Jump to content

Poradnik dla DK


Pejaaa

Recommended Posts

Witam. Czy mógłby ktoś zrobić poradnik dla dk ? Chodzi mi o rozdawanie skilli , light eq czy heavy i czy nosic 1h z tarczą czy 2h . Proszę o szybką odpowiedź . :blush:

Link to comment
Share on other sites

W wielu grach czytam jakieś poradniki ale Warspear wydaje mi sie grą na tyle prostą, że nie trzeba tu czytać poradników, wystarczy tylko pograć trochę daną postacią a wszystko staje się jasne. Można tylko napisać lekki opis skili, zalety i wady a potem to już samemu trzeba kminić.

 

Bronie dostępne dla DK: włócznie, miecze jedno jak i dwuręczne, tarcze.

 

Zbroje: DK może nosić lekkie jak i ciężkie zbroje ale preferuje się cieżkie.

 

1) Thorn of Death- Zadaje obrażenia fizyczne w zależności od tego ile mamy ataku. Im większy lvl skilla tym większe obrażenia. (ale to chyba logiczne)

 

2) Exhalation of Darkness- Nasz następny atak zada obrażenia od magii ciemności (także w zależności ile mamy) jeśli owej magi mamy 0 to obrażenia na 1lvlu tego skilla wynoszą jakieś 50. Ponad to rzucamy na przeciwnika ministuna (jest to jakaś sekunda) UWAGA zwiększanie tego skilla nie wydłuży czasu ministuna tylko obrażenia od magi. ( Aby skill zadziałał musimy uderzyć cel w ciągu maksymalnie 3 sekund po jego aktywacji inaczej nie zadziała)

 

3) Provocation- Jeśli kolegę atakuje potwór i użyjemy tego skilla to potwór powinien zacząć atakować nas przez jakiś czas. Jeśli natomiast użyjemy go na innym graczu gracz traci swój obecny cel i musi go jeszcze raz wybrać. Zwiększanie lvla wydłuża tylko czas przez jaki dany potwór będzie musiał nas atakować.

 

4) Threads of Darkness- Przyciąga dany cel do nas uniemożliwiając mu poruszanie się przez jakąś sekundę oraz zwiększa obrażenia jakie zadamy celowi następnym atakiem.

 

5) Dark Shield- Po aktywacji daje szanse na zredukowanie części obrażeń jakie otrzymujemy. Im większy lvl skilla tym większa szansa na zredukowanie oraz większa redukcja.

 

Devotion- Jest to skill pasywny, który posiada każda klasa postaci forsakenów (dk, warlock i necro) zwiększa on podstawową regeneracje energii o 3 oraz zwiększa obronę przeciwko magi Księżyca i Ciemności o 3%.

 

 

 

Z tego co widziałem preferuje się 2 buildy:

 

5/5/1/5/1 - zwykle pod pvp z włócznią.

 

5/1/1/5/5- pod pve i tankowanie (ja osobiście do pvp z melasmi też używam :D)

 

 

 

 

I to by było na tyle. Mam nadzieje, że może trochę przybliżyłem zielonym postać rycerza śmierci  ;) . W razie jakiś głupich błędów lub mojej niewiedzy proszę o poprawienie mnie.  :blush:

Link to comment
Share on other sites

Provocation->Odejście od przeciwnika(spierdalanko xddd)->Exhalation of Darkness->Provocation->Zwykły atak(dojdzie stun i dmg z exhala)->Thorn of Death-> i od początku to samo aż taki np. bladedancer padnie :lol: Działa dość często bo nie każdy napierdziela kursorem w przeciwnika jak szalony ;D

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Jak się ma teraz DK? Lepiej? A może barb lepszy?

 

Ogólnie kim opłaca się teraz grać?

W ogóle do lab jeszcze ktoś chodzi?

 

1) Nic sie nie zmienil od kiedy go dodali

2) Duza czesc graczy uwaza barba za najslabsza postac w ws

3) Polecam shama albo locka - oba charki dobre do pvp, sham dodatkowo przydatny do huntow

4) Chodza, ale nie az tak tlumnie jak kiedys

Link to comment
Share on other sites

ale dobry ten event z tymi skrzyniami, dodatkowo zostaly mi skrzynie z poprzedniego eventu to trochę golda będzie na start

 

ale z tymi 3mln graczy to pic na wodę

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...