Jump to content

Gildia Hooligans


mianod

Recommended Posts

Czas największy odejść z guildi a powód wam podam bo jest on istotny. Odchodzę przez jednego gracza który zwie sie TCO myśle że nikomu go przedstawiać nie muszę. Ten gracz bardzo mnie irytuje swoim zachowaniem,kultura i postępowaniem co drugie słowo u niego jak to nie jest przekleństwo to jest jakiś cud. Po drugie zmienia gildie i jak sam mi napisał na priv że drugiej takiej gildi pl u elfów nie znajde bo ta jest najlepsza jeszcze to co ostatnio co pisał że wbija 200gp w 30 min to mnie już przekonało że jak on wróci do Hooligans to ja w tej gildi grać nie będę.

Link to comment
Share on other sites

Czas największy odejść z guildi a powód wam podam bo jest on istotny. Odchodzę przez jednego gracza który zwie sie TCO myśle że nikomu go przedstawiać nie muszę. Ten gracz bardzo mnie irytuje swoim zachowaniem,kultura i postępowaniem co drugie słowo u niego jak to nie jest przekleństwo to jest jakiś cud. Po drugie zmienia gildie i jak sam mi napisał na priv że drugiej takiej gildi pl u elfów nie znajde bo ta jest najlepsza jeszcze to co ostatnio co pisał że wbija 200gp w 30 min to mnie już przekonało że jak on wróci do Hooligans to ja w tej gildi grać nie będę.

 

wystarczyło dać ignora
Link to comment
Share on other sites

Korzystajac z tematu...

Nadszedl czas w ktorym musze uporzadkowac swoje sprawy i zycie.

Z bolem serca jestem zmuszony do zakonczenia gry. Najprawdopodobniej kiedys jeszcze wroce. Kiedy?Czas pokaze...

Chcialbym podziekowac wszystkim poznanym osobom w grze za milo spedzony czas. Nie bede wymienial nickow zeby kogos nie pominac.Pozdro dla gildii Hooligans oraz PolishTeam po ciemnej stronie mocy ;) .

 

Ps: Moim acc zaopiekuje sie Lapsik.

 

Link to comment
Share on other sites

Pewnie z dziewczyną się pokłócił przez to że poświęca więcej grze zamiast jej :give_rose:

 

teraz troche chce załagodzić sprawę tym że przestanie grać a gdy już będzie dobrze wróci do gry.

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

szczerze wróciłem do gry i owa guild mnie rozwala :)  wiem ze Polacy to na swamp jeszcze pierwsi atakują bo moby biją mnie xD ale jak się odwroce to ich dwóch ucieka xD albo deda mają btw ladyniusia przekonała się ;)  i sojusz z nią chyba :)

Link to comment
Share on other sites

 

ja juz nie patrze czy pl czy nie pl  :diablo:

 

być może ale jeżeli ciśnie ci od ku*wy np taki koksikpl xD to nick zgadza się z prawdą kox przed PC :P to żałosne sam atakuje swamp później ja poluje na takiego kogoś by nie myślał ja jestem kozak bo zabiłem go z 6mobami i wyzywa to haha ;)  nvm cya
Link to comment
Share on other sites

szczerze wróciłem do gry i owa guild mnie rozwala :)  wiem ze Polacy to na swamp jeszcze pierwsi atakują bo moby biją mnie xD ale jak się odwroce to ich dwóch ucieka xD albo deda mają btw ladyniusia przekonała się ;)  i sojusz z nią chyba :)

 

Dopiero co wróciłeś do gry, więc nie wiem jak ktoś może uciekać przed Twoimi postaciami.  ;)  A co do tego, że rodacy Cię biją, to nie powinieneś mieć pretensji, skoro grasz postacią o nicku Women...

być może ale jeżeli ciśnie ci od ku*wy np taki koksikpl xD to nick zgadza się z prawdą kox przed PC :P to żałosne sam atakuje swamp później ja poluje na takiego kogoś by nie myślał ja jestem kozak bo zabiłem go z 6mobami i wyzywa to haha ;)  nvm cya

 

Dla jasności, on nie jest w Hooligans ;)
Link to comment
Share on other sites

Dopiero co wróciłeś do gry, więc nie wiem jak ktoś może uciekać przed Twoimi postaciami.  ;)  A co do tego, że rodacy Cię biją, to nie powinieneś mieć pretensji, skoro grasz postacią o nicku Women... Dla jasności, on nie jest w Hooligans ;)

 

wiem ze nie jest hooligans lecz to przykład

 

women nie gram :)  lives nick zmienił na terrible ;) 

powiem krótko po co tykaja moje gówno jak dedaja bo sami atakują np na kotrava a później obrażają  xD  mocni myślą bo moby biją go xD to czemu oni dedaja

Link to comment
Share on other sites

 

mc to wrog elfow wiec nie wiem czemu ktos by mial myslec co zrobi wrog lepiej w panice go zatakowac niz czekac na smierc, moze ktos ma tam jakis znajomych co graja przeciwna frankcja to sie szanuja bo wiedza dokladnie ze nie zatakuje

 

dokładnie tak było kiedyś ale wiedz sam wiesz jako nowy char samemu swamp ciężko to się rzucają bo moby biją go O.o a później mają wonty bo wpierd dostali mimo że moby na plecach
Link to comment
Share on other sites

 

ja  tam nikogo na pw nie wyzywam padne to padne moze kurwa rzuce jedenynie :D nie liczni maja za duzy spin dupy to tylko gra a nie zycie  :fool:

 

;D zrobić kilka SS z wulgarami i pa pa konto :D jeżeli ktoś się napali na to
Link to comment
Share on other sites

 

nie czaje cie  :facepalm:  jakis zal masz do elfow czy co

 

czy to jest żalem stwierdzenie ze za wulgaryzmy można beknąć xD i to każdy :/ BTW ja mam masę friend elfów i jakoś nic do nich nie mam a skoro np ty zasad gry nie znasz i ze za wulgaryzmy lecą bany to huh :D mniej żal do supportu(się nie napinam odp na twa zaczepke)

 

i przy okazji Tarcza mógłbyś zrobić i przykleić jakiś temat z regulaminem gry na polski język ;)  bo wielu nie zna zasad czy to na forum pytają o sel konto czy legalne

Link to comment
Share on other sites

 

jak jestes taki mily to pokaz mi ten punkt, chyba chodzi ci o forum gra nie ma regulaminu  :blush:

 

1. It is forbidden to use insults and

foul language (both overtly and in a

veiled form), to use provocative

remarks against other players in

order to make them violate rules.

 

zasady z http://warspear-online.com/en/rules/community

Link to comment
Share on other sites

 

mi sie wydaje ze i tak nie mozna dostac blocka za takie cos w grze jest ignore duzo mozna wymieniac przykladow ale mi sie nie chce

 

 

ktos tu jest starej daty i dawno nie gral  :blush:

 

 

Oczywiście, że można dostać blocka/bana etc. to że nikt nigdy nie reportuje graczy to już inna sprawa, ale na upartego dałoby się załatwić komuś bana, jeżeli bardzo konkretnie by cię obraził - szczególnie religie, rodzine itp. Regulamin dyktuje to co wolno, a czego nie wolno - nie to czy Ci się coś wydaje czy nie.

Link to comment
Share on other sites

 

Oczywiście, że można dostać blocka/bana etc. to że nikt nigdy nie reportuje graczy to już inna sprawa, ale na upartego dałoby się załatwić komuś bana, jeżeli bardzo konkretnie by cię obraził - szczególnie religie, rodzine itp. Regulamin dyktuje to co wolno, a czego nie wolno - nie to czy Ci się coś wydaje czy nie.

 

Dziwie sie, ze jeszcze ktos to traktuje powaznie.

Dopoki Hassn nie dostanie bana za kupowanie charow (ktos to na forum reportowal i to nie raz, dodal nawet jakies ss o ile dobrze pamietam) dopoty ja bede mial w******e na ich regulamin :)

Link to comment
Share on other sites

hm zalatwialem wiele spraw z supportem to zawsze reagują zależy od tego jak podchodzicie i piszecie

jak to się mówi dla chcącego nic trudnego

jeżeli ze chcesz kupisz ładunek nuklearny i wybijesz cos ;)

Link to comment
Share on other sites

Dziwie sie, ze jeszcze ktos to traktuje powaznie.

Dopoki Hassn nie dostanie bana za kupowanie charow (ktos to na forum reportowal i to nie raz, dodal nawet jakies ss o ile dobrze pamietam) dopoty ja bede mial w******e na ich regulamin :)

 

 

Ja tylko mówie, że to jest możliwe. Jeżeli reportujesz kogoś z tekstem: "omg omg ban him he said im noob!!11" to nie licz na to że coś z tym zrobią. No ale jak ładnie to napiszesz, podasz dowody, trochę się przy tym zakręcisz to wszystko da się załatwić.

Link to comment
Share on other sites

Czy ty rozumiesz ze reportowalo Hassna parę osób.  Mieli dowody w postaci SS'ow gdzie sam się przyznał ze kupił chara.

Maja wyjebane bo gość praktycznie wypłaca im pensje.

Link to comment
Share on other sites

Czy ty rozumiesz ze reportowalo Hassna parę osób.  Mieli dowody w postaci SS'ow gdzie sam się przyznał ze kupił chara.

Maja wyjebane bo gość praktycznie wypłaca im pensje.

 

Lepiej się tego nie da wytłumaczyć xD
Link to comment
Share on other sites

koszerny żeś pojechał pryzmatem może go nie banuja ale to nie znaczy ze kogoś innego nie mogą ban np za wulgary :D

 

to tak jak rzec polak Mc kradnie to każdy pl złodziej xD

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Hooligans ma 3 poziom jest jakas Polska Guildia z poziomem 4?

 

i takie inne pytanie od kiedy jest system Guild? ciekawi mnie ile czasu Hooligans wbijała z 2 na 3 poziom

Link to comment
Share on other sites

Hejoo ;) niestety musze zakończyć gre na dłuższy czas ze względów prywatnych :) Mam nadzieje ze niebawem wrócę :) Miłego! Ps. Tico a ty sie nie interesuj tak bo kociej mordki dostaniesz ;*

Link to comment
Share on other sites

Hejoo ;) niestety musze zakończyć gre na dłuższy czas ze względów prywatnych :) Mam nadzieje ze niebawem wrócę :) Miłego! Ps. Tico a ty sie nie interesuj tak bo kociej mordki dostaniesz ;*

 

papa
Link to comment
Share on other sites

Hejoo ;) niestety musze zakończyć gre na dłuższy czas ze względów prywatnych :) Mam nadzieje ze niebawem wrócę :) Miłego! Ps. Tico a ty sie nie interesuj tak bo kociej mordki dostaniesz ;*

 

Wracaj szybko, nubie!  :give_rose:
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...