Jump to content

Niebiosa: Guild dla Ciebie (EU-EMERALD)


Recommended Posts

Widać że sztucznym mlekiem byłeś karmiony skoro tak seplenisz wałkując ciągle ten sam temat...

no to tak gracz o nicku Polishboot to złodziej to dawny Marzyciell i wymyśla bajki by wszystkich zapakować w tyłek... chłopie okradasz innych zmieniasz nick na Polishboot i myślisz że co? że masz więcej szczęścia niż rozumu? sprzedawało się boty? i okradało co? teraz po zmianie nicku nowy koleś? dla naiwnych dla nas zwykłe zero ;)  wyjebcie tego debila z Guild

 

i tu pytanie czy ktoś wysłucha mnie i zrobi to czy nie? to jest to samo co wy piszecie na jednego graczu u nas który nigdy nikogo nie okradł.

 

// a teraz dla wszystkich ciekawostka bo Polishboot to idiota a więc:

 

Złodziej zmieni nick na jakiś inny... i ktoś nowy nagle tworzy postać i wybiera ten dawny nick złodzieja i od razu jest posądzany o najgorsze... teraz połowa serwera to złodzieje obudźcie sie i nie pier...e głupot :fool:

 

 

Jak ktoś nie ogarnia tego co napisałem to baranka w ściane i liczyć je ::)

 

Szkoda tylko że to TEN marzyciel, (nie zależnie ile liter ma w nicku zmienionych) jest tym złodziejem.
Link to comment
Share on other sites

To że masz nieujawnione upośledzenie mózgu to nie oznacza że ciągle będę Ci wyjaśniać co i jak byś w końcu zrozumiał...czy na polskim uczono Cię czytania ze zrozumieniem? takiego młota jak Ty to i w przedszkolu nie było chyba że od początku szkoła specjalna? może tam zamiast polskiego to uczono Cię matematyki...

 

 

a więc nicki wymienione przez santora nie są w guild nie ma takich graczy w guild  ;)

 

Dotarło?

 

 

i nie wywyższaj innych guild to że później powstała ta Guild nie oznacza że jest gorsza !!

 

Proszę się już nie udzielać w tym temacie bo zostawiacie po sobie taki ślad jak krowa na polu...

duże śmierdzące placki nic fajnego !! dosłownie

 

1. PolishTeam i Hooligans #1 polskie gildie w WS.

2. Robisz zajebista antyreklame swojej "gildii" i ludziom z niej.

3. Jestes tak zaslepiony czy glupi nie widzac ze nikt tu cie nie chce ? Nawet ludzie z twojej gildii sie z ciebie smieja, myslac o przeprowadzkach do innych gildii. Nie bede podawal ich nickow zeby nie mieli pozniej nieprzyjemnych pogadanek z takim marginesem jak ty.

 

@Laps, Polish: duzo tutaj nie zmienicie, ale spory spam w grze na World Chat powinien zniechecic szczawiki od dolaczania do tej psychogildii. Jest sporo LEPSZYCH alternatyw.

 

Link to comment
Share on other sites

1. PolishTeam i Hooligans #1 polskie gildie w WS.

2. Robisz zajebista antyreklame swojej "gildii" i ludziom z niej.

3. Jestes tak zaslepiony czy glupi nie widzac ze nikt tu cie nie chce ? Nawet ludzie z twojej gildii sie z ciebie smieja, myslac o przeprowadzkach do innych gildii. Nie bede podawal ich nickow zeby nie mieli pozniej nieprzyjemnych pogadanek z takim marginesem jak ty.

 

@Laps, Polish: duzo tutaj nie zmienicie, ale spory spam w grze na World Chat powinien zniechecic szczawiki od dolaczania do tej psychogildii. Jest sporo LEPSZYCH alternatyw.

 

:friends:
Link to comment
Share on other sites

Powiedz nazwę domeny na której jest Twoja strona. Sprawdzimy, czy generator czy nie, bo taką tabelkę można w 30 minut zrobić.

Link to comment
Share on other sites

Mysle,ze nie ma sensu dalej ciagnac tego tematu poniewaz rozmowa z Panem Liderem to rozmowa jak chuja z butem. Pan Lider na samym poczatku wydawal sie osoba naprawde w porzadku.Zaangazowal sie w sprawy gildii i to sie chwali ale to co tu wypisuje na forum to czysty debilizm. Historyjki o Lapsie i Bocie oraz usprawiedliwianie kradziezy ze wzgledu na sytuacje materialna to totalny idiotyzm.

Wracajac do Marzyciela-prawdopodobnie nie jest on typowym zlodziejem jak Kyzorkopodobne gimbzjeby ale jest oszustem,cwaniakiem i kretaczem. Tu juz nie chodzi o item,ktory wzial w komis i za ktory sie nie rozliczyl ale o fakt,ze nie ma za grosz honoru by sie przyznac i przeprosic oraz o to,ze klamie kazdego w zywe oczy,rozpowiada niestworzone historie i bajki.

Link to comment
Share on other sites

Mysle,ze nie ma sensu dalej ciagnac tego tematu poniewaz rozmowa z Panem Liderem to rozmowa jak chuja z butem. Pan Lider na samym poczatku wydawal sie osoba naprawde w porzadku.Zaangazowal sie w sprawy gildii i to sie chwali ale to co tu wypisuje na forum to czysty debilizm. Historyjki o Lapsie i Bocie oraz usprawiedliwianie kradziezy ze wzgledu na sytuacje materialna to totalny idiotyzm.

Wracajac do Marzyciela-prawdopodobnie nie jest on typowym zlodziejem jak Kyzorkopodobne gimbzjeby ale jest oszustem,cwaniakiem i kretaczem. Tu juz nie chodzi o item,ktory wzial w komis i za ktory sie nie rozliczyl ale o fakt,ze nie ma za grosz honoru by sie przyznac i przeprosic oraz o to,ze klamie kazdego w zywe oczy,rozpowiada niestworzone historie i bajki.

 

Też uważam że temat należy zakończyć, bo jak dostaniemy w końcu moda to będzie miał za co banować  >:D
Link to comment
Share on other sites

Świat schodzi na psy, coraz częściej muszę się zgadzać z Brisem :mega_shok:

 

 

Ludzie sie starzeja itd..  :blush:

Link to comment
Share on other sites

1. I wiele innych ;) w tym Niebiosa ;)

2. Już mi nie chodzi o reklame bo mam sporo dorbych graczy ;)

 

 

Spory Spam na czacie na mnie tak? gratuluje rozwiązania problemu:)

 

 

testowy profil gracza ;)

 

105040_.png

Link to comment
Share on other sites

1. I wiele innych ;) w tym Niebiosa ;)

2. Już mi nie chodzi o reklame bo mam sporo dorbych graczy ;)

 

3. Jestem człowiekiem rozrywkowym żartuącym z was gdyż inaczej nie dotrę do was jak przez żart...bardzo mnie śmieszy kiedy złościcie się i jeden drugiemu za przeproszeniem dupke liże ::)

co do graczy którzy są w Guild Niebios a niech się śmieją? i co mam ich karać za śmiech?  :facepalm:

 

Spory Spam na czacie na mnie tak? gratuluje rozwiązania problemu:)

 

 

testowy profil gracza ;)

 

Ty nie żartujesz, ty pierdolisz od rzeczy. (Mój udział w drążeniu bezsensownego tematu zakończony)
Link to comment
Share on other sites

Witam ponownie

 

- Opis Guild / Wymagania - zrobione

- Czat / tablica ogloszeń - jeszcze test

- Rekord GP (wbity przez 7 dni) Historia - do zrobienia

- Rekord GP ogólny (sumowanie GP z każdego tygodnia w nieskończoność) - oczywiście z ograniczeniem by twoja suma GP została dodana musisz wbić minimum 2k na tydzień.

 

-Lista Graczy Niebios (nick,poziom,profesja,ranga oraz aktywność) - zrobione

- informacja o graczu ( obrazek najczęściej używanego stroju,poziom,ranga,rekord gracza GP,data rozpoczęcia gry, realna fotka gracza itp. - zrobione

-filmy / zdjęcia - do zrobienia (brak na razie fotek filmy zostana wprowadzone dwa jeden konkursowy a 2 to ten z beta testów jak zaczynałem gre.

- Wrogowie / Oszuści (beda tu screeny pokazujące dowód zbrodni) - do zrobienia pojawią się tu też nieudacznicy wiadomo kto :)

 

..

Link to comment
Share on other sites

Testowy Ranking GP ( będzie bardziej dopracowany graficznie to faza testów) skrypt już działa a prezentuje się następująco:

105255_.png

Link to comment
Share on other sites

Chciałbym wszystkich urażonych i obrażonych przeprosić faktycznie bywa że pada mi na mózg :(

to nie tylko tu i w realu też ... zawsze mi powiadał ojciec jak jeszcze żył że żart powinien cieszyć obie strony a nie jedną... więc to nie były żarty to było chore zachowanie. Przepraszam.

zrobię edycje wszystkich moich postów a w późniejszym czasie Santora poproszę o usunięcie.

 

 

 

Odnośnie skryptu: (pisałem do 9rano jestem samoukiem jeśli chodzi o pisanie skryptów dotyczących stron i gier tak zwanych botów)

Udało mi się napisać to co chciałem.

Automatycznie ustawia graczy oraz mogę wprowadzać dane z telefonu oraz komputera bezpośrednio.

Wpisujac np. KeYse;2000;Priest;Kamil automatycznie doda do bazy i utworzy w tabelce na odpowiednim miejscu.

 

 

Odnośnie oszustów w Guild:

Jeśli ktoś jest oszustem w Niebiosa to przyznam się że nie mam serca by wywalać

Marzyciell ostatnio przeczytał co tu jest wypisane na forum wiadomo napisał że nic nie zrobił ale że powinienem go wywalić

napisał mi tak "Lepiej mnie wywal z Guild będziesz miał spokój" szkoda mi się go zrobiło.

 

 

Czemu nie możemy zrobić tak np. jeśli któryś z waszych okradnie Ja nie będe wam w tematach pisać że jest to złodziej i powinniście go wyrzucić co najwyżej to prywatną wiadomość wyślę. Być może u was takich brak więc taka wiadomość nigdy nie przyjdzie.

 

Wiadomo nikt nie chce w guild oszustów gdyż narażeni są wszyscy członkowie.

 

... Od teraz jeśli jakiś gracz będzie zgłoszony jako przestępca zostanie wywalony oraz wykasowany z Niebios tak żeby nie został po takim graczu ślad.

 

 

 

Testowy Ranking GP ( będzie bardziej dopracowany graficznie to faza testów) skrypt już działa a prezentuje się następująco:

 

Nareszcie coś mądrego napisałeś  ;D

 

A co do oszustów, to u nas ich nie ma. :blush:

Link to comment
Share on other sites

W tym tygodniu Natalia przebiła rekord Ciszunia wbijając 6314GP gratuluje Inspece :clapping:

- dziś arena tickety powędrują do Ciebie:)

 

Pewnie wielu z Niebios zastanawia się kiedy pojawi się strona Niebios ::) no nie wiem mógłbym już podać adres lecz jeszcze kilka grafik opis umiejętności dla nowych ;)

 

tak będzie się prezentował ranking graczy ;) zapraszamy nowych  ;)

 

105362_.png

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

 

* Gracze neutralni są mało ważni i ich los jest nieistotny: (można ich atakować):

- Znikam

- GhostedPL

- Xnecroprox

- ConnanPL

- HondaPL

 

 

 

 

mało ważni :cray:

można ich atakować :diablo:

na szczęście zmieniłem nazwe :lol:

p.s znikam ma 9lvl :crazy:

Link to comment
Share on other sites

mało ważni :cray:

można ich atakować :diablo:

na szczęście zmieniłem nazwe :lol:

p.s znikam ma 9lvl :crazy:

 

Jeśli ktoś zna nową nazwę tego gracza proszę podać.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Jeśli ktoś chce dostać się do Niebios proszę pisać do zastępców Inspece / Caravis

 

Jeśli masz jakieś pytania? bądź chcesz pomóc w rozwijaniu guild napisz: [email protected]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
no

To ile Ty tam miejsc zajmowałeś? ;D

no wiesz te polskie jadło XD bardziej chodziło mi o rotacji, oczywiście w Potem jest jeszcze kilka osób naprawdę wporzadku
Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Oddam  guild w dobre rece kończę grę :good:

 

jeśli jest ktoś chętny pisać na guild-niebiosa.pl w chat

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...