Jump to content

Ogólnie


Sonaim

Recommended Posts

Witam.

 

 

Zainspirował Mnie post WILCZKA

 

 

wiecie co uzytkownicy (polscy) co sadzicie o tym by zalozyc jeden wielki topic i tam all screnny wrzucac  A spojrzcie na obecny stan xx tematow a ty klikaj obejrzec screen pozniej wstecz nastepny topic :x

 

 

A więc stworzyłem tutaj ten temat. ;) Wrzucajcie Wszystkie screeny(Tylko Nowe. Za Te które są w innych tematach dziękujemy). a I prosze o mały Podpis każdego ze zdjęć

 

 

 

 

Ja Zaczne :]

 

Mała Rozróba u Elfów

6117_.jpg

Link to comment
Share on other sites

co sądzicie o tym(kto z mną grał wie ze mam poważny charakter) jestem na bg bije bije typek wyzywa albo na party chat pisze shut up bo napisałem who blind bo krótko mówiąc ktoś dał blinda na dorgon ... Więc się wkrzuylem wyszedłem z pt... A spanish pisze że ja mam coś do tego typa itd itp a później tworzą się historie że coś do kogoś mam ...

 

*ta jak to dobrze nie znac jezyka pl i obgadywac

6250_.jpg

Link to comment
Share on other sites

co sądzicie o tym(kto z mną grał wie ze mam poważny charakter) jestem na bg bije bije typek wyzywa albo na party chat pisze shut up bo napisałem who blind bo krótko mówiąc ktoś dał blinda na dorgon ... Więc się wkrzuylem wyszedłem z pt... A spanish pisze że ja mam coś do tego typa itd itp a później tworzą się historie że coś do kogoś mam ... Cytuję Aro...

 

  mówisz, że się mylisz i nie udawać, wymyślać historie, które nie są. Nie jestem hiszpański soi, soi I crossfit i jedyną rzeczą, na zdjęciu zostanie zamknięte i troll hahaha tak nie wymyślają mi, Viro Drogona a jeśli nie, że :unknw:
Link to comment
Share on other sites

mówisz, że się mylisz i nie udawać, wymyślać historie, które nie są. Nie jestem hiszpański soi, soi I crossfit i jedyną rzeczą, na zdjęciu zostanie zamknięte i troll hahaha tak nie wymyślają mi, Viro Drogona a jeśli nie, że

 

Nic nie rozumiem

Źle chyba przetłumaczył tobie translator co napisałem

Link to comment
Share on other sites

  mówisz, że się mylisz i nie udawać, wymyślać historie, które nie są. Nie jestem hiszpański soi, soi I crossfit i jedyną rzeczą, na zdjęciu zostanie zamknięte i troll hahaha tak nie wymyślają mi, Viro Drogona a jeśli nie, że :unknw:

 

Pisz po polsku bo sie 20 min meczyłem zanim to rozszyfrowałęm :wacko: :wacko: :wacko: :wacko: :wacko: :wacko: :wacko:

Edit/:

Chyba ze ty nie polak:D

Link to comment
Share on other sites

Pisz po polsku bo sie 20 min meczyłem zanim to rozszyfrowałęm

Edit/:

Chyba ze ty nie polak:D

 

Ogi to nie pl.... no comments bo szkoda słów

Link to comment
Share on other sites

Tak nawiasem mowiąc to fajny ten ostatni obrazek, fajny napis wyszedł RedShop. Jeszcze ten strój bikini ;p - Wilku co to?!  ;D ;D ;D

6301_.jpg

Link to comment
Share on other sites

Tak nawiasem mowiąc to fajny ten ostatni obrazek, fajny napis wyszedł RedShop. Jeszcze ten strój bikini ;p - Wilku co to?!

 

Moja suczka robi za 2kk dobrze :D

 

Po za tym teraz chcialem kupić to :D

Hmm ciekawe ile za kamyk by chcial co kosztuje 119coins moze bedzie chcial 30k :D see

 

 

6318_.jpg

6319_.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...