arena boots,amulet 18-19 z hp,plaszcz 19 z mana regen,pierscienie z accurarcy dodge na 17 lvl.Na farm kw set a pierscienie z harmony i hp.

2.EQ Pvp:plaszcz regen hp crit.Helm Accurarcy Defence,Amulet Regen hp critical,Armor reslience atack speed,gloves accurarcy defence,belt reslience critical,rings penetr dodge,boots reslience atack speed.Farm set: zamiast resli wstawiamy def,w belt harmony i hp.rings harmony i hp,a reszta tak jak wczesniej.

3.Luki sa dobre do walki z bd,rouge moim zdaniem,ale preferuje kusze ze wzgledu na duzy dmg,a na arenie jest najwazniejsze uderzyc jak najwiecej w krotkim czasie.

4.Penetration ignoruje pewna ilosc defu z ktora sie bijesz.zalozmy bijesz maksymalnie 100 a gracz ktorego chcesz uderzyc ma 20%def czyli uderzysz go w tym przypadku 80(jezeli masz 0% penetration)jezeli masz 10% penetration,wtedy uderzy ciebie 90.Raczka o ktorej mowisz to jest wampiryzm.tzn: jezeli masz 5% wampiryzmu i uderzysz w gracza lub potwora,zalozmy 300dmg to wtedy 5% uderzenia wraca ci w postaci hp.odrazu po uderzeniu dostajesz hp.To chyba wszystko,ptrzepraszam jezeli zabardzo poplatane.Wszystko co tu opisalem wyciagnalem ze swego doswiadczenia w tej grze.Gram w nia 4 lata.

Link to comment
Share on other sites

Dzieki ;)

troszke poplatane z enchantem ,ale odczytam bez wiekszych problemow :)

 

A jesli mozna to powiedz na jakim serweze grasz i jaki masz nick

Link to comment
Share on other sites

tak jak ja , tyle ze ja mam 10 ranger :)

Zacząłem właśnie i dla mnie ranger jest najlepszą klasą , a jak on sie ogólnie sprawdza ? :)

Link to comment
Share on other sites

Ja rowniez uwarzam rangera za najlepsza elfia klase, podoba mi sie blessing, trap i scatter :)

Jezeli masz jakies pytania to kieruj je do Kudlatego :) zyzolpl, zyz, kudlaty, kudelaty, shaundi, nemora...

Nikt Ci lepiej doradzic nie moze ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...