Jump to content

[2011.11.04] Warspear Online: Legacy Of Berengar 2.0


siwers

Recommended Posts

Arinar obchodzi Haloween! Jest to pierwszy oficjalny event w aktualizacji o nazwie "Legacy Of Berengar" - w miastach znajdziesz dekoracje świąteczne, ozdoby i ekscytujące zadania, które przynoszą pożytecze rzeczy - takie jak pierścienie i amulety, specjalne świąteczne gadżety! Miracle shop uzupełniany o unikalne kostiumy, które są dostępne tylko podczas świąt za miracle coinsy.

 

Nowe umiejętności. Każda klasa otrzyma unikalne umiejętności. Wszystkie punkty umiejętności zostaną zresetowane.

 

 

 

Umiejętności Mountain Clans:

 

• Rogue - "Stealth". To jest dobra umiejętność, która pozwala zbliżyć się do wroga w trybie niewidocznym, prześlizgnąć się przez wrogich strażników lub w celu uniknięcia walki przy użyciu "Gouge" a następnie "Stealth".

• Shaman - "Earthquake". Zatrzyma i osłabi grupy wrogów! Nawet jeśli oni użyją umiejętność "Stealth"

• Barbarian - "Charge". Dobra zdolność do uzyskania przewagi w walce z wrogiem używającym broni dalekiego zasięgu, a także do wykończenia uciekającego przeciwnika.

 

 

Umiejętności Firstborn:

 

• Blade Dancer - «Hamstring».Umiejętność jest przydatna niemal na każdej klasy przeciwnika, ponieważ może zatrzymać przeciwnika i nie pozwolić mu wykorzystać swoje umiejętności.

• Ranger - "Beast Trap". Pierwsz umiejętnoś wielu pułapek, które znane są dla Rangerów. Umiejętne ustawienie pułapki pomaga wykrywać wroga i nie raz może uratować życie.

• Druid - "Insect Swarm". Bardzo przydatna umiejętność przeciwko bossom  i na Arenie. Wróg zaatakuje rój pszczół przez co staje się osłabiony - nie trać czasu i atakuj!

 

 

Arena. Dostęp stał się bardziej wygodny: teraz można czekać w kolejce, z dowolnego miejsca, wystarczy otworzyć Menu → Arena → Demand. Ponadto znajdziesz kupców, którzy sprzedają sprzęt Gladiator za Punkty Arena, w tym bronie, dla początkujących i dla bardziej zaawansowanych zawodników. Są one w dużych miastach (Wolf Dale, Ilhor, Cliff Armory, Kamp-Gaspel i Nadir-Sard) w sklepach z pancerzem. Przedmioty za punkty z areny można nosić wszędzie gdzie chcesz!

 

 

Nowe początkowe lokalizacje. Całkowicie przeprojektowaliśmy początkowe zadania i miejsca tak by rozpoczęcie gry w świecie Arinar było łatwiejsze i przyjemniejsze.

 

Wskazówki. Teraz gra pomoże początkującym zrozumieć i uporządkować interfejs z nowym systemem podpowiedzi.

 

Nowy interfejs do tworzenia i wyboru postaci. Teraz będzie można wybrać serwer tylko raz podczas tworzenia postaci.

 

 

Nowe przedmioty w Miracle shop

 

• Bilety Areny.Możliwość walki na Arenie tyle razy, ile chcesz!

 

• Rzadkie kostiumy. W Surprise Box moższ znaleść jeden z rzadkich kostiumów z serii "Dragonfighter". Te rzeczy nie są dostępne do zakupu w zwykły sposób.

 

Опубликованное фото

Опубликованное фото

Опубликованное фото

 

 

 

 

Odrodzenie w miejscu gdzie jesteś. Postać ożywa w miejscu jego śmierci z 10% zdrowia i energii.

 

Teleportacja możliwa z menu mapy

 

Scroll naprawy dostępny z menu Equipment i Bag

 

Maksymalny rozmiar plecaka wynosi teraz 100 slotów

Naprawiono wiele bugów  :)

 

Опубликованное фотоОпубликованное фотоОпубликованное фото

Опубликованное фотоОпубликованное фотоОпубликованное фото

 

Link to comment
Share on other sites

jak ktoś na bocie jedzie to tak jest :D dawaj do górali bo i tak cie nie odbanują :P

 

 

co do upa to shaman ma kijowy skill ale może na większym lv byłby lepszy ;]

Link to comment
Share on other sites

Ja zdążyłem zobaczyć że nie wykasowało arena points, oddac quest avenger stela który mi zaliczyło choć nie robiłem, ujrzeć liczbe skill pointsów - 10  :facepalm: No a potem juz mnie kickło :D Lipa z miodem :bad:

 

Przed chwilą włączyli ponownie, zauważylem że pszczółki nic nie dają i że arena rating i points sa zresetowane . Ech kiedy już włonczą na dobre..

 

Link to comment
Share on other sites

moj wrażenia :

zrobili kilka rzeczy na plus jak by nie patrząc ALE wtf co to za skill dla barby o sciane obic oraz 3pkt skilla w plecy... Teraz o sekunde dluzszy respawn jest bo dwie opcje...na plus jest to ze nie ma questa zbugowanego

Link to comment
Share on other sites

ale teraz moga byc tylko 3 postacie na jednym koncie na wszystkich serwerach?

 

Wysłano z GT-S5570 z użyciem Tapatalk PL (spolszczone przez gusto z samsunggalaxy.eu)

Link to comment
Share on other sites

Moze jakies poprawki nanoszą.. :facepalm: p.s. mi brakuje 1 do Lvl UP bylem obok NPC oddac questa a ty mnie wywalilo. :rofl: :rofl: Ale jak narazie trza Czekac Cierpliwie... :shok: :shok: albo isc z kolega na  :drinks: ..:D pewnie cosik z arena robia bo bylo duze przesilenie..." :pleasantry: "..:) wiec poco sie denerwowac... ale mogli by dac infe chociarz jakas mala....:)  ;D ;D dobre nie pier***** juz bo mnie palce bola..:P ok

 

 

THE END  :yahoo:

Link to comment
Share on other sites

Ma szanse ja juz mam okolo 100+ pkt..:P przyjmijmy ze za jedna walke zarobisz okolo Hymm..20pkt. to jak zrobisz 10x walk masz 200..-.- to duzo...a pamietaj ze raz dostaniesz 20pkt a raz 40+...Czyli miesiac dobrego walczenia :aggressive: :aggressive: dziennie zarobisz okolo przyjmijmy ze te 300 pkt to 300x 31 dni w mies to masz ju 9100pkt..:) a pkt bedziesz dostawal wiecej niz 20 albo 30..:P

Link to comment
Share on other sites

no to wiem. dziennie 4 razy... To zbyt dużo nie zrobisz tych pkt bez "Wejściówek"

 

 

 

 

aa i nie koniecznie musisz wygrać. (Oczywiście za wygraną jest więcej pkt)

Link to comment
Share on other sites

kaszana wychodzi na to ze kto ma gotowe gra, a kto nie robi dally i tak wyszlo ze wpn sa za kase real jak niekupisz biletu to nici z pvp .cza dalej dropic z bosow

 

Link to comment
Share on other sites

kaszana wychodzi na to ze kto ma gotowe gra, a kto nie robi dally i tak wyszlo ze wpn sa za kase real jak niekupisz biletu to nici z pvp .cza dalej dropic z bosow

 

Tu sie zgadzam ziom .. Spieprzyli gre i tyle ... Skill dupny dla barba .... Wejsciowki na arene ... Jeszcze troche i za godzine gry bedziesz bulił 1zeta i znowu next uwaga ktoś kto kasy nie ma bedzie dupnia dostawał od kogoś kto ma pln na wpn ..

Link to comment
Share on other sites

Jak na razie zauważyłem, że za wygrane walki 2x2 jest 40 lub 45 pkt. 4 wejścia darmowe, więc dziennie max 180pkt można zarobić.

Może za walki 5x5 dostaje się więcej, nie sprawdzałem. Czyli żeby zdobyć dobrą broń (bo tylko broń opłaca się z areny kupić + ewentualnie pas) trzeba z miesiąc grać ;/ Pod warunkiem, że zawsze zwyciężysz :D

Porażka...

Link to comment
Share on other sites

Tylko.ze jak serwer ruszy to pierwsi beda walczyc ci o maja wejsciowki,jak sadzicie kiedy bez wejsciowki uda sie 4 walki zaliczyc ?nie kazdego stac kupowac mc trzeba runki kupic do wpn i armora ,bez tego niema co nawet wychodzic na arene

:unknw:

 

Link to comment
Share on other sites

a na pewno masz polaczenie z internetem?

 

Wysłano z GT-S5570 z użyciem Tapatalk PL (spolszczone przez gusto z samsunggalaxy.eu)

Link to comment
Share on other sites

a wersje masz dalej 1.9.0 czy 2.0 ? Ja tez tak mialem na 1.9.0 a potem sciagnolem nowa i wszystko chodzilo :-)

 

Wysłano z GT-S5570 z użyciem Tapatalk PL (spolszczone przez gusto z samsunggalaxy.eu)

Link to comment
Share on other sites

Siema. Powiem wam jedno warspear to byla gra do czasu jak wprowadzili sklep z itemami za kase. Jak w kazdej darmowej grze teraz nie dodadza nic nowego procz nowych przediotow do sklepu. Teraz tylko beda kase z was zdzierac i rozbudowywac is(item shop). Warspear zszedl na psy patrzac na to co sie dzieje 1up na 2miechy i tylko poto by z bogatych dzieci kase zdzierac. To takie moje skromne zdanie. Wiem bo gralem w dziesiatki ala darmowych gier.

Link to comment
Share on other sites

Plusem jest to że gra jest darmowa a itemy z miracle shopa można kupić za gold :) Więc zaradni gracze sobie radzą  ::)  Update co miesiąc więc jakoś to się powoli rozwija czasem zje**ą update czasem nie  ;) 

Link to comment
Share on other sites

Ja puki co nie będe grał, moze wrócę jak zrobią porządny update z balansem postaci i nie będą krolować bogate dzieci z indo  :facepalm: Narka, pozdro ;)

Link to comment
Share on other sites

Hej mam taki problem otoz dzis naprawili arene. Wiec wchodze po naprawieniu i chce zmienic  konto. No i wpisuje pasy i daje login. Wyskakuje ze login lub haslo jest nieprawidlowe. Pasy na 100% sa dobre bo wiele razy sie logowalem i nawet mam zapisane. Kolega dzis mi mowil rano ze ma to samo (jeszcze przed update). Jak moge znow sie zalogowac na swoje konto? Prosze pomozcie bo to moja pierwsza postac (15lv bd). A i jeszcze dzis wyslalem sms na coinsy 220 i z konta na telefonie zabralo prawidlowa ilosc pieniedzy a jednak miracle coins nie doladowaly sie :( Prosze o pomoc

 

 

Link to comment
Share on other sites

@up

może nie pisało że wpisujesz zły login lub hasło tylko wyskakuje ci "server is temporary unavailable" coś tam coś.. sposób na to jest łatwy, pobierz od nowa klienta.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...