Jump to content

Gildia Hooligans


mianod

Recommended Posts

Dziękuję lapsik :D podejrzewam ze dopiero na sierpień do was wrócę  :give_rose:

 

Będzie mi brakowało Twojego spamu  :cray:
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Słyszałem plotki że macie sponsora (kupie ci signy jak zostaniesz niewolnikiem) chyba wiecie kogo mam na myśli

 

Link to comment
Share on other sites

" data-cid="788553" data-time="1398114020">

Słyszałem plotki że macie sponsora (kupie ci signy jak zostaniesz niewolnikiem) chyba wiecie kogo mam na myśli

 

ehh... jeden dzień na prowadzeniu w turnieju a wam już tak żal dupe ściska, że wymyślacie byle co, aby nas obrazić.

wchodzicie na world chat u elfów i spamujecie, jacy to my źli nie jesteśmy -.-

no chyba, że chodzi o to, ze chcielismy Cie dzsiaj ubic na AA ;)

Link to comment
Share on other sites

wyjebane w aa, nikogo nie chciałem obrazić, i tylko pytam

poza tym jak będziecie 1.2.3  to kogo to obchodzi to tylko gra

i jedynym który spamuje jest tutaj chyba tylko mattershy czy jak tam pacanowi na imie

 

 

Link to comment
Share on other sites

Nie,nikt nas nie sponsoruje.

Nie,nikt nie rozdaje nikomu sign.

Nie,Hassn nam nie wbil 3lvlu gildi.

Tak, pomaga nam kilku graczy innej narodowosci(questy).

 

Jezeli Matter czy ktos inny Was obrazil w jaki kolwiek sposob to przepraszam.

Oczekuje tylko od Was- PolisTeamu zebyscie ogarneli dzieciaka tj. Zolnierza, ktory na kazdym kroku wyzywa nas od cweli,frajerow itp. Jego zachowanie swiadczy o Waszej gildi bo poniekad jest Waszym "reprezentantem".  Wiele osob z Waszej gildi szanujemy bo sa naprawde Ok i milo z nimi porozmawiac. Czesci ludzi nie znamy ale staramy sobie nie utrudniac zycia. Oczywiscie jest tez kilka osob,ktorych sympatia nie darzymy ale od cweli nikogo publicznie nie wyzywamy. Po to jest PW zeby "wymieniac poglady"(jest opcja ignor ;) ).

Inna sprawa to nijaki Kyzork (po stronie elfow). Nie wiem czy to wasz ziomek z gildi czy po prostu z gry. Jest przykladem typowej hybrydy tj. "polaczek + neostrada" . Nie dosc ,ze OKRADL (wiadomo kogo) to jeszcze z trollem (Zolnierzem) rowniez rzuca cwelami i frajerami. Zamiast takie typowe kurestwo tepic i sie pozbywac-niektorzy sie ciesza i pochwalaja. Gratuluje!!!

Link to comment
Share on other sites

Dobra niech sobie wbijaja na tope i zycze im zeby nawet na 1 miejscu byli, jestesmy rodakami powinnismy sie wspierac i byc dumni ze ktos chce pokazac ze polacy tez maga zajac jakies miejsce w turnieju pzdr :D

Link to comment
Share on other sites

z tego co widze jestescie na 1 miejscu aktualnie,zycze powodzenia

co do matera to ten XD zrobimy mu gangbang  :blush:  nie no zart malo gram i staram sie nie atakowac pl a jesli sie to zdaza to sory bo czest  gram po  :drinks:  i zanim przeczytam nick nazwe gulid moge zbic hp ale zazwyczaj wtedy przestaje XD

a co zolnieza to tak jest czlonkiem petow ale wiecie nie mozna odpowiadac za all wiec jak sobie nagrabil to musi go dupa zabolec,jedynie pomagam jak widze ze peta bije np 3 ludzi ,moze bi wczesniej biegal w ekipie ale uznaje zemste solo 1 na 1 i powodzenia w turnieju bo zgubilem topic xD

 

 

wkoncu jak to spiewl bajer ful fsyscy polacy to jeden famili XD

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Haha ;D brawo dla dziecka co wymyślił,że Hooligans trzyma z AoA:P nigdy nie przeczytałem lepszej bajki. Zazdrość to zła cecha... ale polak polakowi kłody kładzie pod nogi?? Nie będę dziecka komentować.... jeszcze jedno gdy nie gram aktualnie u nich...nie słyszałem nigdy o sponsoringu pfff

 

 

A na koniec...

 

Hooligans to top1 pl grający po stronie elfów i nie widze innej aby byli przed nimi

Link to comment
Share on other sites

Pokusił bym się o stwierdzenie że top1 polski skład w warspearze :P

 

chyba nie wszyscy z gildi to pl
Link to comment
Share on other sites

Eee no chyba wszyscy, nie przypominam sobie żeby ktoś nie gadał po polsku..

 

 

 

 

no to Ciebie chyba DAWNO  nie było w  grze  aktualnie w hooligans  posiadają DOŻO obcokrajowców zapytaj np Lapsa  czy Hols 100% pl ?

Link to comment
Share on other sites

Możliwe że chodzi CI o osoby które nam pomagały expa nabijać. Ale one nie są członkami i wystąpili w przedstawieniu gościnnie ;)

Link to comment
Share on other sites

top1 polski skład w ws śmieszne z pomocą zagraniczną a u nas w gildi wszystko pl wbijało żaden obcokrajowiec (brudas) nam nie pomagał to jest pogrom i top 1 skład 

Link to comment
Share on other sites

" data-cid="799821" data-time="1399410301">

top1 polski skład w ws śmieszne z pomocą zagraniczną a u nas w gildi wszystko pl wbijało żaden obcokrajowiec (brudas) nam nie pomagał to jest pogrom i top 1 skład

 

Serio aż tak cie to boli?

Poszukaj tej maści na ból dupy, może przejdzie

Link to comment
Share on other sites

znowu drama XD bym cos napisal ale byscie sie wszyscy pogniewali wiec

apropo masci czy mozna jej uzywac jako pasty do zembow?

no wiecie XD

czasem dupa ladniejsza od twarzy  :lol:

Link to comment
Share on other sites

I bez niczyjej pomocy mieliśmy topke więc nie wiem dlaczego spinacie poslady. A że były sloty to czemu nie pozwolić komuś sie wykazac jak chciał rare kostium zdobyć?

Link to comment
Share on other sites

 

co tu duzo pisac gorale ciagly bul dupy ze polacy graja u elfow nie wspomne o dziwnych pm ze hassn sponsorem pl elfow  :blush:  dziwne skoro gra u mc po co mial by zbroic wroga ale nie wazne ciagle  pl z strony gorali co sie nie podoba a to ze spam u elfow a nikt nie wpomnie jak to polishteam dodalo jednegor gracza juz nie wymienie nicku ktory nie nawidzil polakow a nawet ich wyzywal a byl w pl gildi to jest dziwne a nie ze ktos pomoga i chce sie pokazac zeby zdobyc unikalny costum mozna wymieniac duzo ale zawsze jest po stronie gorali ale to zawsze nie widzialem zeby elfy chwalily goralow

 

Ja wymienie KNOX i jeszcze byl FROSTBLADE i CHYBA JESZCZE ACHEUNG XD

Ma sie te pamiec :P

w ogole caly topic to chyba jest o waszej gulid wiec dziwie sie ze sa tu jakies spiny .MC wypier...ac XD

DOPSZ ze jezdem forsejken XD

Link to comment
Share on other sites

No i znowu nas pomijają... tym razem  w zestawieniu po 20 turniejach.. Powinniśmy być na 7 miejscu z 1 srebrym i 1 bronzowym a nie ma nas wcale.. no chuj by to strzelił.

Link to comment
Share on other sites

No i znowu nas pomijają... tym razem  w zestawieniu po 20 turniejach.. Powinniśmy być na 7 miejscu z 1 srebrym i 1 bronzowym a nie ma nas wcale.. no chuj by to strzelił.

 

Musimy tam troche pospamowac, moze zwroca na nas uwage :D
Link to comment
Share on other sites

Hejoo ;) niestety musze zakończyć gre na dłuższy czas ze względów prywatnych :) Mam nadzieje ze niebawem wrócę :) Miłego! Ps. Tico a ty sie nie interesuj tak bo kociej mordki dostaniesz ;*

 

ehh :( żegnaj :D

 

 

ps czemu usuneli moje posty?

Link to comment
Share on other sites

ehh :( żegnaj :D

 

 

ps czemu usuneli moje posty?

 

Kibel jakbys nie zaueazyl to Kasia juz wrocila z tej przerwy :lol: Od kulku dni gra... ;D
Link to comment
Share on other sites

No to ten znikam hmmm czemu ty masz taki zal do nich ? ja sie bardzo ciesze ze sie wybili :D 2 miejsce nice :D chociaż stac was na 1 xD :D btw tco to kiedy te malutkie pvp ?

Link to comment
Share on other sites

No to ten znikam hmmm czemu ty masz taki zal do nich ? ja sie bardzo ciesze ze sie wybili :D 2 miejsce nice :D chociaż stac was na 1 xD :D btw tco to kiedy te malutkie pvp ?

 

Musze cie rozczarowac ale Tco strzelil focha i usunal chara...  :facepalm:
Link to comment
Share on other sites

Poprawiona tabelka

 

Poprawiona, ale ciągle jest błąd ;p

Dodałeś nam puchar z pierwszego turnieju, ale nie odjąłeś go z TheCore

Link to comment
Share on other sites

Sant i tak devy maja na to wyjebane jaja. Olali sprawe i chuj ich obchodzi czy mamy 7 czy 1msc czt wogole. W tej grze sa rowni i rowniejsi wiec szkoda sie produkowac i pies ich jebal  O:-)

Link to comment
Share on other sites

Sant i tak devy maja na to wyjebane jaja. Olali sprawe i chuj ich obchodzi czy mamy 7 czy 1msc czt wogole. W tej grze sa rowni i rowniejsi wiec szkoda sie produkowac i pies ich jebal  O:-)

 

A moim zdaniem powinniśmy walczyć o swoje, wiele nie stracimy xD
Link to comment
Share on other sites

A moim zdaniem powinniśmy walczyć o swoje, wiele nie stracimy xD

 

Jak walczyc o swoje jak nawet nie racza nic na ten temat odpisac. Jedynie stracimy czas na lamentowaniu a oni to przemilcza i sprawa zdechnie z uplywem czasu.

Ps.to Wina Komorowskiego i Tuska,ze sie wpierdalali w sprawe Ukraina-Rosja ;D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...