Jump to content

Poradniki dla różnych klas


larens

Recommended Posts

Siemka!

Wymyśliłem żeby nie było spamu, że jak tą postać rozbudowywać, a jak tą to żeby wszystko było w jednym wątku. Ja zacznę, więc proszę doświadczonych graczy o poradnik dla Blade Dancera, w czym jest dobry jak rozbudowywać na tanka, a jak do pvp, oraz jak szybko nim zarobić bez wydawania kasy ;P

Link to comment
Share on other sites

oraz jak szybko nim zarobić bez wydawania kasy ;P

Tak sie nie da :P Zwalszcza na lvl mniejszym niz 15.Potem mozna robic kotarve jak bedziesz mial farta to mozesz zarobic kilka set K albo pecha I gowno zarobisz za przeproszeniam. Ta gra opiera sie na wydawaniu kasy wiec nastaw sie na to.
Link to comment
Share on other sites

Może kiedyś bym zrobił poradnik dla Necro ale każdy ma inny styl więc Nit mógłby napisać coś o pvp zresztą zawsze mozna zadać pytania  grze.Tylko nie takie typu:W co warto dać skill,bo raz na jaki level czy na hunt itp.no i jak masz np wysoki dark (lucky amp)to nie napiszę Ci kup set astral skoro na arenie możesz szybciej ap zdobyć(gp dla gulid) i kupić potki minionki merman w tym wypadku i trz da się huncic nawet solo na 14lv,na 20lv to już luźno.Hmm o czym to ja... :P

Link to comment
Share on other sites

Może kiedyś bym zrobił poradnik dla Necro ale każdy ma inny styl więc Nit mógłby napisać coś o pvp zresztą zawsze mozna zadać pytania  grze.Tylko nie takie typu:W co warto dać skill,bo raz na jaki level czy na hunt itp.no i jak masz np wysoki dark (lucky amp)to nie napiszę Ci kup set astral skoro na arenie możesz szybciej ap zdobyć(gp dla gulid) i kupić potki minionki merman w tym wypadku i trz da się huncic nawet solo na 14lv,na 20lv to już luźno.Hmm o czym to ja... :P

 

Czuje sie jakbym czytal posta Wilka.

 

@Topic:

Jak ktos mnie ladnie poprosi i bedzie wiecej potrzebujacych to moge sklecic jakas encyklopedie Warlocka.

Link to comment
Share on other sites

No wlasnie tylu was jest. Kazdy z was wie cos o danej klasie, wiec napiscie poradnik do warloca, necromanty,roque,blade dancera, paladyna,maga, priesta, drut ;)

Choc troche naprowadzacie nowych graczy i nowi tacy jak ja choc troche cos wiedza. Kazdy mowil kto pyta niie bladzi dlatego was ciagle obarczam pytaniami, bo chce wiedziec jak grac zeby byc dobrym graczem i ogarnietym ;)

 

Prosze o stworzenie poradnikow kilku klas. Nie patrzcie na hejty kazdy wybierze swobie najlepsza odpowiedz nawet ta co sa w komentarzach ;)

Link to comment
Share on other sites

Dobra wiadomo, że czas znajdziecie, a pomóc innym można ;)

 

Oj nie zawsze,ja nie mam czasu ps3 odpalić a co dopiero ws.No i po 2 latach ma się czasem dość :tease:
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...