Jump to content

Moderator


Laps

Recommended Posts

Kurde, Panowie... Tylko mnie denerwuje fakt, że nie mamy moderaratora...?

To co robi, a raczej czego nie robi guwer tylko mnie irytuje?

Zróbmy coś z tym i postrajmy się aby ktoś zastąpił Guwera.

 

Link to comment
Share on other sites

Kurde, Panowie... Tylko mnie denerwuje fakt, że nie mamy moderaratora...?

To co robi, a raczej czego nie robi guwer tylko mnie irytuje?

Zróbmy coś z tym i postrajmy się aby ktoś zastąpił Guwera.

 

 

Guwer może kiedyś wróci, on po prostu przestał grać, i wybrał nie zostać na tym forum. AiGrind wie że nie mamy moda.
Link to comment
Share on other sites

Guwer może kiedyś wróci, on po prostu przestał grać, i wybrał nie zostać na tym forum. AiGrind wie że nie mamy moda.

 

xd
Link to comment
Share on other sites

Już jakiś czas temu podobny temat był poruszany ale oczywiście skończyło się na niczym. Oczywiście jestem za tym, żeby wybrać nowego moderatora, bo obecnie Polski Fansite to jeden wielki burdel i każdy robi/pisze co chce, a nie zawsze jest to coś, co powinno być opublikowane. Pytanie brzmi, kto byłby odpowiedni do pełnienia tej funkcji?

Link to comment
Share on other sites

Moim zdaniem Azebu powinien otrzymać drugą szanse, ale pewnie nie mamy wiele do gadania w tej sprawie.

O ile dobrze pamiętam, to z Wilkiem miał pewne komplikacje i dlatego zabrali mu moda.

W sumie to tylko nieliczni z nas byli w stanie wytrzymać posty Wilka :P

 

Link to comment
Share on other sites

Sam nie wiem co mam tu napisać no ale coś napisze Опубликованное фото

Polskie sekcja wygląda strasznie bo niema modaОпубликованное фото

Kto by się nadal  do tej roli tego nie wiemОпубликованное фото sporo ludzi proponuje Azebu

ale czy sprosta zobaczymyОпубликованное фото

Ja nie mam nic przeciwko jednak wszystko zależy od tych na gorze

Życzę szczęściaОпубликованное фото 

 

Epir bez odbioruОпубликованное фото

Link to comment
Share on other sites

To nie przez spory z wilkiem, a przynajmniej tak mi oznajmił snorlax. Oczywiście jasnego powodu mi nie dano, po prostu jednej nocy zabrali przywileje i cześć. Gdybym miał zgadywać, to albo przez lekkie ignorowanie reguł i luźne podejście (np. zamiast usunąć temat o sprzedaży konta i wysłać info do AiGrindu, zamykam temat i każę im robić to na mmorpg-mobile), albo zbyt mocne słowa i można nawet rzec chamstwo na angielskim dziale (gdzie nie jestem moderatorem ale dobry przykład musi być).

Mam ewentualny plan B, ale spróbujmy załatwić sprawy bez kombinowania.

Link to comment
Share on other sites

We will be happy to help!

 

Please, could you make the list from players from Polish section who have a desire to be the mod? That will help a lot!

 

Ktoś chętny?

Link to comment
Share on other sites

Wiadomo że ja jestem chętny, ale to nie ma być lista z jednym kandydatem.

Nie musicie być jacyś super, trzeba żeby wejść parę razy dziennie, skasować niepotrzebny spam i ogłoszenia o sprzedaży kont, a jak coś to możecie pytać. Może i uważacie mnie za najlepszego do tej fuchy, ale jedyne czym się wyróżniam, to że b. dobrze znam angielski, no i wchodzę około 6 razy dziennie. Angielski tutaj nie jest potrzebny, a 2-3 razy wejść na minutę to każdy może. Grunt żeby nie wymięknąć po tygodniu i znowu zostawić nas bez moda.

A przy okazji, robimy coś z tłumaczeniem WSa na polski? Bo jak już zwróciliśmy uwagę, to można zadać kilka pytań.

Link to comment
Share on other sites

Właśnie questy to klucz tłumaczenia, reszta jest bardzo prosta w stylu 'Bag' 'Quit' itp.

 

"Miszcz" tego gejmu nie potrzebuje takich głupot, wiec czemu my mielibyśmy ?

Link to comment
Share on other sites

" data-cid="652284" data-time="1382116238">

na moje to questy jak najbardziej do tłumaczenia

wielu nowych graczy często pyta o pomoc bo czegoś

nie wiedzą Опубликованное фото

 

Mam podobne zdanie.

Skoro już się nami zainteresowali, to trzeba coś zrobić żeby był nowy mod. Mam wrażenie, że "utkneliśmy" gdy Snorlax poprosił o listę potencjanych kandydatów.

 

Link to comment
Share on other sites

Właśnie questy to klucz tłumaczenia, reszta jest bardzo prosta w stylu 'Bag' 'Quit' itp.

 

Ta reszta jest też bardzo prosta do przetłumaczenia.

Najlepiej właśnie zacząć od menu, potem powalczyć z nazwami itemków (np zrobić nowy temat w którym podyskutujemy jak nazwać itemki żeby brzmiały przyzwoicie), i wtedy questy.

Bonusem może być to, że w przyszłości dostaniemy opisy questów do przyszłych updatów/eventów.

 

 

Mam podobne zdanie.

Skoro już się nami zainteresowali, to trzeba coś zrobić żeby był nowy mod. Mam wrażenie, że "utkneliśmy" gdy Snorlax poprosił o listę potencjanych kandydatów.

 

Ja już powiedziałem co trzeba zrobić. Albo zdecydujcie się, albo powiedzcie w tamtym temacie że nikt oprócz mnie nie chce tego robić.
Link to comment
Share on other sites

Ja już powiedziałem co trzeba zrobić. Albo zdecydujcie się, albo powiedzcie w tamtym temacie że nikt oprócz mnie nie chce tego robić.

 

Skoro nikt do teraz się nie zgłosił, to proponuję, abyś napisał tam, że jesteś jedynym kandydatem. Zobaczymy co z tego wyniknie
Link to comment
Share on other sites

Proponuje Ciebie Laps  ;D . Tylko mi nie pisz że się nie nadajesz :blush:

 

Mi ten pomysł się nie podoba xD

Za to nic nie stoi na przeszkodzie, abyś Ty nim został  ;D

Link to comment
Share on other sites

W sumie ja mógłbym jeszcze dojść, ale sam nie wiem :|

 

Co o tym myślicie?  :search:

Laps ty też mógłbyś, czym więcej tym lepiej xD

Link to comment
Share on other sites

Na moje to Melfice był by też dobrym kandydatemОпубликованное фото

ale nie wiadomo czy wchodzi często na forum powinien się wypowiedzieć

może by się zgodził albo i nieОпубликованное фото

Link to comment
Share on other sites

Panowie i panie,

Moderatorem powinna byc osoba, ktora posiada cechy dobrego przewodnika, sprawiedliwego sedziego i dobrego gracza, ktory wie o grze WSZYSTKO.

Który z was jest w 100% przekonany, że się nadaje n to stanowisko?

Pamietajcie ze Mod to nie osoba, ktora rzadzi.. To osoba ktora wspiera, szanuje innych, ktora panuje nad porzadkiem (chodz to w części polskiej forum dosc trudne) i przynajmniej raz na dzien zaglada tutaj.

 

Teraz wielkie apologize. Nie bylo mnei tu kawal czasu. MIalem dosc powazny wypadek, po ktorym rehabilitacja trwala dobre pol roku. Nie bede sie wdawac w szczegoly, ale za moja nieobecnosc bardzo przepraszam.

 

Zapraszam do normalnego głosowania! Kazdy podaje po jednym kandydacie!

 

Link to comment
Share on other sites

Myślałem, że już nigdy nie logniesz, więc pozwoliłem sobie na małe przekleństwo xD

Jeżeli dalej czujesz się na siłach i będziesz regularnie wchodził na forum, to powinieneś pozostać moderatorem.

Ewentualnie ktoś mógłby Cię wspomagać jako drugi mod.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...