Jump to content

poszukiwania programu


WILK

Recommended Posts

yo

Posiadam telefon e71 z symbianem oraz inny fon ale to nie na temat...

Więc mam e71 posiadam program screnshot 3.01  na warspear nie robi tzw ss  a na reszcie aplikacji itd robi...

Znacie jakiś program do ss na symbiana s60?

który by zadziałal w warspear

Link to comment
Share on other sites

dzieki dziala program raz na 100 xD ale dziala...

Hmm symbiana masz zlamanego?

musze inny screen program znalesc moze on bedzie dzialal zawsze...

Link to comment
Share on other sites

Dzięki Marcinie za chęci ale Pentagram juz podał mi to i raz działa raz nie.. Chyba zlamac symbiana musze ...

Link to comment
Share on other sites

Bez łamania powinien działać może za dużo aplikacji masz w telefonie.

najlepiej sformatuj telefon zainstaluj tylko Warspear i Screensnapa ;p w ogóle masz opcje po ilu sek ma zrobic Ci screena pogrzeb tam

Link to comment
Share on other sites

Ja jestem pewien w 99% że jednak format rozwiązuje wszelkie problemy związane z wyrzuceniem gry do menu,opóźnieniem screensnapa,lagami w TibiaMe itp. Sam mam teraz opóźnienie kiedy chcę zrobić screena bo mam sporo programików typu Xlator,Youube,X-Plore,Opera Mini,KMS 9.0,Snake Revolution,TibiaMe,Warspear,ScreenSnap i full muzy,full wiadomosci sms i dla sprawdzenia czy Marcinek ma rację sprawdzę wieczorem czy format nic nie daje:)

Po formacie wgram tylko screensnapa i warspeara - dla testu:)

 

 

A tu dlaczego uważam że format często rozwiązuje wszelkie problemy a więc im więcej aplikacji tym więcej telefon zabiera pamięci ram - załóżmy że jeśli telefon leży w stanie spoczynku zabiera tylko 5% ram czyli 95% mamy do wykorzystania każda instalowana aplikacja to 0% ram? w sumie mogłoby tak być zapełniłbym telefon wszelakimi programami ale tak nie jest każdy program zabiera kilka % im więcej programów tym mniej ram mamy do wykorzystania.

Link to comment
Share on other sites

Nokia e51 na tym telefonie przetestuje działanie screensnapa

a mam jeszcze 5800 i X3

do warspeara używam laptopa czasami e51 do TibiaMe e51

 

 

teraz mam problemy z ScreenSnapem a mam ponad 400 wiadomości message full muzy,programów dla osób które chcą odinstalować programy - pamiętajcie że zostają pozostałości co powoduje że takim sposobem zbytnio nie przyspieszycie telefonika...

Link to comment
Share on other sites

to juz wole wyciagnac karte pamiec i dac druga ktora mam :P

Bo na obecniej mam z 20 programow z 200jpg i z 500 utworow xD ... Sprawdze tylko by dzialal warspear 

Link to comment
Share on other sites

Tak jest

 

 

Program Spb Screenshot w wersji zaprojektowanej specjalnie pod systemy  Windows Mobile to świetna i prosta aplikacja pozwalająca tworzyć zrzuty ekranu dla urządzeń mobile. Spb Screenshot dla mobile działa niczym przycisk Print Screen, który znajdziemy na każdej klawiaturze QWERTY w komputerach PC. W opcjach programu znajdziemy m.in. 2 tryby zrzutu, jeden podstawowy, drugi za pomocą określonego przycisku na klawiaturze, ustawienie odstępu czasu pomiędzy kolejnymi zrzutami oraz możliwość zapisania plików wynikowych w dowolnym katalogu. Spb Screenshot jest całkowicie free, a więc możemy korzystać z niego bez ograniczeń i bez opłat. Jeżeli chcesz ściągnąć Spb Screenshot użyj download poniżej w postaci przycisku pobierz a plik instalacyjny znajdzie się na twoim

 

 

Spb ScreenShot Pobieralnia

 

Link to comment
Share on other sites

Nokia e51 na tym telefonie przetestuje działanie screensnapa

a mam jeszcze 5800 i X3

do warspeara używam laptopa czasami e51 do TibiaMe e51

 

 

teraz mam problemy z ScreenSnapem a mam ponad 400 wiadomości message full muzy,programów dla osób które chcą odinstalować programy - pamiętajcie że zostają pozostałości co powoduje że takim sposobem zbytnio nie przyspieszycie telefonika...

 

też grałem na e51. żeby screen snap działał zmieniałem priorytet procesu na najwyższy i robił screeny bez opóźnień. nawet jeśli tel był czysty screen snap działał z poślizgiem z warspear. sprawdź i daj znać jakie wyniki bo mogę się mylić (co do kwestii formatu)
Link to comment
Share on other sites

też grałem na e51. żeby screen snap działał zmieniałem priorytet procesu na najwyższy i robił screeny bez opóźnień. nawet jeśli tel był czysty screen snap działał z poślizgiem z warspear. sprawdź i daj znać jakie wyniki bo mogę się mylić (co do kwestii formatu)

 

E71 daleko nie odbiega od e51... Wiec Marcinie w jaki sposob piorytet zmieniales ?

 

Link to comment
Share on other sites

activefile. z tym, że nie zawsze poprawnie działało. czasem musiałem usunąć plik wygenerowany przez activefile i zmienić priorytet jeszcze raz.

tu masz link http://www.ipmart-forum.pl/showthread.php?t=31944

Link to comment
Share on other sites

patrzalem new karta pamieci only w fonie aplikacje ss i warspear  ... jednak format tzw nie pomogl... Marcinie co do programiku ktory poleciles do piorytetow jest off certyfikat wygasl.... :x

ok ide szukac cos podobne do activfile w googelu

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...