Jump to content

Xd


Crimson

Recommended Posts

Czasem dziwni ludzie sa w necie ale nie spodziewalem sie ze nawet posrod polakow :wacko: oto czemu jeden z naszych zacnych kolegow oddal mnie do ignore po tym jak  mu wczesniej pomoglem Опубликованное фотоNiespodziewalem sie tego :bad: :wacko: :cray:
Link to comment
Share on other sites

tak racja placz.. Pamietaj ze tez pomoglem twojemu scoruge z aro itp...

Po drugie skoro ktos napitala nudny dally i chce skonczyc przychodzi taki ktos jak ty O.o ... Ja przynajmniej nie ksuje innym jak ty ... A ze ignora zlapales to myslisz ze ksucie jest good wobec polaka ...

Next txt ... Zamieszczajac screena dalej robisz sam dym... Tylko znowu nie zal sie ok?

Link to comment
Share on other sites

Badz co badz nie powinienes tak reagować,a  wiesz przeciez ze w takich grach nie tylko ty masz cos do zrobienia :blush: a to jak zaragowales  na ta sytuacje pokazuje  jaki jesteś dojrzaly. Musisz sie  pogodzic  z tym ze  nie jestes sam i trzeba sie jakoś dogadac a nie od razu  coś typu ignore.No dobra ja już sie zamkne  bo w gruncie rzeczy kłótnie są niepotrzebne  i lepiej  jest trzymac sie  razem a nie  sie lać o byle co.Przemyśl dokładnie co chcesz zrobic zanim ktoś Ci znowu czyms nieprzypasuje ;)
Link to comment
Share on other sites

odnośnie screena sam się musisz zgodzić że próbujesz z mnie pośmiewisko zrobić ... Chociaż sam zawiniles .. Nie ja

A aby oceniać kogoś czy dojarzały czy nie to musisz kogoś poznać pierw ... A co do gry xD w grze poznasz ludzi to pozdr skoro wszędzie ludzie udają kogoś

Link to comment
Share on other sites

wlasnie ... Ten obrazek z czapekcza i uszami napisem gangsta jest smiechem na sali  *fakt wygladasz jak pol dupek za krzaka z tą czapą...

Jak to zes powiedzial jestes best user haha xD pomazyc mozesz czemu nie

Link to comment
Share on other sites

Oceniasz ludzi po wyglądzie w grze? :D Jestes mocno poje... Nie wiem czy gadać z Tobą w ogóle .. ale powiem ci tylko zgoda , przepraszam chciałem was tylko podrzaźnić, kłucicie się o głupią gierkę , wyluzujcie może ... myśl sobie co chcesz .. Elo bez napinki

 

;D ;D

Link to comment
Share on other sites

Spokojnie po co się wy kłócicie trzymajmy się wszyscy razem a nie jakieś wojny dla rozbawienia coś napisze :pardon:

 

Śmieszna rozmowa GG Wilczka z rodzicami

Wilczek: Mamo tato ktoś nie chce ze mną iść na questa:(

Mama:Synusiu kochany zignoruj gnoja - dziś na obiad twoja ulubiona zupka chińska

Wilczek: Mamusiu ale ja tak nie chcę - ja chcę iść na tego questa

Mama:synku kochany jeszcze nie mam takiego level'a może napisz do tatusia ma za sobą zarwane 3 nocki

Wilczek: Tatusiu jesteś bo taki jeden zły chłopak nie chce iść ze mną na questa i się popłakałem

Tata: Synku który?

Wilczek:Crimson i jeszcze dał na forum screena ośmieszył mnie:(

Tata: Synku nie przejmuj się a znam tego chuja jak go spotkam to ujebie i zrobię screena

Wilczek: ale on jest po naszej stronie:(

Tata: o fack;/ synku to ja zacznę od nowa po przeciwnej i zemszczę się będę go ubijał przez rok aż przeprosi i pójdzie z tobą na tego questa

Wilczek: dziękuję tatusiu kochany - idę grać:)

Link to comment
Share on other sites

wiem Pentagram chcesz dobrze...

Lecz ja sie denerwuje na maxa ... Nie bedzie dobrze do puki ten zasrany topic nie zniknie..

Bo yy takie cos zalatwia sie miedzy soba... Ale skoro armagedona to bawi publicznie wrzucanie kogos pw i proby wysmiania mnie to sorry...

Moge podobnie wejsc na inne fora i go osmiac...

ALE NIE bo mam honor...

Zapewne zaraz ktos sie czepi tego postu...

 

Kurwa delet ten caly topic nosz kur...

Link to comment
Share on other sites

cisza dzieci tatuś wrócił do domu  :diablo:  Ignore trochę bezsensownie dany ale jego wybór  :unknw:  wilk nie jesteś sam w tej grze.. i jakoś ciężko mi rozczytać twoje posty  :wacko:

Temat nie zniknie bo niby czemu, na eng forum jest mnóstwo podobnych zdjęć a na ruskim jeszcze więcej o ile translator się nie myli  ;)  Temat zamknę by uniknąć zbędnego brnięcia z tym tematem dalej  ;D 

 

 

@Pentagram rozwaliłeś mnie  :good:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...