Jump to content

sprzęt


Ksardess

Recommended Posts

Witam. Mam następujące pytanie: ją gram w góralach na postaci topóra, w pierwszym mieście(mapa) kupiłem najlepszą zbroję, magiczne przedmioty i broń. Z tego co patrzyłem w drugim mieście w głównym sklepie to jest tam najlepszą zbroja itd jak w pierwszym mieście było i tu mam pytanie czy gdzieś jest sklep na tel drugiej mapie gdzie można dostać lepsza zbroję niż w głównym sklepie na drugiej mapie?

Link to comment
Share on other sites

Prawda Elemental. Czytając ten post przez kwadrans domysliłem się wkońcu o co chodzi, tak więc reasumując wydaje mi się że jesteś na 1 wyspie , jeżeli w pierwszym mieście kupiłeś najlepszy ekwipunek to lepszego w sklepach na tej wyspie nie znajdziesz, dopiero na nastepnej znajdziesz inne przedmioty. Możesz płynąć od razu lub też po zakończeniu questów na 1 wyspie co polecam :)

Link to comment
Share on other sites

już myślałem że tylko ja go nie skumałem  ;D  jest jeszcze sklep w tawernie Nadir-Sard z przedmiotami mającymi dodatkowy bonus ale jest dostępny po wykonaniu questów dla frakcji (Chainless League) która znajduje się w tym mieście (Nadir-Sard)

Link to comment
Share on other sites

Dokładnie o to mi chodziło chciałem sie dowiedzieć gdzie jest najlepszy sprzet do kupienia za zwykla kase w grze.

Link to comment
Share on other sites

Mam pytanie czy ten sprzęt na zdjęciach(nie wszystkie) to są najlepsze na tej drugiej wyspie? Chodzi mi tak jak w przypadku pierwszej wyspy ze najlepsze były na 9 lv(np. zbroja) .itp

4837_.png

4838_.png

4839_.png

4840_.png

Link to comment
Share on other sites

za gold w sklepach to są najlepsze (12lv). Są jeszcze kupcy z broniami i sklepy z armorami (15-16lv) itp ale płaci się w innej walucie (Crimson Corundum) dostępnej później z questów. Jest też sklep z sprzętem (15lv) w tavernie w Nadir już chyba dziś pisałem o tym :P Dropy z bossów są najlepsze oczywiście ;] (13lv, 15lv i 1 drop z 18lv )

 

 

link do tematu z dropami

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...