Jump to content

ewenty


Atoris

Recommended Posts

Witam

Zaczął gre akurat na ewent halloween.

To teraz minąłem już dwa ewenty:

-halloween

-świąteczny

Są jeszcze jakieś, np. na Wielkanoc ?

Z góry dzięki za odp.:)

Link to comment
Share on other sites

Wielkanocnego nie ma bo grają w to ludzie z całego świata a nie każdy jest chrześcijaninem. Co roku są tylko 2 event'y Halloween i World Creation Day (mocno nawiązujący do bożego narodzenia;)). Czekajmy do listopada na następne halloween  :drinks:

Link to comment
Share on other sites

Wielkanocnego nie ma bo grają w to ludzie z całego świata a nie każdy jest chrześcijaninem. Co roku są tylko 2 event'y Halloween i World Creation Day (mocno nawiązujący do bożego narodzenia;)). Czekajmy do listopada na następne halloween  :drinks:

 

Katolik to nie chrześcijanin tylko Katolik, nie każdy gracz jest Karolem by Turnau zająca wiec eventu nie ma.
Link to comment
Share on other sites

Katolik to nie chrześcijanin tylko Katolik, nie każdy gracz jest Karolem by Turnau zająca wiec eventu nie ma.

 

Niestety.. Katolik to Chrzescijanin:) Ktos nie odrobil pracy domowej.

Link to comment
Share on other sites

widzieliście dzisiejszego newsa? nowe umiejętności może w końcu pojawi się update z możliwością wbicia 25 poziomu :P bo ten 20 już się nudzi;p

Link to comment
Share on other sites

25 lvl ? jest to napisane ? Ja tylko zobaczyłem jakie skile dla locka , rangera i rougr i wyszedłem , bo ja z ang. to dobry nie jesem.

 

A przetłumaczy to jakiś admin ?

Link to comment
Share on other sites

25 lvl ? jest to napisane ? Ja tylko zobaczyłem jakie skile dla locka , rangera i rougr i wyszedłem , bo ja z ang. to dobry nie jesem.

 

A przetłumaczy to jakiś admin ?

 

 

Każda klasa dostaje nowego skilla, żeby go użyć musisz wykupić item za 40k od merchanta albo go wydropić z dungeona itp.

 

 

I tyle.

Link to comment
Share on other sites

Niestety.. Katolik to Chrzescijanin:) Ktos nie odrobil pracy domowej.

 

chyba tylko w chorej koscielnej teorii...katolik nie ma nic wspolnego z chrzescijanstwe patrzac na to ze samo chcrzescijanstwo zeszlo na psy to ok wtedy sie zgodze

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ktoś ładnie w internecie opisał:

 

"Katolicyzm to odłam chrześcijaństwa, nie na odwrót.

Chrześcijaństwo podzieliło się na katolicyzm i prawosławie (między nimi chyba jedyną różnicą jest kalendarz). A katolicyzm podzielił się na jeszcze odrębne religię jak protestantyzm, lutheranizm, kalwinizm itd.

Każdy katolik, prawosławny, luteranin itd może nazwać się chrześcijaninem, ale nie każdy chrześcijanin to katolik.

prosty przykład: każdy Polak jest człowiekiem, ale nie każdy człowiek jest Polakiem.

Różnic jakotakowych nie ma, ale np. protestanci nie uznają czczenia Maryi."

 

Link to comment
Share on other sites

chyba tylko w chorej koscielnej teorii...katolik nie ma nic wspolnego z chrzescijanstwe patrzac na to ze samo chcrzescijanstwo zeszlo na psy to ok wtedy sie zgodze

 

Ma bardzo duzo wspolnego bo katolicyzm jest odlamem chescijanstwa, kolejny raz powtarzam , odrobcie lekcje..:/

Link to comment
Share on other sites

chyba tylko w chorej koscielnej teorii...katolik nie ma nic wspolnego z chrzescijanstwe patrzac na to ze samo chcrzescijanstwo zeszlo na psy to ok wtedy sie zgodze

 

chrześcijaństwo nie zeszło na psy tylko ludzie :) od wieków wszystkie tradycje pozostały bez zmian ale ludzie się zmieniają ciągle chcą czegoś więcej od życia i zaczynają marudzić ;p

Link to comment
Share on other sites

chrześcijaństwo nie zeszło na psy tylko ludzie :) od wieków wszystkie tradycje pozostały bez zmian ale ludzie się zmieniają ciągle chcą czegoś więcej od życia i zaczynają marudzić ;p

 

a teraz w czasach wszedobylskiego FB to juz totalna masakra..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...