Jump to content

[2014.01.28]Ogłoszenie "Warspear Online 3.11 - Berengar Tower"


Santorrr

Recommended Posts

Опубликованное фото

 

Drodzy gracze!

AIGRIND wypuszcza aktualizacje najlepszej mobilnej gry MMORPG “Warspear Online: Clash of Guilds” 3.11 na systemy Android, SYmbian, iOS,Windows Mobile, Windows Phone, Windows i Linux. Nowe wersja zostanie wprowadzona 30 stycznia*. niewiarygodne przygody, zapomniana wiedza Berengara, nowe bonusy w ekwipunku i dużo więcej!.

Kontynuacja linii fabularnej

W tej aktualizacji bedziecie mogli zobaczyć jak historia swiata się rozwinęła - nowe zadania ujawniające tajemnice wielkiej wojny i opuszczonej wieży. Odważni bohaterowie zamierzają złamać magiczną pieczeć blokującą  wejście do wieży przez tysiące lat. Ci, którzy będą wystarczająco odważni aby wejść do wieży i szukać zagubionych artefaktów największego czarodzieja będą potrzebowali pomocy Chainless League.

Pierwsze zadania “Wieży Berengara” będą dostępne w “Kamp-Riff” oraz “Camp of Legion”.  Będziesz mógł je  rozpocząć odpowiednio u Rolu-Arhn bądź Helg. Jeśli nie ukończyłeś jeszcze swoich zadań ma Norland Swamps i misji od Chainless League to czas nadrobić zaległości!

 

Wieża Berengara

 

Berengar’s Tower jest twierdzą największego maga Arinaru i symbolem jego dawnej mocy.  Według legendy Berengar wybudował tą wieże w jedną noc. Przez kilku wieków mag nie opuszczał swojej twierdzy poznając nowe sekrety wszechświata. Długie badania sie opłaciły - pewnego dnia czarodziej opuścił Arinar i został pierwszym śmiertelnikiem, który postawił stopę na astralnym szlaku. Dzięki niemu Berengar stworzył Astral Labyrinth do podróżowania więdzy światami.

Ale czarodziej zrobił naprawde wielki błąd. Po utracie kontaktu z Arinar Berengar stał się bezbronny i Astralny szlak zaczął wysysac z niego moc. I czarodziej stracił prawie całą moc. Zamienił się w ducha i utknął połapce, którą sam stworzył. Potwory z  zewnętrznych światów przybyły do Arinar astralnym szlakiem a wtedy  wieża sama sobie zapieczętowała wejście. Kraj Berengara zaczął upadać. Wieża została opuszczona na wiele wieków.

Jednak  Berengarowi udało się uratować jego dar przewidywania. Od pierwszego dnia upadku mag przepowiedział - Znajdzie się bohater, który przegoni intruzów. A nagrodą dla niego będzie jeden z najwspanialszych artefaktów starego świata.

Опубликованное фотоОпубликованное фотоОпубликованное фотоОпубликованное фото

 

Pojawi się tutaj długo wyczekiwana instancja z róznymi  poziomami trudności, interesującymi boss’ami i niespotykanymi skarbami. Każdy gracz który spotkał frakcje Chainless League będzie mial możliwość spróbowania swoich sił na pierwszym poziomie instancji zużywając jedynie 1 punkt Seekers Stamina. Każdy kolejny poziom bedzie wymagał pewnej ilości punktów reputacji u Chainless League. Ale nagrody bedą tego warte.

.

 

Wspólna magiczna moc/ochrona

 

 

W aktualizacji 3.11 wszystkie rodzaje magicznej mocy/ochrony będą zdobywane jednocześnie w stosunku 1  do 1 (1pkt ataku 1pkt obrony//nie wiem czo do konca dobrze to zrozumialem). Teraz wszystkie stworzenia i dostępne klasy postaci z magicznymi mocami będą używały tej samej magi i nie będzie ona roździelona na oddzielny typy(Astral, Moon,  Sun, Dark) tak jak było dotychczas. Wszystkie przedmioty z bonusami magicznymi  zostały przejrzane, a ich atrybuty skorygowane.

Przybliżmy sobie te zmiany na przykładzie Novice’s Staff. Teraz posiada dwa magiczne bonusy - Moon i Astral. Rózne typy dla różnych zakląć. Moon ulepsza skill’e atakujące takie jak “Lighting bolt” Druida lub “Ball Lighting” Szamana. Astral zwiększa moc zaklęć leczących np “Ancient Seal” Nekromanty bądź “Healing Dew” Druida. Po tej aktualizacji będzie tylko jeden bonus - Magic Power który będzie oddziaływał  na wszystkie atakujące/leczące umiejętności wszystkich klas.

Novie’s Staff aktualnie:

Опубликованное фотоОпубликованное фотоОпубликованное фото

 

 

Novice's Staff po aktualizacji 3.11:

Опубликованное фотоОпубликованное фото

Wszystkie przedmioty które ulepszają magiczną moc/ochrone w Miracle Shop również zostaną zmienione:

  • Sun Rune / Moon Rune / Rune of Darkness zostaną zmienione na Magic Defence Rune
  • Sun Crystal / Moon Crystal / Darkness Crystal zostaną zmienione na Magic Power Crystal
  • Large Sun Potion / Large Moon Potion / Large Potion of Darkness zostaną zmienione na Large Magic Resistance Potion
  • Amplified Sun Scroll / Amplified Moon Scroll / Amplified Scroll of Drakness zostaną zmienione na Amplified Magic Resistance Scroll
Wszystkie przedmioty kupione w Miracle Shop zostaną zmienione według tej rozpiski - zwiększając magiczną moc/ochrone.Ta zmiana pozwali nam rozwiązanie ważnego problemu wyrównania sił i użytecznych zalet:

1. Znaczace obnizenie liczby nieprzydatnych przedmiotów.

Gracze wielokrotnie skarżyli się na brakujące przedmioty na określonych poziomach z bonusami odpowiednimi dla danej klasy. Ponieważ Magic Power wpływa na każdą magiczną umiejętność będziesz mógł wypróbować różnych kombinacji przedmiotów i sprawdzić  przedmioty, które nie są idealne dla Twojej klasy.

2. Zwiększenie liczby kombinacji ekwipunku dla każdej klasy.

Magic Power daje możliwość zebrania setów dla różnych sytuacji w grze oraz oraz uczyni twoją kombinacje unikalną.

3. Możliwośc dodania nowych bonusów.

Zgodnie z mechaniką gry przedmioty nie mogą mieć więcej niż 4 zwykłych bonusów.  I ze względu na połączenie różnych mocy magicznych w jedną zostaje jeden wolny slot na nowe bonusy!

Nowy Bonus

 

W aktualizacji “Warspear Online 3.9 - Median Night” został dodany nowy bonus - Life Steal. Przez kolejne miesiące zbieraliśmy statystyki i feedback graczy. PO analizie otrzymanych informacji postanowiliśmy dodać nowe bonusy do przedmiotów. Zatem w tej aktualizacji zobaczycie nowy bonus - Skills Cooldown.  Nowy bonus będzie zmniejszał czas ładowania umiejętności więc będziesz mógł częściel używać skill’i. I ponieważ nowe bonusy zostaną dodane będziesz miał możliwość stworzenia interesujacych kombinacji przedmiotów.

Опубликованное фотоОпубликованное фотоОпубликованное фото

 

 

Ulepszanie amuletów i pierścieni

 

W aktualizacji 3.11 bedzie możliwość ulepszania (amplifyin.g) pierścieni i amuletów. Obrona magiczna będzie pierwszym bonusem w przedmiotach tego typu i to ona bedzie ulepszana. Niemniej jednak, zmiany te nie będą miały wpływu na główną role  amuletów i pierścieni i te elementy nie stracą na wartości.

 

Опубликованное фотоОпубликованное фото

 

 

Ta zmiana pozwoli graczom zdobycie przedmiotów z obroną magiczną aby zwiększyć szanse przeżycia w bitwach przeciwko postaciom magicznym oraz potworom.

* Data może sie zmienić z uwagi na czas zatwierdzania aplikacji w Windows Phone Store oraz App Store.

 

 

Data została zmieniona na 4.02 ze względu na przesunięciągnającą się certyfikacje apki przez Windows'a i Apple

A propos wątpliwosci, które niektórzy mają w różnych kwestiach:

1. Itemki z BG Tower nie będą personal tylko equipment (czy jakoś tak:p)

2. Nowa magia nie będzie działała tak jak astral teraz. Mimo że będzie  druid mial np 340 ataku magicznego heal będzie dużo niższy. Bedzie obliczany wg nowego algorytmu, który jest tajemnicą AIGRIND

3. Płaszczyk z underground horror (ten z 4 typami defa magicznego) bedzie miał całkiem inne bonusy, ponoć ma byc pro. Na 100% będzie mial def zwykły i magiczny jako 2 bonus. 2 pozostałe nie są znane.

4. Przedmioty z najtrudniejszego poziomu  BG tower bedą na 19 poziom

Znajde coś ciekawego to dodam. Źródło to oficjalne wypowiedzi teamu w różnych tematach.

 

Zakaz kopiowania orginalnej wersji, modyfikowanej itp na inne fora, grupy itp.

 

Link to comment
Share on other sites

Tak, biadolcie że nie ma po co. POtem jest gadanie że nikt nie przetłumaczy nawet i miliard pytań o to co w news'ie pisze bo ktoś nie zrozumiał.. Polska..

Link to comment
Share on other sites

Tak, biadolcie że nie ma po co. POtem jest gadanie że nikt nie przetłumaczy nawet i miliard pytań o to co w news'ie pisze bo ktoś nie zrozumiał.. Polska..

 

A ja powiem ze wrecz przeciwnie i nalezy sie duzy plus za to ze ktokolwiek zabral sie za to info  :good:
Link to comment
Share on other sites

bardzo ładnie przetłumaczone :)

 

ps. Wiecie może czy miniony zmodyfikują wkurzające jest to że kiedy offamy to i tak czas miniona leci;/

Link to comment
Share on other sites

a w ogóle mają to w planach? dodać nowe skille? przecie są nowe guild skille? może o to im chodziło? już nc nowego nie dodadzą.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

ciekawe jakie jeszcze skille mogą dodać

zbyt dużo już nie wymyślą :D

 

 

może przyspieszające poruszanie się bądź na przyspieszenie ładowanie się many xD

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

ciekawe jakie jeszcze skille mogą dodać

zbyt dużo już nie wymyślą :D

 

 

może przyspieszające poruszanie się bądź na przyspieszenie ładowanie się many xD

 

 

 

 

Wiem że większość z nich gra w WoWa, na pewno coś zerżną wymyślą.
Link to comment
Share on other sites

xd oby melee podrasowali

 

 

W zasadzie niby po co mieli by to robić? Teraz Magiczne klasy dostały buff'a do leczenia, ale poprzez magic defence znacząco zmniejszyli obrażenia tych klas; więc w rezultacie działa to raczej na niekorzyść. Za to klasy 'fizyczne' dostały buffa - magic defence. :)

Link to comment
Share on other sites

Eh zjebali ta gre totalnie , nie wiem czy oni tacy najebani sa caly czas czy co ale to przesada.  Ten magic def.... aż szkoda gadac taki hassn sie ampnie na +10 i przy moim 394moona* bede lał go po 150 nice. ... a i jeszcze ten heal ,wcześniej w full astral 272heal a teraz niby miało być lepiej a tu jeb i sobie lecze 265 no dobra niby fajnie bo areny, a na hunt to juz mniej heal ehh aż nie chce sie grać :mega_shok:

Link to comment
Share on other sites

kurwa hassn juz ampi ma teraz +10 arena amulet gdzie daje prawie 1.5k defa magic no by to chuj...................... czas chyba skończyć grać

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...