Jump to content

Kilka pytań dotyczących gry


stagi

Recommended Posts

Witam serdecznie !

Jestem nowy na forum i mam zamiar pograć w wearspear online, ale aby to uczynić muszę zaciągnąć paru ważnych dla mnie informacji. Co do FAQ zostało napisane w 2011r., także mam nadzieję, że parę rzeczy uległo zmianie, a teraz przejdźmy do pytań:

1. Czy nadal maksymalnym poziomem w grze jest 20?

2. Czy nadal nie ma Listy Znajomych?

3. Czy można grać za free czy trzeba wykupić premium po 5 dniach?

4. Czy w grze są osoby, które osiągnęły już wszystko np. upgrade ekwipinku na max itp. Czy jednak jest cały czas coś do zdobycia?

5. Czy istnieje system PK?

6. Co wiąże się ze śmiercią postaci?

7. Jeśli są osoby, które osiągnęły max upgrades, skills, lvl i reputacje to co mogą robić dalej w grze?

 

Bardzo proszę o odpowiedź, pozdrawiam !

 

EDIT.

Przepraszam latałem po forum i nie umieściłem tego tematu w odpowiednim dla niego miejscu.

Poza tym uzyskałem odpowiedzi na moje pytania. W tym temacie http://forum.warspear-online.com/index.php?topic=100621.0

 

Jeszcze jedno, który serwer jest serwerem na, którym gra najwięcej Polaków? I który jest najmłodszy?

Link to comment
Share on other sites

duzo polakow gra na EU EMERALD i tam polecam gre ;) a co do tych pytan to mowisz ze juz masz odpowiedzi wiec nie bede sie rozpisywał . Jak coś wiecej pytan to pw lub napisz w grze na eu servie , mc site Nick: Lotha, Mofey, Mileczka,Anifart

Link to comment
Share on other sites

Potrzebuje jeszcze linka do strony z informacjami o każdej z klas. Istnieje takowa? Próbuję się dowiedzieć coś na temat z każdej klasy ale zaglądanie do oddzielnych tematów jest kiepskie. Jakiś jeden duży temat na temat każdej z klas?

Poza tym przydatne linki z informacjami ;p chętnie poczytam

Czy istnieje klasa która strzela na odległość?

Link to comment
Share on other sites

oj nie wiem czy takowy temat istnieje ;) hmm w jakim sensie rozumiesz strzela na odleglość , sa takie klasy np shaman lub necro ,priest warlock ,druid i Ranger all biją z staffa procz rangera on bije z łuku lub z kuszy pzdr :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...