Jump to content

Kilka pytań (dla nowych i nie tylko)


KeYse

Recommended Posts

Mam kilka pytań czy znajdzie się ktoś tak mądry by odpowiedzieć na wszystkie? :nea:

 

1.Czy coś dobrego może wypaść z tej skrzynki? jeśli tak proszę wymienić kilka ciekawych przedmiotów bo mam około 30sztuk (po odpowiedzi będę wiedział czy sprzedać czy otwierać)

Опубликованное фото

2.Jeśli użyje więcej razy "Magic Power Crystal [staff]" czy dolny parametr zwiększy się z 40 na więcej? czy 40 to max?

Опубликованное фото

3.Jakie runy,kryszały warto wrzucać w stafy?

4.Jak działają umiejętności guild? na jak długo są te umiejętności? czy trzeba płacić GP by używać?czy opłata jest jednorazowa? czy opłacalne są skille aktywne?

5.Jak działa depozyt guild? czy każdy członek guild może wpłacać gold i wypłacać? tak samo czy każdy członek guild może wrzucać przedmiot i go pobierać? czy pojawią się jakieś ustawienia po wbiciu 2 poziomu?

6.Chciałbym wzmocnić staff na +10 ile by mnie to kosztowało signów? wiem że to zależy od szczęścia ale tak mniej więcej. Do ilu jest łatwo wbić? +7?

7.Czy używając bańki zmniejszam spadek ekwipunku? czy ekwipunek mimo wszystko psuje się tak samo? czy używam banki czy nie używam? jak to jest?

8.Gram kapłanem oraz Druidem jaki polecacie ekwipunek jeśli zależy mi na minimum 3k HP oraz na wysokim healu (nie zależy mi na postaci do pvp tylko i wyłącznie postać do pomagania w leczeniu innych graczy(w sumie teraz im większy magic tym większy dmg oraz leczenie).

Znacie jakieś dobre sety? mające sporo magica?dające sporo HP?

9.Zauważyłem że staff szybciej się zużywa niż ekwipunek od czego zależy zużywanie się broni? grając kapłanem czy lecząc innego gracza wytrzymałość broni będzie się obniżała? czy używając bańki na innym graczu? czy używając skilli zadających obrażenia wytrzymałość spadnie? czy może tylko od bicia samym staffem? jak to jest? czy skille obniżają wytrzymałość broni?

10.Jeśli zabije nas stworek/boss psuje się noszony przedmiot/ekwipunek. Jak jest z przedmiotami noszonymi jeśli zabije nas z przeciwnej strony gracz?

 

Jeśli znasz odpowiedź na jedno bądź więcej pytań odpowiedz.

 

 

 

Jest 05:14 więc mogłem źle coś napisać :P mam nadzieję że z każdym dniem ktoś odpowie na jakieś pytanie:)

Link to comment
Share on other sites

1. Kulki dmg i def, rozne potionki, scrolle, jedzonko. Szalu nie ma.

2. W tym staffie, jeśli przyfarcisz, może pojawić się crit enchant(tylko krysztal z m.shopa) wynoszący 46 dmg. Jednym udaje się wbić go na paru kamykach innym po nawet 50 crit nie wchodzi...

 

 

To tyle z mojej strony. Za duzo pytan xD

Link to comment
Share on other sites

1.Czy coś dobrego może wypaść z tej skrzynki? jeśli tak proszę wymienić kilka ciekawych przedmiotów bo mam około 30sztuk (po odpowiedzi będę wiedział czy sprzedać czy otwierać)

Kulki dmg, def, jedzenie, poty, scrolle. W markecie sprzedaż za góra 300golda sztuka. Ja bym otworzył, kulki są wcenie;]

2.Jeśli użyje więcej razy "Magic Power Crystal [staff]" czy dolny parametr zwiększy się z 40 na więcej? czy 40 to max?

Kolejne Kryształy nie sumują się. Jest natomiast szansa na crit enchant ktory daje troche wiecej jak kolega wyżej pisał. Crit może wejść tylko od miracle kryształów/run

3.Jakie runy,kryszały warto wrzucać w stafy?

Magic power i dodge? Nie jestem specjalistą od  klas magicznych.

4.Jak działają umiejętności guild? na jak długo są te umiejętności? czy trzeba płacić GP by używać?czy opłata jest jednorazowa? czy opłacalne są skille aktywne?

Są umiejętności pasywne i po wyuczeniu nie trzeba nic juz placic tylko są na stale. Są i umiejętnośći aktywne (te bardziej op prawej) które po wyuczeniu trzeba każdo razowo uruchamiać zużywając GP. Nie powiem CI jak długo działają  bo nie wiem.

5.Jak działa depozyt guild? czy każdy członek guild może wpłacać gold i wypłacać? tak samo czy każdy członek guild może wrzucać przedmiot i go pobierać? czy pojawią się jakieś ustawienia po wbiciu 2 poziomu?

Depozyt jest dostępny od 2 poziomu. newbie może tylko podglądać zawartość, explorer tylko wkładać i wyciuągać itemki. Heir może wkładać i wyciągać itemki oraz wpłacać i wypłacać gold'a.

6.Chciałbym wzmocnić staff na +10 ile by mnie to kosztowało signów? wiem że to zależy od szczęścia ale tak mniej więcej. Do ilu jest łatwo wbić? +7?

Średnio z 300/400sign. Łatwo tzn (do 50sign) to +6 jest niemal pewne 7 to już kwestia szczęścia.

7.Czy używając bańki zmniejszam spadek ekwipunku? czy ekwipunek mimo wszystko psuje się tak samo? czy używam banki czy nie używam? jak to jest?

Bańka nie ma wpływu na psucie się ekwupunku.

8.Gram kapłanem oraz Druidem jaki polecacie ekwipunek jeśli zależy mi na minimum 3k HP oraz na wysokim healu (nie zależy mi na postaci do pvp tylko i wyłącznie postać do pomagania w leczeniu innych graczy(w sumie teraz im większy magic tym większy dmg oraz leczenie).

Znacie jakieś dobre sety? mające sporo magica?dające sporo HP?

GT set(18lvl lab), i jak największy amp kija. Teraz masz tylko magic power.

9.Zauważyłem że staff szybciej się zużywa niż ekwipunek od czego zależy zużywanie się broni? grając kapłanem czy lecząc innego gracza wytrzymałość broni będzie się obniżała? czy używając bańki na innym graczu? czy używając skilli zadających obrażenia wytrzymałość spadnie? czy może tylko od bicia samym staffem? jak to jest? czy skille obniżają wytrzymałość broni?

Wytrzymałość ekwipunku zalezy od ilosci otrzymanych obrazen i dodatkowo dla wpn od zadanych(i używania skilli, można popsuc bron cały czas tylko lecząc). Dlatego wpn szybciej sie psuje.

10.Jeśli zabije nas stworek/boss psuje się noszony przedmiot/ekwipunek. Jak jest z przedmiotami noszonymi jeśli zabije nas z przeciwnej strony gracz?

Też spada tylko mniej.

Link to comment
Share on other sites

Dziękuje wszystkim za odpowiedzi.

 

 

5. W ustawieniach mogę określić ile dana ranga może wpłacać/wypłacać złota. Limit dzienny?

6.użyłem 10-15 signów i mam +5 dalej straciłem ich zbyt dużo więc na razie odczekam kilka dni może w późniejszym czasie będę miał więcej szczęścia.

8.GT set(18lvl lab) - skrót GT to?? wybaczcie że nie wiem... proszę o pełną nazwę

9.Staffa testowałem jeśli tylko leczę bądź używam bańki staff się nie zużywa chyba że o wiele wolniej i tego nie zauważyłem... testowałem mając 100... hmm blokując stworki także się nie zużywa...

a psuje się jeśli bije się samym staffem bez używania skilli (dlatego warto bić skillami).

10. dzięki teraz będę zdejmować ekwipunek a nie latać do mc by mnie ubili jeśli mam spory kawałek do wioski.

 

 

Jeszcze raz dzięki :)

 

Link to comment
Share on other sites

Głównie pod hunt duży magic power oraz dużo hp ;)

 

Lotha w grze dużo mi pomógł  :good:

 

 

teraz nie wiem tylko co w ringi dodać oraz w hełm,rękawiczki, pelerynę i buty

w zbroję zobaczcie sami na screenie

 

http://s6.ifotos.pl/mini/ARM-BESTb_ehsraxq.bmp

89688_.jpg

89689_.jpg

89692_.png

89693_.png

Link to comment
Share on other sites

w jednym ring reg mana i hp a w drugim pene i hp

 

a nie lepiej w 2 reg mana i hp??

 

 

według jednego z mistrzów jakich poznałem w grze powinienem dodać w Abyss Zealots Scral Mantle poniższe kryształki :good:

89850_.png

89852_.png

Link to comment
Share on other sites

tco regen HP w druidzie jest zbędny bo co ci da te 16 hp wiecej skoro masz heal, według mnie lepiej miec te parry bo w krytycznych sytuacjach czasami uratuje ci dupe

Link to comment
Share on other sites

hmm tak jak mowilem zalezy jak kto woli , ja mam ofco w 1ringu mp regen i pene ale na pvp bardziej znowu sie przydaje mana . wiec all zalezy od gracza i jak chce grac moim skromnym zdaniem na hunty i wgl bieganiu po irse i daily robic to mp regen w jednym i pene w 2gim

Link to comment
Share on other sites

następny item kupiony czyli rękawiczki pytanie jak każe powyższe jaką runę jaki kryształ ?

 

 

oraz czy dobrze wszystko zrobiłem z pozostałymi przedmiotami

90599_.png

90600_.png

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...