Jump to content

3 Tragiedie w halloween...


Pentagram

Recommended Posts

Dziś możecie się pośmiać z Pentagramusa

 

a więc loguje się do Warspeara by zobaczyć co tam u was słychać robię jakiegoś dziennego questa po chwili patrzę co tam w sklepie może coś nowego  a tam 1 coins :shok:  pierwsza myśl to błąd wychodzę i wchodzę a tu nadal 1 coins Ponad 1k coinsów przepadło zanim skończę z grą muszę przeprowadzić śledztwo może Holy bo znał passy ale nie on by się bał Luke? tez nie później tak patrzę na konto a tam 3 nowe postacie na Ruskim serwerze jedna się nazywa jdsd druga kakdas i jeszcze jedna ghdss i już wiem tak to 5letni kuzyniaczek on nie umie jeszcze pisać a u siebie na kompie mam zapamiętaj hasło. Loguje się na te postacie patrze a tam plecaki kupione jakieś runki widzę że ładnie zabalował xD napisałem do supportu i zablokowali mi konto.

 

Teraz kolej na TibiaMe expie sobie na Flame i zostawiam tam wylogowana postać z 101 poziomem (800hp) po 4 godzinach stamina sie odnawia Luke loguje się u siebie i postać pada? Jeszcze nie (trochę za szybko by było) Lukes wchodzi i expi i tak z tym laptopem się kręci ja mówię żeby tak się nie kręcił bo wtyczka wyleci i laptop padnie (uszkodzona bateria- po odłączeniu wtyczki laptop natychmiastowo pada) no i jak na złość tak się stało padł laptop Luke mi mów ale był 1 flame to nie zginie się. Tak czekam przy nim a tu mu coś długo wczytuje tego windows'a mówię a wejdę na telefonie i zobaczę ostatnie co zobaczyłem to 3 flame na około postaci i niewidoczny pasek życia następnie napis informujący że twoja postać jest martwa - 4miliony expa z prawie 102 poziomu spadł na 99.

 

 

Teraz kolej na życie ostatnio dostaje wiadomość "spóźnił mi się okres to już 7 dzień" mówię o nie... ja i ojciec co teraz będzie? trzeba się wieszać;/ rodzice mnie wywalą - zaczynam dużo o tym myśleć " zmienię się będę lepszym człowiekiem jeśli stanie się cud" następnego dnia kiedy przychodzę od babci do domu ona mówi mi że ma dla mnie złą i dobrą wiadomość a ja powiedz mi tą złą a ona "Przykro mi ale za 9 miesięcy nie będziesz tatusiem...tylko w późniejszym czasie" a ja w myślach radość a w życiu taki sam zły i okrutny i dlatego po tym stały się te 2 wyżej tragedie :D uważajcie co obiecujecie bo może się spełnić jeśli nie dotrzymacie pożałujecie...

Link to comment
Share on other sites

1 tragedia to nic takiego  ;)  sam ostatnio wywaliłem 1k coinów na głupotę..  :bad:

2 tragedia to też nic bo w końcu tibia upadła więc co ci po charze tam  :crazy:

3 tragedię sam kiedyś przeżyłem.. jak jeszcze do szkoły chodziłem dostałem na lekcji esa po przeczytaniu podobno nagle się zrobiłem blady jak trup i tak też się czułem.. potem tylko nosiło mnie po całej budzie z nerwów i dzięki wielkiej pomocy kumpla i "paru" piwek się uspokoiłem  ;D  aż po paru godzinach okazało się że to fałszywy alarm  :good:  uff poczułem ulgę  ;D  i inne dziwne myśli o dzieciaku  :blush:  najlepsze było to że tydzień później kumpel miał podobną sytuację tylko że 9 miesięcy później piliśmy pępkowe jego córeczki  ;D

Link to comment
Share on other sites

nom wolałbym grac od nowa w warspeara czy tibiame niż chodzić za rok z wózeczkiem. Najgorsze było jeszcze obwinianie jej że sama mnie kusiła do tego i że jak przyjdzie na świat to ma być ojciec nieznany mówiłem to żartem ale na pewno zabolało ją... na przyszłość uważajcie co mówicie i co robicie xD Pentagramusowi się udało ale to nie znaczy że wam się uda xD ostatnio brat do mnie "Jak ty tym malcem chciałeś zrobić jej dziecko - przecie on jest taki mały że pewnie strzela ślepakami"

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...