Jump to content

Propozycja poradnika


Glazuryt

Recommended Posts

1. Zaloguj sie do gry.

2. Klinknij Menu.

3. Miracle Shop.

4. Buy Miracle Coins. Dalej według instrukcji.

5. Po zakupie MC kup cos w Sklepie. Tym na MC Ofc.

6. Sprzedaj syf za MC u dealera.

 

Punkt 3 ma także drugie dojscie, ze strony gry.

Link to comment
Share on other sites

Ewentualnie bij moby 16 godzin dziennie i sprzedawaj śmieci, te co do questów na market.

Albo hunć bossy, też dobry zarobek.

Ale zysku z metody wyżej nic nie przebije.

Link to comment
Share on other sites

Jak jest promocja, kupuj Arena Tickety. Kilka dni pozniej sprzedawaj za 2k/set .

To chyba najlepszy sposób na zarobienie golda za pomoca Miracle Shopa

Link to comment
Share on other sites

no i mozna farmic co czasem jest bardzo oplacalne mozna dropnac sferki dmg 2 badz deff a to daje nam 1k badz 100g  :good:

 

 

no i zbieranie itemkow do q jest takze dobrym pomyslem jak napisal wyzej kolega,czasem mozna za 10 szuk danego itemka wyciagnac 500g zwlaszcza ze bogatsze gulid wykupuja all itemki q danego dnia czasem da sie zarobic sporo w pare h moj osobisty rekord to 27 k sprzedajac tylko stolen books wiec warto kombinowac.Tylko noob lub ktos leniwy powie ci kup mc lub rich warto kombinowac bo z nieba nie spadnie  :friends: huncik good jesli sczesliwym traffem posiadasz klase leczaca i spory astral wtedy ie problem o slocik .

kazdy z graczy(90%)przechodzilo ten okres w ws,okres zbieractwa farmy,huntow calymi dniami .

Link to comment
Share on other sites

A jak niby kupie te mc to co najbardziej sie oplaca kupic ?:P

 

Jak jest promocja, kupuj Arena Tickety. Kilka dni pozniej sprzedawaj za 2k/set .

To chyba najlepszy sposób na zarobienie golda za pomoca Miracle Shopa

 

up  :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm:

 

 

-jesli chodzi o mcoins to warto kupic wtedy kiedy jest promocja promocji czyli np wszystko jest tansze o 25% i jeszcze promocja dnia powiecmy 15% wiec w taki dzien promocja dnia wynosi az 40% ( to jest przyklad dokladnie nie wiem czy tyle % ale mozna zarobic wtedy sporo kasy ) ale jest 1 wada trzeba czekac jakies 2 tygodnie az ceny bede znowu normalne wtedy my mozemy zarobic

Glazuryt nie pytal kiedy warto kupic miaracle coinsy, tylko na co warto je wydac. Widze ze ktos tu ma problemy z czytaniem ze zrozumieniem :facepalm:

 

Te wieksze promocje o ktorych wspominasz, sa bardzo rzadko, wiec jesli komus bardzo potrzebny jest gold, musialby sporo na nie czekac .

Nie rozumiem , dlaczego to co napisalem uwazasz za niesluszne .

Jedynym wnioskiem jaki nasuwa mi sie namysl to to , ze nie masz pojecia o handlu. :facepalm:

 

Kupujac 80 mc , zrobisz najlepszy interes wydajac je na  Arena Tickety.

 

18mc za 1set

 

Za 80mc kupisz 4sety Ticketow, czyli zarabiasz na tym 8k .

Kupujac jakikolwiek inny przedmiot z Miracle Shop , nie zarobisz tyle.

 

Na wiekszej promocji, Arena Tickety kosztuja okolo 10mc.

Czyli za 80mc kupisz 9-10setow i zarabia sie na tym 18-20k

 

Oczywiscie ceny jakie podalem , sa cenami jakie wystepuja po stronie MC. U elfow jest drozej.

 

 

Link to comment
Share on other sites

@UP:

1 set Tickow = 29mc (80mc - 2sety i zostaje kilka mc)

1 set Tickow (promocja) = 11-20mc (80mc = 4-7 setow)

 

Z racji ze promocja tickow jest w miare czesto, ale nie przekracza 17mc, interes z braku laku ujdzie. A czekanie na "promocji w promocji" nie ma sensu bytu... Predzej sie Ayvondill doczekamy

 

Link to comment
Share on other sites

 

dziecko  :facepalm:

 

Jedynym dzieckiem, jakie udzielilo sie w tym Topicu jestes ty.

 

 

pytal sie ciebie nie mnie  :lol:

 

up  :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm:

 

Skoro sie pytal mnie, to uszanuj moja wypowiedz , a komentarze zachowaj dla siebie. Masz do mnie problem, rozwiazmy go w grze , a nie wszczynasz kolejna awanture na forum. Ahh sorry, zapomnialem. Ty jestes cwany tylko tu, a w ws jak mnie widzisz to spie.dalasz ze ledwo Cie na ekranie widze.

 

 

typowy gracz mc bede pro bo wiem jak kupic mcoins chuj ze to juz 300zl lub wiecej ale co mam +8  :rofl: 

 

Opisujesz swojego kumpla Reve i wiekszosc czlonkow HOOLIGANS ( Gz dla osoby ktora wymyslila taka nazwe. Przez kilka dni lezelismy i plakalismy ze smiechu  :lol:) czy jak ?  ;D Bo to , kto i ile kupuje miracle coins wyszlo w turnieju gildii :facepalm:

 

Link to comment
Share on other sites

Smarku, ja sie dziwie ze ciebie trzymaja w tych Hooligansach. Jezeli robisz im taka wizytowke, to ja wspolczuje niektorym waszym czlonkom...

A grozbami typu "No dawaj na solo w rl" utwierdzasz mnie w przekonaniu ze Ciebie sie tyczy powiedzonko: Kozak w necie, Pizda w świecie.

Link to comment
Share on other sites

rozwiazmy go w realu sprawdzimy kto jest kim i kogo na co stac 

eh jak mylisz ze kupilismy sobie top to sie mylisz

 

A mama cie pusci, czy wpadniesz razem z nia ? ;D ;D

Link to comment
Share on other sites

tco takie teksty to ja slyszalem jak chodzilem do podstawowki ,a kazda twoja wypowiedz pograza wasza gildie a nie powiem jest w niej kilka spoko ludzi:-)

Link to comment
Share on other sites

Dobra olac leszcza, nie ma co sie patrzeć na te nedzne wypociny. Nie dajmy chlopaczynie nawet tej odrobiny satysfakcji z tego że marnujemy czas na czytanie jego żali. Pozatym twórca tematu wyskoczyl do nas z prośba o pomoc. Jak dalej bedziemy pozwalac typom typu Tco na rozpiepszanie naszej reputacji to niedlugo mozemy sie pozegnac z naplywem nowych polakow do WS.

Link to comment
Share on other sites

jakiego dziada? chlopie jak masz cos do powiedzenia to mow wszystko bo jak wyrywasz cos z kontekstu to nie wiadomo o co chodzi.

Link to comment
Share on other sites

ok, juz chyba wiem jesli chodzi ci o tego spamera, co wchodzil i sie sapal najpierw o jakies arenki potem o gildie brisigna a na koncu ze mnie ma gdzies itp, to przekaz mu ze ma jakis problem nie to nie jest normalne, wbil na mc i zaczol sie sapac o niewiadomo o co w kazdym zdaniu szukal pretekstu do klutni, nie wiem kto to byl dziad? Mysle ze chodzi ci o dziacie ale nie wiem jak gral u mc nie mialem nic do niego, ale pewnie poszedl do elfow i sie skurwil bywa i tak.Ale z toba nie mam zamiaru prowadzic dyskusji na ten temat natomiast chetnie z nim porozmawiam o tym bo jak wczesniej napisalem czepianie sie o przegrane arenki i zaczynanie rzucac bluzgami nie jest dokonca normalne.

Link to comment
Share on other sites

 

:facepalm: :facepalm: :facepalm:

mowie zeby sobie kupil wiecej to kolegow tez bedzie wiecej

 

Bardzo nam przykro ze nie masz kolegów. Oj bardzo bardzo.

Link to comment
Share on other sites

 

Gz dla osoby ktora wymyslila taka nazwe. Przez kilka dni lezelismy i plakalismy ze smiechu  :lol: )

 

Musicie mieć bardzo nudne i monotonne życie skoro takie coś doprowadza was do kilkudniowego płaczu ::)
Link to comment
Share on other sites

Musicie mieć bardzo nudne i monotonne życie skoro takie coś doprowadza was do kilkudniowego płaczu ::)

 

Zebys wiedzial :P

Wy to pewnie na nude nie narzekacie- ustawki, wjazdy, chlanie do upadlego i takie tam sprawy to pewnie u was norma . Wkoncu nazwa gildii zobowiazuje ;D

 

 

PS. Tam u Cb w podpisie zauwazylem maly blad.

Mokrapacha to chyba teraz mag z 1lv i z tego co slyszalem, nie twoj. Popraw ;)

Link to comment
Share on other sites

Zebys wiedzial :P

Wy to pewnie na nude nie narzekacie- ustawki, wjazdy, chlanie do upadlego i takie tam sprawy to pewnie u was norma . Wkoncu nazwa gildii zobowiazuje ;D

 

 

PS. Tam u Cb w podpisie zauwazylem maly blad.

Mokrapacha to chyba teraz mag z 1lv i z tego co slyszalem, nie twoj. Popraw ;)

 

Nie mogę mówić za innych członków gildii, jeżeli tak bardzo interesuje Cie ich życie prywatne, zapytaj :)

Nie mag, a lock.

Widocznie któremuś pl mc tak bardzo spodobał się ten nick, że go sobie zarezerwował  ;D

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...