Jump to content

Zamani gelmedimi!

omercan

Recommended Posts

birlesip bir etkinlik yapalim diyoruz hic kimse umursamiyo biz  bu oyunda eglenmek istiyoruz millet olu gibi gidelim eye huntlayalim diyoruz kimse orali bile olmuyo herkes alismis miracle coin cekmeye para kaptirmak hosunuza mi gidiyor anlamiyorumki bi drop dusse en kotusu 250-300k ama dedigim gibi herkes kendi havasinda kimse kimseyi umursamiyo bundan sonra demekki boyle olmak lazim...

enes beko ozgur furkan............ omer git iste bu takimla olmadi hirhiz ramzoyu alirsiniz  :lol: 

bise düşmüyo canım sıkılıyo zorsunuyom gitmeye

enes beko ozgur furkan............ omer git iste bu takimla olmadi hirhiz ramzoyu alirsiniz  :lol:

salih gel gelelim gidilcek adam var gidilmicek adam var her onumuze gelenle gitmiyoz biz ;)

• 1 month later...

Bu tür itemlere healt veya birkaç özellik eklenmesi gerektiğini düşünüyorum . çok komik haldeler şuan  :give_rose:

81178_.jpg

Bu tür itemlere healt veya birkaç özellik eklenmesi gerektiğini düşünüyorum . çok komik haldeler şuan  :give_rose:

Bu itemlerin 3 özellikten fazla alması imkansız. Alsaydı pembe renkte olmak zorunda olurdu.

Moderatörüm , en azından düştüklerine değicek bir özellik eklemeliydi. kullansan kullanılmaz , satsan alacak adamın keriz olması lazim tek ihtimal 340 golda arena satıcısına satmak kalıyo  :bomb:

Moderatörüm , en azından düştüklerine değicek bir özellik eklemeliydi. kullansan kullanılmaz , satsan alacak adamın keriz olması lazim tek ihtimal 340 golda arena satıcısına satmak kalıyo  :bomb:

görünüşleri güzel casterlar için olan. giyiyorum

kkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk , ne giycek onları be bidaha gözden geçirsene  ;D

Hala ondan basşka bişi yok bence :lol:

ukalanin 3x3une goz dikmişssiniz diye duydum doğrumu :blush:

renkler kiyafetin bonus lwlini belirtiyor yani?

gibi. gri olanlarin tek özellikleri var. yesillerin iki, mavilerin 3 pembelerin 4 ve kirmizilarin ise set bonusu var.

• 2 weeks later...

hadi yav ;D tamam :clapping:

ömer kardeşim birlikten bahsediyosan bizim türkleri aklından cıkaracaksın :bad: neyse konuşulacak cok şey var ama salla bilyosun zaten  :drinks:

Bizdede o tür problemler oluyor ama çaresine bakılır  ;)

• 1 year later...

:wub: ooooo Ali Abimmmmm Gelmiş Hoş Gelmiş  :lol:

BAKBAKALM ÇARESİNE FEHMUUUU

Valla bende eu dayim Hiçte hadi Türkler falan diye soranı hadi eye ye gidelim diyeni görmedim GUİLDe bile almıyorlar Sağolsun Türktiim (Kaan) arkadaş aldıda onun sayesinde Bikaç Türk gördük oyunda. Benim eski arkadaşların ÇOĞU bırakmış zaten ben turkteamm (necro 20lwl) Türk'lerin hepsini bi GUİLDde birleştirsek iyi olur aslında

Kime dedin anlamadım ? Bn bilmişlik taslamam ama ? Bu arada cok karıştırılıyoz Türktiim Kaan arkadaşım. Ben turkteamm ismim Ahmet herkes Kaan diyerek mesaj atıyor ben baya eskilerdenim . :)

• 2 weeks later...

Sizler eu dasiniz dimi.. En azindan burada fikir paylasiyorsunuz bizde oda yok.. Bende hepsi ignoreli turklerin.. Kufurbaz yalanci saygisiz olanlar tabii.

Eu da gerçekten herkes öyle ben uzun süre sa da oynadım ve 10 kişinin 9 u çok yakın arkadaşım hepsini de severim. Eu da böyle bir şey yok egolar tavan. Anlamadım.