Jump to content

Fight club


siwers

Recommended Posts

Mi dobrze walczy się z jakimlokwiek ogarniętym rangerem.

Ktoś chętny na jakąś walke to możemy się umówić  :crazy: Arena ostatnio pustoszeje, nie to co w pierwsze dni aż się roiło od fighterów  :tease:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

szukam kogoś w przedziale 11-14lv do pary z moim barbarzyńcą (Darkripper 13lv)

 

Narazie licz na cuda xD by serwa ci wlaczyli

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

A ja nie wiem o co chodzi w tej arenie : D Biore 2x2 no i co? Jest jakiś typek ze mną , przenosi mnie gdzieś , i zaliczam zgona od potworów ... ; p A tak wgl mam pytanko ; p Na jakim teraz świecie jes najlepiej grać?

Link to comment
Share on other sites

A ja nie wiem o co chodzi w tej arenie : D Biore 2x2 no i co? Jest jakiś typek ze mną , przenosi mnie gdzieś , i zaliczam zgona od potworów ... ; p A tak wgl mam pytanko ; p Na jakim teraz świecie jes najlepiej grać?

 

 

 

Na eu-emerald raczej bo najwiecej tam polakow.

Link to comment
Share on other sites

Ja w 2x2 to najlepszy duet to ja Wirek i Bigpolak 12 lv rouge lub Premium 14 lv shaman.

 

yy ,,najlepszy'' hm to chodz 2vs2 moj lives z crismon albo xplosive :P zobaczymy :D
Link to comment
Share on other sites

пше пше пше.... Я правильно говорю?  :rofl:

 

To sie skurczybyk wdarl nam na forum :-P mysle ze dobryn duetem jestem ja czyli sir Gharis 18lvl bd  B-) i Kudlaty 16lvl ranger  :-)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 5 months later...

teraz każdego da się rozwalić wystarczy dobry shaman i barb i nie ma bata ze przegrają. ja jak na aren z barbem trafiam to na 100 walk ze 7 przegrałem  :clapping:

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Witam.

Szukam chętnych do grania arenek na low lv 4-6 jak i 7-10.

Obecnie mam kilka low lv postaci które chciał bym zrobić na stałe i tylko pod areny na tym konkretnym lv. Wszystkich zainteresowany prosił bym o kontakt w tym temacie na priv lub w grze najszybciej znajdziecie mnie na Lonos chociaż i tam będzie ciężko.

Wymagań co do postaci nie mam. Miło gdyby ktoś ogarnięty był ale to tylko życzenie myślę że z każdym się dogadam.

Podsumowując szukam kogoś w przedziale lv 4-10 kto chciał by grać arenki (fajnie gdyby grać regularnie). Więcej informacji na PW lub jak ktoś się zgłosi.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 1 year later...

ja mam szamana lv 22 na US, nick Cantina. staff lv 17 +10 reszta itemow lv17 (wszystko z areny, nie mam seta arena 19) i zal mi jest typkow ktorzy zbieraja przedmioty lv20 i bronie 21 bo to wcale nie pomaga, najgorsze sa walki z priestami bo one nigdy sie nie koncza i lecza sie jak by uzywaly potionow.

wracajac do tego co chcialem napisac: chcesz byc dobry, zrob sobie szamana, nie jakiegos rangera bo one sa do dupy, pomaga im tylko to ze ich bron jest dobra (w porownaniu do innych fizycznych ma ok 20% wiecej ataku. jak nie wierzycie przeliczcie sobie obrazenia na sekunde broni na takim samym poziomie z takim samym amp)

 

to wszystko co chcialem napisac, zacznijcie doceniac gre po stronie MC bo gra sie tam przyjemnie i spokojnie, (a najlepiej to usuncie swoje konta i wyjdzcie w pilke pograc albo na rowerze pojezdzic. wiem to po swoim przypadku bo sam duzo siedzialem przy tej grze i bardzo zaluje tego STRACONEGO czasu kiedy moglem wyjsc ze znajomymi na np. piwko wiec to przemyślcie)

 

mialo byc cos a wyszedl esej  8)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...