Jump to content

Niebiosa: Guild dla Ciebie (EU-EMERALD)


Recommended Posts

Szukasz dobrego teamu?

 

Możesz dołączyć do nas "Niebiosa" stoją przed Tobą otworem Опубликованное фото zapraszamy

Razem możemy więcej

Bądź z nami od początku i zyskaj immunitet

Опубликованное фото

1. Informacje ogólne:

*Nazwa Guild: Niebiosa

*Poziom Guild: 2

*Data Powstania Guild:20.12.2013

Опубликованное фото Osiągniecie Poziomu 2: 10.03.2014

*Osiągniecie Poziomu 3: (trochę będzie trzeba poczekać)

*Aktywne Umiejętności Guild:

Опубликованное фотоGuild Physical Defence: Poziom 3

Opis: Zwiększa o 15% obronę fizyczną każdemu członkowi Niebios

Опубликованное фотоGuild Magic Defence:

Opis: Zwiększa o 15% obronę magiczna każdemu członkowi Niebios

Опубликованное фотоWartość Guild (wydane złoto na Guild):40k+230k+270k+170=710k

Depozyt Guild: 40 slot

Опубликованное фото

2. Informacje dla chętnych oraz członków: (Dlaczego do nas?)

- Zero opłat na Guild (u innych musisz płacić złotem by pozostać w Guild! Opłaty tygodniowe itp.)

- team nie wymusza ciągłego wbijania Guild Points (u innych za niewbicie minimum 200GP/na dzień wylatujesz a u nas zostajesz bo nie jesteś maszyną tylko przyjacielem)

- Liczy się przyjaźń,wsparcie i fajna przyjemna swobodna gra:)

 

dodatkowo raz w miesiącu organizuję konkurs na różne dodatki: "Arena Tickety",Zwoje naprawy,Market License,Mikstury życia/many,Kryształy/Runy i inne bardziej i mniej przydatne przedmioty:)

 

3.Warunki by dołączyć do Guild

- Twoja nazwa postaci nie może być wulgarna/obraźliwa

- Twoje nastawienie to pomagać/rozmawiać

- dołączyć zanim zbraknie miejsc Опубликованное фото

* Bardzo ważni gracze po przeciwnej stronie (nie powinieneś ich atakować):

- Tarcza

 

* Gracze neutralni są mało ważni i ich los jest nieistotny: (można ich atakować):

- Znikam

- GhostedPL

- Xnecroprox

- ConnanPL

- HondaPL

 

 

Masz pytanie?napisz na chacie w grze bądź: MMORPG-MOBILE.UPHERO.COM

 

1 Poziom Guild (gracze którzy są od samego początku powstania guild):

- KeYse (Kaplan) V

- Nerwuska (Druid) V

- Swiatlo (Paladyn) V

- Guspen (BladeDancer) V

- Tronk (BladeDancer) V

- Abraxass (Druid) X

- Flatron (Paladyn) X

- Eleandor (BladeDancer) X

 

 

2.Poziom Guild (Gracze którzy dołączyli na 2 poziomie guild)

- Kiciaq (Druid) V

- Inspece (Paladyn) V

- Caravis (BladeDancer) V

- Zawszewilk (Ranger) V

- Darol (Ranger) V

- Otton (Paladyn) V

- Jaszczurka X

- Volitov X

- Korekapi X

- Alibert X

 

3. Poziom Guild

4. Poziom Guild

5. Poziom Guild

6. Poziom Guild

 

Gracze którzy posiadają immunitet:

-

 

Rekordy Guild Points w Niebiosach: (Zdobyte GP przez 7 dni)

03.08,2014 - 6314GP gratuluje Inspece otrzymujesz 147 Arena Ticketów

27.07.2014 - Po tygodniu gracz Ciszunia (Priest) wbił 6212!!

20.07.2014 - Nowy Rekord GP w Niebiosach osiągnął gracz Marzycieel (Paladyn) wbił 5133!!

20.04.2014* - Gracz Otton wbił 4118 GP !! Gratulacje

16.03.2014 - Rekord GP w Niebiosach : Treyblezzy wbił 3922 GP

12.01.2014 - Rekord GP Niebios : KeYse 2540 GP

 

Osiągniecia:

(18-19).07.2014 - Gracz:Inspece(Paladynka) oraz Caravis (BladeDancer) wbili 22 Poziom (na ten czas max lvl)

 

Poczekalnia Niebios: (Chosen)

Jeśli bardzo zależy Ci na dołączeniu do nas..kiedy np. lista jest pełna możesz dołączyć do Chosen (wybrańcy Niebios) Ci gracze w tej Guild po zwolnieniu miejsc będą mogli w pierwszej kolejności przejść do Niebios:)

 

Strona Guild: Guild-Niebiosa.PL Zapraszamy

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

dla zachęty mam coś dla was raz w miesiącu w Niebiosach będzie konkurs na "Arena Tickety" TOP1 w Guild Points otrzyma nagrodę 50 x Arena Ticketów 2 miejsce 20x "Arena Ticketów a 3 miejsce 10 Arena Ticketów.

 

Nagrody będą się zmieniały. Będę przed konkursem pisać o co będzie w tym tygodniu rywalizacja - jeśli nie spodoba Ci się nagroda możesz sobie odpuścić  ;)

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

co to jest 200gp xD smiechlem tyle to ja wbijam z nudow w 30 min

 

To wbijaj ::)

 

// są osoby co w 30minut nie wbijają  ;)

 

i są osoby które chcą odrobinę swobody i relaksu po ciężkim dniu.

Takie osoby wchodzą do gry nie myśląc że trzeba wbić jakiś wymagany GP tylko żeby sobie popisać na czacie albo przejść się na bosika i powalczyć na arenie ::)

Link to comment
Share on other sites

 

laps znow zale dupy :D

 

lepiej się przyznaj i powiedz że zamiast napisać 30min to chciałeś napisać 3dni  :shout:

Link to comment
Share on other sites

To wbijaj ::)

 

// są osoby co w 30minut nie wbijają  ;)

 

i są osoby które chcą odrobinę swobody i relaksu po ciężkim dniu.

Takie osoby wchodzą do gry nie myśląc że trzeba wbić jakiś wymagany GP tylko żeby sobie popisać na czacie albo przejść się na bosika i powalczyć na arenie ::)

 

aż szkoła da ze grasz po stronie elfów masz dobre pomysły i świetne podejście jeśli spotkasz mnie w grze daj znać chętnie pomoce nawet z czerwonym nickiem ;)
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Pierwsze nagrody zostaną rozdane 10 Marca 2014 roku (Nie będą to kosztowne nagrody ale zawsze coś :give_rose: )

 

TOP1 Guild Points -> 50x Опубликованное фото

TOP2 Guild Points -> 30x Опубликованное фото

 

 

 

 

90993_.png

Link to comment
Share on other sites

i jak zawsze ktoś reklamuje guild a Polacy na nim psy wieszają :facepalm:

 

Życzę powodzenia w rozwijaniu Guild ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Poczekalnia:

Jeśli bardzo Ci zależy by dołączyć do Niebios a jest pełna lista graczy.

Możesz dołączyć do Chosen: kiedy zwolni się miejsce od razu zostaniesz przeniesiony do Guild Niebiosa. O:-)

103647_.png

103648_.png

103649_.png

Link to comment
Share on other sites

jak byl bym nowym to chyba bym sie zapisal xD :P te 4k gp w jeden dzien zrobil bym ale 100k to troche malu tylko to ja na revy wydaje jak ide sie pobawic do caravan elfow :P ale tak to good pomysl :P

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

20.07.2014 - Nowy Rekord GP w Niebiosach osiągnął gracz Marzycieel (Paladyn) wbił 5133!!

 

Otrzymał 127 arena ticketów

 

Dodatkowe Info:

Poczekalnia Niebios: (Chosen)

Jeśli bardzo zależy Ci na dołączeniu do nas..kiedy np. lista jest pełna możesz dołączyć do Chosen (wybrańcy Niebios) Ci gracze w tej Guild po zwolnieniu miejsc będą mogli w pierwszej kolejności przejść do Niebios:)

103772_.png

Link to comment
Share on other sites

Ale Senian to drugi Hassn, wiec nie ma co się dziwić  ;D

A co do Marzyciela, to mam nadzieje, że sprzeda swoją nagrodę i dozbiera parę grosza aby oddać ten staff, który zajebał Korgganowi.

W sumie to Niebiosa przyjmują scammerów z otwartymi rękoma (kyzork, michalx, marzyciel).

Link to comment
Share on other sites

O i jszcze ma heira  :lol: ciekawe kiedy "wyczysci skarbiec"  ;D Kyzorka polecam jako magazyniera sign,jego profesja to okradanie z nich znajomych  :lol:

Link to comment
Share on other sites

O i jszcze ma heira  :lol: ciekawe kiedy "wyczysci skarbiec"  ;D Kyzorka polecam jako magazyniera sign,jego profesja to okradanie z nich znajomych  :lol:

 

Oj nie gadaj, chłopak sie dopiero wprawiał. 120 signow i 20 dmg ode mnie... Co to jest w dzisiejszych czasach? Niebiosa dali mu szansę, może coś więcej zajebie i się z nimi podzieli....
Link to comment
Share on other sites

a może się nawróci  :pleasantry: Niebiosa odmieniają graczy :good: 

 

 

zły człowiek staje się dobrym

a dobry jeszcze lepszym :friends:

 

złodziej zawsze pozostanie złodziejem.

Żałosne jest to, że ktoś wgl ich akceptuje

 

Link to comment
Share on other sites

 

tak będzie jeśli nie da się im drugiej szansy...trzeba ich zrozumieć może mają ciężka sytuację w domu :unknw:

 

Chłopie, nie kompromituj się i nie próbuj nikogo tłumaczyć. Ciekawe, czy tak samo byś pisał, gdyby to Ciebie okradli.

I powiedz mi, co ta "ciężka sytuacja w domu" ma wspólnego z grą 2D? Nagle uwolnią swoja rodzinę od biedy, kupią mieszkanie, będą mieli na chleb, czy o co chodzi?

Link to comment
Share on other sites

 

Jakby mnie okradli wywaliłbym z guild oraz utworzyłbym temat na forum by przestrzec innych...ale tak się nie stanie gdyż Ja nie pożyczam zbyt dużo złota bądź jakiś droższych przedmiotów ;)

 

 

od niczego ich to nie uwolni ale da im to sporo radości :tease: bo w tych czasach ciężko jest coś dostać za free a jednak oni otrzymują  :pardon:  los do nich się uśmiecha przez gre 2d i głupków którzy dadzą się wykiwać.

 

Koniec głupiego pisania - powstaje niepotrzebny spam

 

A więc gdyby Ciebie okradli, to chciałbyś ich wyrzucić, a jak już kogoś innego ojebali to już nie?! I nie, oni nic nie dostali za free, po prostu to ukradli przez ludzką naiwność. Jesteś taki sam, jak Twoi kradnący koledzy z guild. Po wstępie miałem nadzieję, że jesteś inteligentny, ale szkoda słów na Ciebie i resztę złodziejskich Niebios (nie wszyscy są źli)
Link to comment
Share on other sites

 

lepiej się kładź spać bo znowu komuś zaufasz i zostaniesz okradziony... Ja po prostu nigdy nie zaznałem tego wspaniałego uczucia jak ktoś odbiera jakiś przedmiot a tym bardziej jak robi to osoba której bardzo się ufa... - mi się nie chce wnikać co kto zrobił... skąd mogę wiedzieć że okradł ? przecie mogę pisać na forum gracz Mokrapacha okradł mnie z kilku itemów które były warte 100-150k uważajcie - co oczywiście nie jest prawdą.

 

Moim zdaniem, ciągle się kompromitujesz. Jakiś czas temu, wysłałem Ci priva na forum odnośnie kyzorka. Napisałem, że mnie okradł i mam ss, gdy się do tego przyznaje. A Twojej reakcji prawie nie było. Napisałeś, że porozmawiasz z innymi członkami Niebios i na tym się skończyło. Gdybyś miał jakieś wątpliwości, to dodaje ss -,-

103836_.png

103838_.png

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...