Jump to content

Nowy Serwer


Elegant[EU]

Uważacie że to dobry pomysł???  

18 members have voted

  1. 1. Uważacie że to dobry pomysł???

    • Tak
      13
    • Nie
      5


Recommended Posts

Sluchajcie ostatnio ja i pare osób zaczęliśmy wspominać wersje gry z przed update ze swamp i nowymi frakcjami,doszedłem do wniosku że skoro wielu ludziom brakuje dawnego stylu tej gry,wspólnie spedzonego czasu na huncie,braku podziału społeczeństwa Warspear ze wględu na gildiee itd. postanowiłem założyć temat który byłby fundamentem do ukazania administracji gry  ,że nie wszystko poszło po ich myśli a zarazem do stworzenia nowego serwera opartego na wersji Warspear-Online v2.4 .

W wyżej wymienionej wersji jest już Labirynt powszechnie znany jako lab,na animated armour bossem jest Beholder,istnieją tylko 2podstawowe frakcje Firstborns i Mountain Clains,ulepszanie przedmiotów jest latwiejsze niż obecnie.

 

Jeżeli chcesz przyczynić się do rozwoju tej inicjatywy zamieszczam link do głównego tematu :

 

SERWER TEN BYLBY ALTERNATYWNYM OBECNE ZOSTAJĄ BEZ ZMIAN!!

 

PS.Jeśli jesteś wstanie by kliknąć nie porszę także o komentarz pod postem uzasadniający może czegoś niezawarłem w powyższej wypowiedzi ;)

 

http://forum.warspear-online.com/index.php?topic=97168.msg674454#msg674454

Link to comment
Share on other sites

jest pewien problem ponieważ musiała by być do tego osobna aplikacja ponieważ pliki serwerowe robią pod daną wersje więc wątpie żeby to wypaliło

 

To zrobiliby server na ktorym niektore funkcje bylyby zablokowane, ponieważ to jest możliwe, ponieważ ludzie to chcą, ponieważ to było fajne, ponieważ było inne niż jest teraz.

Link to comment
Share on other sites

To zrobiliby server na ktorym niektore funkcje bylyby zablokowane, ponieważ to jest możliwe, ponieważ ludzie to chcą, ponieważ to było fajne, ponieważ było inne niż jest teraz.

 

Czy jakiegokolwiek szefa obchodzi czego chcą jego klienci? Dopóki akcje firmy nie lecą w dół, nie ma sensu wymyślać nowych sposobów na kasę.

I jak mają zarobić na tym serwerze jeśli zniknie większość rzeczy które wyciągają kasę?

Link to comment
Share on other sites

Raczej developerzy zarabialiby 2% tego co teraz.

Czasami pomysły macie dobre, ale zanim je wstawicie i z nadzieją będziecie czekać na odpowiedź, zastanówcie się: "czy mój pomysł zmniejszy zyski AiGrindu?". Bo jesli tak, to chyba wiadomo ze nie ma szans.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...