Jump to content

Niebiosa: Guild dla Ciebie (EU-EMERALD)


Recommended Posts

 

w wiadomości prywatnej podawałeś nicki "kyzork (deles)"

 

Tych nicków nie ma w naszej guild jest tylko ten co wymieniłeś na forum w wcześniejszych postach

(kyzork, michalx, marzyciel)

 

Marzyciel lecz przez dwa "ee"

Marzycieel

 

może zaszło jakieś nieporozumienie i lecą oszczerstwa do osoby która nic nie zrobiła.

 

 

 

na dziś wystarczy idę włączyć dobry film i spać... Tobie też radzę to zrobić... nie żyj grą:) bo gra Cię nie utrzyma tak jak pisałeś wcześniej :D zmów paciorek przeżegnaj się i licz baranki w śnie...

 

jutro wrócimy do tego tematu... Dobranoc Lapsik

 

Brak mi cierpliwości na Ciebie. Skoro chcesz chronić scammerów, to nadal ich chroń :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm:
Link to comment
Share on other sites

i głupków którzy dadzą się wykiwać.

 

 

Chyba nie głupków tylko kolegów, jakby sie nie znali to mógłbyś tak napisać ale jeśli ktoś udaje przyjaciela a potem kradnie to jest po prostu nikim i nie ma w tym winy okradanego.

Link to comment
Share on other sites

Zlodziej to zlodziej kazdy moze nim zostac,nawet tzw przyjaciel,po za tym jesli gulid akceptuje zlodzieja no to wiecie...o czyms to swiadczy,wniosek nasuwa sie prosty i logiczny  :good:

Link to comment
Share on other sites

Ładnie wymysliłeś historie o huncie, tylko że marzy dostał tego kija w kredyt od Lili i nigdy tego kredytu nie spłacił..

Link to comment
Share on other sites

w skrócie powiem tak skreślić gracza zawsze można ale by tak się stało potrzebne są dowody !!

 

" Chcesz dowody? to daj jednemu i drugiemu 10 k w łape i za 3 dni chciej zwrotu później patrz jak sie na ciebie wypinaja. Zdobędziesz dowody i przekonasz się na własnej skórze.
Link to comment
Share on other sites

 

Słuchaj Melfciu nawet admini i twórcy gry nic nie robią gdy brak dowodów.

 

 

Ja jestem za gdy chodzi o słuszne ukaranie gracza który oszukał lecz nie za gracza którego np się nie lubi itp...

 

 

 

 

// ten jeden gracz wbija najwięcej GP więc przemyśl sobie co teraz Ci się nasuwa w głowie... ta myśl może wydobędzie się dziś...

 

hmm jedyna myśl jak przychodzi do głowy to złodziej wbijajacy dużo GP xD nie wiem jak to odebrać ze niby w ten sposób spłacie swoje winy? XD Lolz xD mów Mi Meluś skarbie xd
Link to comment
Share on other sites

 

pisząc tak chciałem by lapskik zmienił kolor z normalnego na czerwony :aggressive:

 

 

trochę go zezłościć no i chyba mi się udało  :drinks:

 

 

jak grałem w TibiaMe i wbijając TOP1 z PL graczy

to kilku coś jak lapskik tworzyło jakieś niestworzone wymysły na mój temat pod mój adres - dlatego dopytuje ale ciężko jest się dogadać z Lapsikiem nerwowy gracz zero cierpliwości w nim...

 

 

 

 

w skrócie powiem tak skreślić gracza zawsze można ale by tak się stało potrzebne są dowody !! tak Lapskik dowody ;)  nie ss gracza którego nie ma u nas w Guild lecz tego który jest.

 

 

 

 

Teraz napiszę jeszcze coś by wam uzmysłowić nerwowego gracza jak Lapskik (pamiętajcie mogę się mylić)

a więc:

 

 

Lapskik i Marzycieel są w pt bo wybierając się na na wspaniały hunt nowa przygoda Lapskikowi podoba się ale mijają godziny dropu zero...resetowane party zmiana przywódcy nic nie pomaga i tak Lapskik już by chciał offa dać ale dla kolegów wytrzymuje dalej... po chwili dropi coś jednak ale nie u niego a u Marzycieel'a i co wtedy? Lapskik myśli sobie "to nie sprawiedliwe to powinno być moje" i w końcu zbiera się na odwagę i pisze do Marzycieel to mój drop kolego... oczywiście zostaje wyśmiany bo mało kto by dał swój drop z monotonnego nudnego ciągłego ubijania jednego tego samego stwora...(może jakby napisał czy podzieli się na pół by skończyło to się inaczej) Lapskik rozgniewany postanawia utrudnić graczowi życie zaczyna pisać znajomym "Wiesz Marzycieel mnie okradł na 2 miliony" koledzy zdziwieni "pierdolisz?" Lapskik potwierdza "tak, trzeba przestrzec innych" i tak ta bajka się kończy :)

 

Kurza stopka dno :facepalm:
Link to comment
Share on other sites

Wychodzi na to,ze winni wszystkiega sa wylacznie poszkodowani a zlodzieje i oszusci to kozly ofiarne  :lol: :facepalm: Zamiast ich tepic to wreczajmy nagrody  ;D

Link to comment
Share on other sites

Wzruszyłem się jak kyzork kradł sing, chyba dam mu pro ranga w nagrodę za epickość ;) Chociaż tyle mogę zrobić żeby w jego smutnym i trudnym życiu wystąpił uśmiech  :facepalm:

Link to comment
Share on other sites

Złodziej to złodziej, sam wybiera sobie tą drogę i musi sie mierzyć z przeciwnosciami. U mnie w gildii gdy tylko jakiś nowy członek okazał się scammerem po prostu go kickaliśmy i problem znikał...

Link to comment
Share on other sites

27.07.2014 - Po tygodniu gracz Ciszunia (Priest) wbił 6212GP!!

 

Brawa dla Gracza (gracz otrzymał 120 sztuk Arena Ticketów)

Опубликованное фото

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Może jakiś 'nawrócony' złodziej szuka gildi dla siebie  :rofl: :rofl:

 

a co chcesz dołączyć? :crazy:

Link to comment
Share on other sites

Pierwsze screeny strony Guild ;)

 

czcionka oraz kolory niektórych elementów zostaną zmienione - na razie testowa...

 

 

Teraz zaczyna tworzyć profile  ::)

104829_.png

104831_.png

Link to comment
Share on other sites

Pierwsze screeny strony Guild ;)

 

czcionka oraz kolory niektórych elementów zostaną zmienione - na razie testowa...

 

 

Teraz zaczyna tworzyć profile  ::)

 

 

Wygląda to na tani bądź darmowy generator stron. :bad:
Link to comment
Share on other sites

 

 

a tego wyżej nie będę komentował gdyż rodzice go nie kochali bądź był bity  ::)  Spik idź lepiej przed sklep dalej pić tanie wino a nie oceniasz kilku godzinna pracę poświęcony czas dla graczy nie dla Ciebie.

 

 

:facepalm: Widać na pierszy rzut oka ze to jakis generator w 1 godzine da sie coś o wiele lepszego uklejic.
Link to comment
Share on other sites

jak gildia zyje tak samo jak twoje zaangazowanie to warto  ;)

 

Tak guild coraz bardziej zaskakuje coraz więcej gp wpada ostatnio Niebiosa były na 18 miescu w rankingu może to nie jest zbyt wielkie osiągnięcie ale na 2 poziom to ładnie ::) nie mogę się doczekać 3 poziomu guild :blush:

 

Link to comment
Share on other sites

Witam ponownie ;)

 

 

Moi drodzy mam do was wielką prośbę potrzebuję pomysłów odnośnie strony guild.

 

 

Jeśli nie jesteś w guild a masz pomysł podziel się nim...

 

 

 

 

Wymienię wszystkie które już są w realizacji  :drinks:

 

 

- Opis Guild / Wymagania

- Czat / tablica ogloszeń

- Rekord GP (wbity przez 7 dni) Historia

- Rekord GP ogólny (sumowanie GP z każdego tygodnia w nieskończoność) - oczywiście z ograniczeniem by twoja suma GP została dodana musisz wbić minimum 2k na tydzień.

-Lista Graczy Niebios (nick,poziom,profesja,ranga oraz aktywność)

- informacja o graczu ( obrazek najczęściej używanego stroju,poziom,ranga,rekord gracza GP,data rozpoczęcia gry, realna fotka gracza itp. (oczywiście nie są wymagane wszystkie informacje to już będzie zależało od gracza z Niebios)

-filmy / zdjęcia

- Wrogowie / Oszuści (beda tu screeny pokazujące dowód zbrodni)

 

- jezeli okradales innych, a nie maja dowodow (ss nie wystarcza) to zapraszamy do Niebios :)
Link to comment
Share on other sites

ss wystarczy :) lecz zgodny z nickiem jaki jest w guild :) nie wystarczy na słowo :) chyba że kogoś znam np. Santor,Azebu,Siwers,Magmos(On jest jak brat chociaż gra po stronie mc)

 

Więc Lapsik daruj sobie takie posty... zniechęcają graczy do Niebios a chyba nie o to chodzi chyba że wy(inne drużyny) macie taki cel by utrudnić werbunek do niebios:)

 

I tak Niebiosa pewnego dnia pojawią się jako TOP1 z PL Guild:)

 

// już wyprzedzę co niektórych bo zaraz ktoś palnie tak top1 z PL złodziei...

My (inne druzyny) ************** ciebie jak i twoja gildie. Ty zachowujesz sie tak, jakbys chcial zebrac najgorsze "gowno" z tej gry (podoba Ci sie to, ze ktos kogos okradal). I nie, nigdy nie bedziecie najlepsza z polskich gildii. Hooligans i PolishTeam trzymaja sie dobrze i tak zostanie, dopoki bedziesz to "gowno" trzymal z dala od nas...

 

jednego mamy podejrzanego i taka afera na kilka stron - no bez przesady nie zachowujcie się jak dzieci :)

 

My (inne druzyny) mamy wyjebane na ciebie jak ina  twoja gildie. Ty zachowujesz sie tak, jakbys chcial zebrac najgorsze "gowno" z tej gry (podoba Ci sie to, ze ktos kogos okradal). I nie, nigdy nie bedziecie najlepsza z polskich gildii. Hooligans i PolishTeam trzymaja sie dobrze i tak zostanie, dopoki bedziesz "to" trzymal...

Wzruszyłem się jak kyzork kradł sing, chyba dam mu pro ranga w nagrodę za epickość ;)  Chociaż tyle mogę zrobić żeby w jego smutnym i trudnym życiu wystąpił uśmiech  :facepalm:

I nie mów, ze slowo santora jest cos warte dla ciebie, poniewaz nawet jego olales.

 

#Santor

Lapsik nie przeklinamy bo warn poleci :snorlax:

Link to comment
Share on other sites

ss wystarczy :) lecz zgodny z nickiem jaki jest w guild :)

 

To znaczy że jak ktoś kogoś jebnie i zmieni nick(albo zrobi nową postać) nie jest złodziejem? Gratuluje toku myślenia  :good: :facepalm:

 

Jeszcze jedno, na pewno w gildii masz dużo normalnych i uczciwych ludzi, a tym co tutaj wypisujesz psujesz im tylko reputacje. Trzymaj tak dalej, na pewno daleko zajdziesz.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...