Jump to content

Çalınan Hesaplar

XxAzzlackxX

Recommended Posts

Herkese duyuru benim aldığım bazı bilgilere göre bu EU Serverindeki benim charlarimi Calan kişi Hunterbow mus.. Kim ne biliyorsa buraya yazın ki başkalarının charlari da çalınmasın... Hunterbow un çaldığı ola bilir çünkü nasılsa calan kişi benim charlaimi ona satmış nasıl çalan biri ise onu dolandirmiyor ve gerçekten ona veriyor. ... benim Şüphem büyük herkes bildiğini anlatsın artık yeter yani

Charlarim:

Wolfshawk lvl 20 bd

Alphabeats lvl 18 Druid

Millium lvl 18 Ranger

Goodfella lvl 15 dk

Akapellaa lvl 6 necro

Sexmode lvl 6 bd

Azzlack lvl 18 Ranger Us serverinde

Rosered lvl 20 Pala

Roseered lvl 10 bd

Fetih lvl 4 barbar

Bunlar calinanlarin bazıları. ...

Benimki çalındı sizlerinki çalınmasın onun için herkes ne biliyorsa burda tartışalım Moderatorumuzun huzurunda

Çok Sert gEÇMİŞ OLSUN :(

Teşekkürler ama bu olay 3-4 ay oldu ve hiç kimse Support tan biri benim Mailerime haver veren olmadı başka birşeyim kalmadı bu yoldan başka Moderatörum belki benim Azzlack rangeri hatırlarsın Yasoing le takilirdim neyse benim senden jstesim Support benim Maillere cevap versinler veya sen bir yardım et ne yapabilirim... onca charlar resimdeki gördüğünüz gibi de az emek az para harcamadim

krdesım ben de cok ıyı carlar caldırdım hatta bır tanesı arena 1.siydi ama sunu anladım ne olursa olsun kafama sılah dayasalar bıle baskasına sıfrenı ıd nı vermıceksın

Calinan charlarin baska bi kisiye satilmasi ve satilan kisinin dolandirilmamasi cok tuhaf degilmi sizcede ?Bu iste bi gariplik var bence .......

Evet sanki çalan kişi satacakta alıcı olan kişiyi kaziklamayacak onun için benden sizlere uyarı çalan hırsızlardan biri Hunterbow (Oğuz)

yanlız bu car çalma değilde sanki çarı 2 kişi kullanıyormuşta 2.kişi sifreyi değiştirmiş gibi bişi olmuş yani 2 . ip senn haberi varken oyuna girmiş falan filan... destek için karar vermek zor olucaktır  :aggressive:

support doymuş :snorlax: