Jump to content

Moderator


Laps

Recommended Posts

Myślałem, że już nigdy nie logniesz, więc pozwoliłem sobie na małe przekleństwo xD

Jeżeli dalej czujesz się na siłach i będziesz regularnie wchodził na forum, to powinieneś pozostać moderatorem.

Ewentualnie ktoś mógłby Cię wspomagać jako drugi mod.

 

Witaj Lapsu, czuje sie na silach, chodz widze , ze w grze sie tyle zmienilo, ze chyba tego nie ogarne:(

Link to comment
Share on other sites

Witaj Lapsu, czuje sie na silach, chodz widze , ze w grze sie tyle zmienilo, ze chyba tego nie ogarne:(

 

W samej grze niewiele się zmieniło, a przynajmniej ja nie odczułem tych zmian.

Jak będziesz miał problemy, to zawsze możesz pogadać z szefostwem o drugim moderatorze

Link to comment
Share on other sites

Witaj Lapsu, czuje sie na silach, chodz widze , ze w grze sie tyle zmienilo, ze chyba tego nie ogarne:(

 

Wiele się nie zmieniło, ja nadal wiem większość rzeczy z WSa, a nie grałem od roku chyba.
Link to comment
Share on other sites

Wiele się nie zmieniło, ja nadal wiem większość rzeczy z WSa, a nie grałem od roku chyba.

 

No wlasnie zauwazylem ze ja jeszcze tlumaczylem aktualizacjie 3.6 a tu dopiero 3.8 byla niedawno:D przez caly rok tak malo sie zmienilo:D ledwo gildie dodali... i pewnei cos jeszcze, ale sie nie wczytywalem:)
Link to comment
Share on other sites

Panowie i panie,

Moderatorem powinna byc osoba, ktora posiada cechy dobrego przewodnika, sprawiedliwego sedziego i dobrego gracza, ktory wie o grze WSZYSTKO.

Który z was jest w 100% przekonany, że się nadaje n to stanowisko?

Pamietajcie ze Mod to nie osoba, ktora rzadzi.. To osoba ktora wspiera, szanuje innych, ktora panuje nad porzadkiem (chodz to w części polskiej forum dosc trudne) i przynajmniej raz na dzien zaglada tutaj.

 

Teraz wielkie apologize. Nie bylo mnei tu kawal czasu. MIalem dosc powazny wypadek, po ktorym rehabilitacja trwala dobre pol roku. Nie bede sie wdawac w szczegoly, ale za moja nieobecnosc bardzo przepraszam.

 

Zapraszam do normalnego głosowania! Kazdy podaje po jednym kandydacie!

 

:friends: :friends: :good:
Link to comment
Share on other sites

:facepalm: :facepalm: :facepalm:

 

xd

 

Guwer87: Co to w ogole ma byc? Jeszcze raz takie cos i bede blokowal!

Link to comment
Share on other sites

xd

 

Guwer87: Co to w ogole ma byc? Jeszcze raz takie cos i bede blokowal!

 

Nera (chyba) nie tutejszy, podobnie Darkzain. Czasem ktoś z za granicy wpadnie do polskiego działu, ot tak, na urlop.
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Co nas to obchodzi.

Rozejrzyj się wokół tej wiadomości. Dostrzegasz może jakiś link do zreportowania tego bezpośrednio do admina? Polecam.

 

A, i "hacker.png" to to nie jest, zwyczajny link do gry typu BiteFight itp. Klikasz a ziomek dostaje troche golda.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 7 months later...

Właśnie dziś zaniepokojony sytuacją wystosowałem pismo do supportu  :snorlax:

 

to fajnie będziesz mógł w moim temacie wykasować kilka postów bezmózgowców :drinks:

tak o Tobie Brisign pisze ::)

Link to comment
Share on other sites

to fajnie będziesz mógł w moim temacie wykasować kilka postów bezmózgowców :drinks:

tak o Tobie Brisign pisze ::)

 

Wez ty sie idz i baw w Pana i Wladce swojej Gildii Zlodzieji.

Link to comment
Share on other sites

Wez ty sie idz i baw w Pana i Wladce swojej Gildii Zlodzieji.

 

Jak zawsze taki pajac wejdzie w każdy temat i wypowie się  ;)

 

Gracz Inspece pożyczył temu którego uważacie za złodzieja i oddał gold więc albo nowy owner albo już nawrócony koleś  ::)

 

skarbiec był ustawiony na wybieranie 5k gold na dzień dla osób które np nagle potrzebują na zwój naprawy bądź brakuje im do jakiegoś przedmiotu - przez te wasze głupie pisanie skarbiec został wyłączony (są to podjęte środki ostrożności). Co będzie dalej zobaczy się.

Link to comment
Share on other sites

Też jestem za ::)

 

Santorka kto by nie lubił xD zastanawia mnie czy jest jednym z pierwszych grających w wsa

 

Pamiętam że na 100% to Azebu,Inferiusa (Swordman),Tronk,Siwers,Elessar,Ogi ibyli też jacyś bracia no i  Santorek który grał rangierkiem ? to były czasy kiedy po każdym update rozpadało się party oraz znikały questy. Mam jeszcze nagrany filmik beta testow :blush: i mimo ze kiedys nie było płatności to teraz chyba jest lepiej ten system poziomów guild kupno wszystkich elitarnych strojów za crimsonki każdy teraz może po kilku miesiącach zdobyć to co bogatszy gracz:)

 

Santorek jeśli dostaniesz tego moda mam nadzieję że starego znajomego Pentagramusa nie będziesz wynagradzał ostrzeżeniami  ;)

Link to comment
Share on other sites

Santorka kto by nie lubił xD zastanawia mnie czy jest jednym z pierwszych grających w wsa

 

Pamiętam że na 100% to Azebu,Inferiusa (Swordman),Tronk,Siwers,Elessar,Ogi ibyli też jacyś bracia no i  Santorek który grał rangierkiem ? to były czasy kiedy po każdym update rozpadało się party oraz znikały questy. Mam jeszcze nagrany filmik beta testow :blush: i mimo ze kiedys nie było płatności to teraz chyba jest lepiej ten system poziomów guild kupno wszystkich elitarnych strojów za crimsonki każdy teraz może po kilku miesiącach zdobyć to co bogatszy gracz:)

 

Santorek jeśli dostaniesz tego moda mam nadzieję że starego znajomego Pentagramusa nie będziesz wynagradzał ostrzeżeniami  ;)

 

O nie stary, sam ostrzezen nie chcesz ale Brisa to od razu bys zbanowal.

Dobry mod to taki co wszystkich rowno traktuje, a nie kobieta z miesiaczka.

Link to comment
Share on other sites

O nie stary, sam ostrzezen nie chcesz ale Brisa to od razu bys zbanowal.

Dobry mod to taki co wszystkich rowno traktuje, a nie kobieta z miesiaczka.

 

 

życie bywa okrutne  :cray:

Link to comment
Share on other sites

Brisa też bym zbanował ale nie zrobiłem tego nawet jak miałem moda, trzeba być opanowanym  ;D  Support mnie nie lubi chyba, cały czas brak odpowiedzi :(

Link to comment
Share on other sites

W ogole bym musial wrocic do ws ale czasu tak mało.. Nie dadzą mi moda raczej. Napisze jeszcze w sekcji support o tym ze moda nie mamy, zobaczymy co  :snorlax:  odpisze.

Link to comment
Share on other sites

Brisa też bym zbanował ale nie zrobiłem tego nawet jak miałem moda, trzeba być opanowanym  ;D  Support mnie nie lubi chyba, cały czas brak odpowiedzi :(

 

Jak ludzie wysylaja po 10 wiadomosci to sie czeka tydzien na odpowiedz. Poczekamy zobaczymy.
Link to comment
Share on other sites

Wysłałem jedną, krótką i zwięzłą. Jak ostatnio wysylałem donos  :diablo: :diablo:  to zareagowali w ciagu kilku godzin  ;D

Link to comment
Share on other sites

Wysłałem jedną, krótką i zwięzłą. Jak ostatnio wysylałem donos  :diablo: :diablo:  to zareagowali w ciagu kilku godzin  ;D

 

Ostatnio? Kiedy to bylo, rok temu?
Link to comment
Share on other sites

Brisa też bym zbanował ale nie zrobiłem tego nawet jak miałem moda, trzeba być opanowanym  ;D  Support mnie nie lubi chyba, cały czas brak odpowiedzi :(

 

A teraz plujesz sobie w brode  :blush:

Link to comment
Share on other sites

Nie koniecznie, jestem dumny z silnej woli, ale bedzie na pewno nie jedna okazja jeszcze :rofl:  z resztą jak mozna miec multikonta to rzadna frajda;p

Link to comment
Share on other sites

lol cuz its all your fault santor you got replaced since you got to childish making threads when devs not arround XD

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...