Jump to content

Warning Mlodziak


WILK

Recommended Posts

chociaż osobiście do tej osoby nic nie mam ale zakładam ten temat gdyż chce ostrzec innych userow gry ponieważ:

-10ticketow za 8k chce LoL

-oszukal Spanish gracza

Jego pw w stosunku do mnie wyglada mniej wiecej tak

Ja:Kupie ticket

On 8k    po chwili mowie nie za duzo a on k**wa,c**j,g*j itd txt czyli przypuszczam ze mloda to osoba albo dorosla z groteskowa kultura... Inna osoba...

 

Fail.. Nie pomoge temu userowi w niczym skoro innego polaka osadzili o oszustwo przez niego

 

Hmm nie pojmujesz: nie pomoge ci w niczym tzw questach itd bo oszusci są ... No

Link to comment
Share on other sites

powiem coś,kto to Spanish?;>

powiem coś, od kiedy tak gadam?;>

jak sprzedaje po 6k albo 8k i ci to pisalem dzien wcześniej, a ty przez 3 dni z rzędu piszesz do mnie ze za duzo a sprzedaje ich dużo w takich cenach to jak tu się nie wkurwić?

 

a i popraw końcówkę bo nic tam nie rozumiem xd

Link to comment
Share on other sites

powiem coś,kto to Spanish?;>

powiem coś, od kiedy tak gadam?;>

jak sprzedaje po 6k albo 8k i ci to pisalem dzien wcześniej, a ty przez 3 dni z rzędu piszesz do mnie ze za duzo a sprzedaje ich dużo w takich cenach to jak tu się nie wkurwić?

 

a i popraw końcówkę bo nic tam nie rozumiem xd

 

A co do tego co wyprzec sie probujesz powiem krotko pytaj zbira,Bros,rampgetr,uzun potwierdza wszyscy co robisz i jak polowa innych nacji w grze gada mlodziak to i tamto..

Inaczej POŚMIEWISKO

Link to comment
Share on other sites

z mojej strony 0 pomocy!!!gadajac z nim smial sie czy to ja jestem spanish,po kilku wulgryzmach dalem go na ignore.pytany czy tak postapil wypiera sie zamiast zalatwic do konca trade ze spanishem,tacy gracze psuja reputacje naszej narodowosci,zrazajac innych graczy oraz burza zaufanie do handlujacego

Link to comment
Share on other sites

hahahahahahah, beka z wieprzy xD

wierzycie jakiemus murzynowi zmiast mi, i wy mówicie że to hańba dla narodowości hahahahah.

no to skoro mu wierzycie to ja chce dowod : )

 

 

@edit

wilku dopiero przeczytałem twoją odpowiedź, co oni mają potwierdzić? że co robie? ;>

i jak gadają mlodziak to mlodziak tamto to polecam im przesłuchać kubiszew - nic o mnie nie wiesz. : ) pozdro

Link to comment
Share on other sites

nie pasi coś? wbite w ta kulturę hahah, wieprze.. dam wam mały freestyle

 

nie trzymasz się mnie? masz przejebane

nie ufasz mi? idź tamtemu robić pałe

kultura? ziom, pieprze ją

oskarżacie mnie? haha, to nie sąd

jakiś Spanish? co za bzdura

my to my czyli ludzie w kapturach

a wy? ha, wy? pierdolcie sie

oskarżacie mnie? co wy psy?

 

 

hahah, tyle mam wam do powiedzenia

joł

Link to comment
Share on other sites

chociaż osobiście do tej osoby nic nie mam ale zakładam ten temat gdyż chce ostrzec innych userow gry ponieważ:

-10ticketow za 8k chce LoL

-oszukal Spanish gracza

Jego pw w stosunku do mnie wyglada mniej wiecej tak

Ja:Kupie ticket

On 8k    po chwili mowie nie za duzo a on k**wa,c**j,g*j itd txt czyli przypuszczam ze mloda to osoba albo dorosla z groteskowa kultura... Inna osoba...

 

Fail.. Nie pomoge temu userowi w niczym skoro innego polaka osadzili o oszustwo przez niego

 

Hmm nie pojmujesz: nie pomoge ci w niczym tzw questach itd bo oszusci są ... No

 

Moja rozmowa na pm z tym ze osobnikiem wygladala mniej wiecej podobnie (moglem zrobic screena ale nie pomyslalem o tym xd) chodzilo mniej wiecej o wymarzony przez mlodziaka acute gladius ktorego Ja nie mialem a on chcial ode mnie kupic wiec Ja znow mowie ze k**wa nie mam to on mnie od pedalow ze na dodatek po ang z nim gadam xd.Bez chwili namyslu oddalem pacjenta do ignore.Z reszta Marcin mial podobna przygode z nim, mysle ze nagrabil sobie juz u wiekszosci Polakow.Przychodzi mi na mysl tylko jedno okreslenie totalny NOOB :facepalm: Odnosi sie do ludzi jak by byl wielkim Panem wiec psze Pana radz se sam bo Polacy Ci nie  pomoga w niczym.Skoro wymagasz dowodow to latwo je  zalatwic jesli o tym niewiedziales hah.
Link to comment
Share on other sites

Nie no hahaha to mnie rozwala normalnie wasza rozmowa...  :dirol: :dirol:

1. Młodziak nieznam go ale po waszych postac  :yahoo: :yahoo: wychodzi te to jebany idiota...

2.Co do ticketów że sella dogo normalka... jeden kolo ode mnie kupil 10x za 60k.... :facepalm: :facepalm: każdy chce zarobić na swoim interesie...

3.Młodziak twoje teksty jak ty to nazywasz pewnie Diss na (kogoś) to wgl ci nie wyszedl przypomina to bardziej piosenke dody niz Diss...-.- :pleasantry:

4.Dajcie se juz spokój z nim są wazniejsze sprawy jak np: Ujebianie kogoś na arence czy zrobienie Questa :good:

5.To było takie moje małe podsumowanko ;)

6.Dać mu bana za to kto mnie popiera w całości podpisywać się POPIERAM... :lol:

Link to comment
Share on other sites

xD No powiedzmy ze powiem tak ..

To ostrzeżenie dla innych by uważali na niego a nie ktorzy deklaracje skladaja ze mu nie pomoga

A co do txt ocenzuruj wulgaryzmy :P

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...