Jump to content

Ayın Türkçe forum kullanıcısı yarışması sonuçları!

Legionn

Recommended Posts

Merhaba!

Bir aydır süren yarışmamızın sonuçları işte bugün açıklanıyor. Öncelikle herkesin forumumuza yaptığı katkılardan dolayı teşekkür ediyoruz. Umuyoruz ki bu yarışmamız önümüzdeki aylarda da devam edecek. İşte yarışmamızın ilk 3'ü:

1. En iyi forum üyeleri:

kaan5268 - 780 miracle coins

Liqhtr - 780 miracle coins

2. En iyi forum üyeleri:

Hizcanavar - 360 miracle coins

xxXaNaCoNDaXxx - 360 miracle coins

3. En iyi forum üyesi:

kurutr - 100 miracle coins

Yarışmanın ödülleri kişilerin oyunda kullanmış oldukları ID'ler alınarak verilecektir. ID'ler kişisel mesaj yoluyla forum üyelerine sorulacaktır. Ayrıntılı bilgi: http://forum.warspear-online.com/index.php?topic=91815.0

Bir dahaki aya görüşmek üzere!

Iyi Oyunlar!

Legionn

Ah hiçbir şey belli olmaz ;)

Legion Yaptı Yapıcağını  :aggressive: :aggressive: :aggressive: :aggressive: :aggressive: :aggressive: :aggressive: :aggressive: :aggressive: :aggressive: :aggressive: :aggressive: :aggressive: :aggressive: :aggressive: :aggressive: :aggressive: ;D

Kaan ile hizconovoru tutturmusum , bilsem 5kisiye verilecegine

Can ile bekiride koyardim siralamaya :)

hayirli olsun oduller.

hozconovoro*

Merhaba!

Bir aydır süren yarışmamızın sonuçları işte bugün açıklanıyor. Öncelikle herkesin forumumuza yaptığı katkılardan dolayı teşekkür ediyoruz. Umuyoruz ki bu yarışmamız önümüzdeki aylarda da devam edecek. İşte yarışmamızın ilk 3'ü:

1. En iyi forum üyeleri:

kaan5268 - 780 miracle coins

Liqhtr - 780 miracle coins

2. En iyi forum üyeleri:

Hizcanavar - 360 miracle coins

xxXaNaCoNDaXxx - 360 miracle coins

3. En iyi forum üyesi:

kurutr - 100 miracle coins

Yarışmanın ödülleri kişilerin oyunda kullanmış oldukları ID'ler alınarak verilecektir. ID'ler kişisel mesaj yoluyla forum üyelerine sorulacaktır. Ayrıntılı bilgi: http://forum.warspear-online.com/index.php?topic=91815.0

Bir dahaki aya görüşmek üzere!

Iyi Oyunlar!

Legionn

Liqhtr sonunda senin de mc oldu yani :rofl: sign sormasin yada rep  :drinks:

Liqhtr sonunda senin de mc oldu yani :rofl: sign sormasin yada rep  :drinks:

kostüme devam :lol:  indirimler bitmeden gelirse bir moon blade, seawoman cekerim tamamdir .-.

adminim indirim varken atabilirseniz mcleri bizim için iki kat degerli olucak ödülleriniz  :give_rose:

aynen öyle :lol:

adminim indirim varken atabilirseniz mcleri bizim için iki kat degerli olucak ödülleriniz  :give_rose:

Konu Açan yok sadece  :blush:

ben supporta mail attim zamaninda :D turkce dil koymayi dusunurseniz gönnüllü olarak cevirmenize yardim ederim diye :D ama ses cikmadi :pleasantry:

bu arada miracleleri gelen var mı  ;D

Çözüm bulalım arkadaşlar  :blush:  Mesela Görevler İnglizce olsun yine ama Menuler Vs. Basit Bir Çeviri Yapılabilir Başlangıç olarak  O:-)  Fikirlerinizi sunun Lütfen  :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :friends: :friends: :friends: :friends:

Kazananların daha çok miracle coins kazanması için bu hafta sonu olacak muhtemel indirimde ödemeleri yapılacaktır.

I love you moderatörüm xP :give_rose: :give_rose: :give_rose: :give_rose: :give_rose: :give_rose:

kristaller indirimde ayin başına kadar , bu  gelecek muhtemel indirimde umarım kristalleride vurcak :)kristal bayramı olur  :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good:

kristaller indirimde ayin başına kadar , bu  gelecek muhtemel indirimde umarım kristalleride vurcak :)kristal bayramı olur  :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good:

gitti benim indirimli outlookin' planlarım

gitti benim indirimli outlookin' planlarım

google playe de verdiler indirimi keşke birde paypal'a verseler çok güzel olucak o zaman  :friends: :friends: :friends: :friends: :friends: :friends: :friends:

73789_.png

google playe de verdiler indirimi keşke birde paypal'a verseler çok güzel olucak o zaman  :friends: :friends: :friends: :friends: :friends: :friends: :friends:

normalde zaten mc çekmeyen bir insanım ben. o kadar itemi swampstan kastım amplara da Zeyweon(Allstars) yardım etti sağolsun. takılıyoruz şuan :lol:

normalde zaten mc çekmeyen bir insanım ben. o kadar itemi swampstan kastım amplara da Zeyweon(AllstarS) yardım etti sağolsun. takılıyoruz şuan :lol:

Herskes gibi dilendi 1 sign 2 dmg  bizde bulmusken yapalim bir sadaka dedik  ;D :drinks: ama gördüm ki onca yardıma rağmen charimin ismi hala yanlış yazılıyor ... :dirol:

M.coins gelmeyi reddediyor :lol:

Herskes gibi dilendi 1 sign 2 dmg  bizde bulmusken yapalim bir sadaka dedik  ;D :drinks: ama gördüm ki onca yardıma rağmen charimin ismi hala yanlış yazılıyor ... :dirol:

S tuşu çıkmış yerinden bro :lol:  :drinks:

Sabırsızlanma Doğu ,Kaan Arkadaşımız En iyi zamanı bilir acele etme :give_rose: :friends: :friends: :friends:

Ödemeler çoktan yapıldı ancak neden gelmediğini henüz bende bilmiyorum. Gelince biri buraya yorum atarsa memnuniyet duyarım. Sabrınız için teşekkürler.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...