Jump to content

HORROR CIRCUS HAKKINDA

Citlak

Recommended Posts

Öncelikle merhaba arkadaşlar ,

Horror circus geldiğinden beri millette değişik değişik kıyafetler görüyorum . Palyaço kıyafetleri sam hainte gitmek için kestiğimiz 4 tane palyaçodan çıkıyor (Uzun süre hunt etmek gerek diye biliyorum ) .Can çalmalı 18 lvl itemleri sam haints chestten atıyor bkz.:Night princess items .Fakat insanlarda sıkça Wedgeheads Harvester , Vampir ve Hemşire kıyafeti görmeye başladım . Bunlar nereden çıkıyor bilgisi olan arkadaşlar paylaşırsa sevinirim

Öncelikle merhaba arkadaşlar ,

Horror circus geldiğinden beri millette değişik değişik kıyafetler görüyorum . Palyaço kıyafetleri sam hainte gitmek için kestiğimiz 4 tane palyaçodan çıkıyor (Uzun süre hunt etmek gerek diye biliyorum ) .Can çalmalı 18 lvl itemleri sam haints chestten atıyor bkz.:Night princess items .Fakat insanlarda sıkça Wedgeheads Harvester , Vampir ve Hemşire kıyafeti görmeye başladım . Bunlar nereden çıkıyor bilgisi olan arkadaşlar paylaşırsa sevinirim

ayrica jokerin de kendine ozel kostumu var ve cc ile kostumler alinabiliyor (shewolf tamamen fail olmus)

Vampir kostumu mc shopa yeni gelen pumpink haricinde , 2-4seviye arasindaki oyunculara cikan yeni gorevden de cikiyor. (seri kesilmesi lazim diye biliyorum)..

Nurse kostumu yine 40tane amber pump. toplatan gorevden cikmis birisine (dogrumu bilmiyorum) .

Ben 1 haftadir petruccio yu kesiyorum millete cikiyor bana cikmiyor. Hatta hepsinin giysilerinde de var bende bi tane bile yok ne yapmaliyim ozel bi durum mu var bir seymi yapilmasi gerek adminim yardim.

:search:

Ben 1 haftadir petruccio yu kesiyorum millete cikiyor bana cikmiyor. Hatta hepsinin giysilerinde de var bende bi tane bile yok ne yapmaliyim ozel bi durum mu var bir seymi yapilmasi gerek adminim yardim.

:search:

git petrucciodan insan gibi rica et. tek care o kalmis gibi görünüyor senin icin :lol:

kardesim forum dedigin zaten yardimlasma ve birliktelik icin kurulmus biseydir adam sana yardimci olmaya calisiyo sen bunu tersten anliyosan bisey diyemem herkes her konuda fikrini yazabilir ahlak ve saygi kurallari cercevesinde kimse kimseye burda ustunluk icin bisey yapmaz mesaj sayisini arttirmak istese genele kacar diger konularda sacma supan seyler gel gelelim o adaminda  sacma sapan biseyler yazdigini gormedim herkese yardim etmeye calisiyo.. herkes hür dür istedigini yazar..!

Mesaj sayin cagolsin diye her yere sacma sapan mesajlar yazma. Yazicaksan yardim edicek seyler yaz.

sence mesaj sayimin cogalmaya ihtiyaci var mi ? ne yani gidip petrucciodan dusuremedigin garb icin gelip bana burada mi atar yapacaksin?. zamanini bosa harcayacagina gidip kessydin belki bir seyler düsmüstü