Jump to content

Propozycja


larens

Recommended Posts

Siemanko!  ;)

 

 

Nie wiedziałem gdzie umieścić ten post, a nie chciałem za złe umieszczenie dostać "-". Od jakiegoś czasu zastanawiałem się czy my też moglibyśmy robić konkursy różnego rodzaju(Na jakąś historyjkę, twórczość związaną z grą, oraz takie coś jak milionerzy). Nie musi być przecież spora nagroda, bo przecież liczy się dobra zabawa, a zarazem ciągnie nagroda za sobą rywalizacje  ::)  Moim zdaniem dużo osób by było na tak tylko nikt pewnie nie chciałby sponsorować tych konkursów, więc nie wiem czy to by wypaliło, ale mam nadzieję, że tak.

 

 

Mogłyby być też jakieś mini turnieje na danym serwerze w którym składki by były na prezent(chodziło mi o tych milionerów co wyżej wspomniałem). Każdy zawodnik by wykazał się wiedzą o Warspear. Mam nadzieję, że podoba się wam ta propozycja  :good:

Link to comment
Share on other sites

oi, powiem tak konkursy sa oficjalne na stronie I kazdy moze brac w nich udzial.Co do robienia prywantych konkursow to raczej nie wypali.Dobra nie raczej napewno . Z kilku powodow nikt z nas raczej nie sponsorowal by nagrod (ja napewno nie) po2 nie wiem czy komus by sie chcialo cos takiego organizowac,po3 Konkurs z wiedzy o ws to tak troche hmmm starsi gracze by wiedzieli wszystko nowi niekoniecznie I raczej szanse nie byly by rowne. :'( Co do pomyslu 3x NIE nie przechodzisz dalej :P

Link to comment
Share on other sites

O sponsora bym się nie martwił.

Jest paru graczy na EU, którzy nie mają co z kasą robić. ;D

Mam na myśli Seniana, Koshera, czy Kudłatego, ale bez organizatora nawet ich miliony na nic się nie zdadzą xD

 

Link to comment
Share on other sites

Pacha masz przeterminowane informacje xD Bieda, bieda i jeszcze raz bieda...

 

Ehhh... Liczyłem na to, że nie będę musiał Ci oddawać tych 4k  :blush:
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...