Jump to content

Türkiye :)

omercan

Recommended Posts

Şu konuyu kapatalım lütfen, olayın ne olduğunu bile bilmiyorum ben daha. Ayrıca oyundaki hareketlerimi tartışabilecek konumda değilim ben burada.

Eğer bir tane daha guildle alaksız mesaj gelirse kilitleyecem konuyu. Problemi olan adam gibi pm atsın, ya da vereyim numaramı arasın. Partiden ayrıldık diye ne tatava çıktı be. Hesapta ben yoktum bu arada, arkadaşım vardı. Kimseyi tanımadığı için çok bekledik diye çıkmış. Hoş ben de seni tanımış oldum bu sayede.

su an sende guilde alakasiz mesaj attin . ne bicim moderatorsun anlamdi ki. daha cok bu oyuna ortaligi karistirmaya calisousun gibime geldi. :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm:

su an sende guilde alakasiz mesaj attin . ne bicim moderatorsun anlamdi ki. daha cok bu oyuna ortaligi karistirmaya calisousun gibime geldi. :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm:

Oglum sen ne cesit bi hastasin lan kac yasindasin sürekli kavga pesindesin moderatorle konusuyosun dikkat et sözlerine

o zamn bu sekilde insan gibi sole illa fircami atalim dogru konusun die. hem moderatorulukla oyunun hic bir ilgisi yok oyunda bizim gibi biri. o yuzden sana laf dusmuıo bu konuda. bi daha ustune dusmeyen konularda yorum yapma. :aggressive:

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...