Jump to content

Dlaczego Emerald nie chodzi?


Ksardess

Recommended Posts

są różne opcję ,, serwer nie wytrzymał przeciążenie albo i poprawiają coś bo nowy upadet gry przyniósł wiele problemów jak i bugi pewne

 

Chociaż po za tematem sam zły jestem bo był piękny hunt

Link to comment
Share on other sites

Jak to się mówi... Ruskie Serwery. Szkoda że reakcja administracji na off serwera jest taka słaba. Po za tym wilku, ją byłem w kościele teraz ciachalem dalej grać i co i nic. Chciałem jak najwięcej przegrać dzisiaj przed tygodniem żeby podgonic level, a tu kicha...

Link to comment
Share on other sites

Niemozliwe ze przy tak niskim obciazeniu padl serwer. Nawet najbardziej felerny. Ale jakby to bylo zamiezone to by poinformowali. Troche dziwne przeciez tylko emerald nie dziala

Link to comment
Share on other sites

Emeralda wlacza pewnie jutro rano bo aigrind niepracuje w weekendy... To juz drugi raz w ciagu tego miesiaca to sie zdazylo :/ Inne serwery dzialaja normalnie. Ciekaw jestem dlaczego eu emeralda tak czesto wylaczaja...

Link to comment
Share on other sites

wiecie co zauwazam jedno

Ze emerald caly czas off  uwazam chwilami ze to specjalnie robią nie wiem po co

 

Spojrzcie starsi gracze podczas upadu nasz serwer najdluzej byl off czyli emerald. pozniej serwer wlaczyli chwila z 2 h a ruscy non top wlaczony i tak od tamtej chwili jak wylacza nasz tamte non top dzialaja

Link to comment
Share on other sites

proste rosjanie zazdroszcza nam lvl i eq :P albo Putin wykorztuje gre przeciwko polsce a nie gaz :P

 

       

 

Zapomniales dodac ze jeszcze stalin powstal i chce powrocic do zycia komunizm xD

Link to comment
Share on other sites

Moze ze wzgledu na niewielka ilosc graczy wylaczaja emerald  co niedziela by zaoszczedzic na energi elektrycznej

 

Jesteś boski xD...  Szczerze możliwe jest to że emerald biedny jest bo ludzie myslą w goldach i im sie nie oplaca :x (nie zwraca się $$ )

Link to comment
Share on other sites

E tam moje srkromne zdanie jest takie. Emerald off dlatego ze chcą przeciągnąc graczy na inny serwer a potem zamknąc nierentowny emerald :spiteful: :spiteful: :spiteful:

Link to comment
Share on other sites

Można zamknąć

 

Przy okazji nie pisz zamknac tu szybciej wez report to moderator i tam w tabelce np napisz do zamkniecia i wyslij

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...