Jump to content

PolishTeam


Melfice

Recommended Posts

Witam wszystkich,po większym zastanowieniu i przemysleniach,chyba nadszedł czas na przeprosiny.Mianowicie źle ocenilem obecna sytuacje gildii,ponieważ ciągle zaślepiony żyłem przeszloscia i wspomnieniami o dawnych członkach których juz nie ma.Przepraszam za słowa ze gildia nie będzie taka jak kiedyś,macie racje nie będzie ,bo może być znacznie lepsza bogata w nowych graczy,którzy niekoniecznie doświadczeniem ale zaangarzowaniem moga sprawić ze będzie najlepsza polska gildia.I takie jest moje zdanie,chociaż nie jestem juz jej członkiem ,lecz byłem gdy gildia raczkowala i mam z nią piękne wspomnienia.Mam nadzieje ze kiedyś wrócę do ws i będę mieć szanse powrotu do gildi.Z obecnych gildi PL na ws chyba tylko PL team jest najbardziej zaangarzowana.Życzę wszystkiego dobrego i przepraszam jeśli urazilem jej członków swoimi wypowiedziami.

Link to comment
Share on other sites

No jak sie mówi ze odchodzi sie tym charem i dojdzie sie innym .... to trza tak zrobic a nie po sec widac juz aoa pod twoim nickiem ,ale przynajmniej dlugo byles az 2 dni oby tak dalej xD  :facepalm: :clapping:

Link to comment
Share on other sites

nie ma co mi wybaczac bo nic złego nie zrobilem

 

 

lool ja w sumie też nic złego nie zrobiłem, hmmm skoro ty jesteś nie winny to nie musiałbyś przepraszać. Mnie w każdym bądź razie mnie to nie interesuje wiec luz  :drinks:

Link to comment
Share on other sites

No jak sie mówi ze odchodzi sie tym charem i dojdzie sie innym .... to trza tak zrobic a nie po sec widac juz aoa pod twoim nickiem ,ale przynajmniej dlugo byles az 2 dni oby tak dalej xD  :facepalm: :clapping:

 

myślałem ze ja w AoA :D
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...