Jump to content

"Earn Free Miracle Coin"


SPQK3Y

Recommended Posts

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Nie patrzyłem czy jest już taki problem na forum, ponieważ patrzę z telefonu. Mam nadzieję, że szybko otrzymam odpowiedź. Wchodząc w Miracle Shop , pod Buy Miracle Coin zauważyłem napis "Earn Free Miracle Coin". Przetłumaczyłem to jako "Zarób Darmowe Miracle Coin". Poklikałem parę razy, lecz nadal była taka sama ilość Miracle Coin'sów. Pomyślałem, że nie będę przysłowiowym idiotą i nie będę klikał tego napisu ze 100 razy na darmo :D. Popytałem paru Polaków, lecz nie uzyskałem jednoznacznej informacji. Jeśli ktoś wie, jak zarobić te Miracle Coin za darmo, niech napisze w odpowiedzi. Będę wdzięczny i czekam na odpowiedź. Jeśli popełniłem jakiś błąd wyrazowy, to z powodu pisania na telefonie.

Link to comment
Share on other sites

Free MC sa za wykonanie jakichs marnych akcji: instalacja appki, instalacja + jakis achiv w niej, jakas akcja, ankieta itp. Za samo klikanie napisu hajsu nie dają

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję za szybką odpowiedź. Mam jeszcze do Ciebie pytanie w sprawie "App". Co mogę zrobić, aby wygrać Miracle Coins'y nie licząc oczywiście Konkursów? Byłbym wdzięczny za odpowiedź.

Link to comment
Share on other sites

Czyli, że gdy jest jakieś wydarzenie w Warsperze np. Hallowen i wykonam tamte questy, które będą do zrobienia, to będę mógł wygrać Miracle Coins'y czy nie? Jestem człowiekiem słabo kapującym ;D. Z góry dziękuje za odpowiedź.

Link to comment
Share on other sites

Jestem człowiekiem słabo kapującym

 

Wlasnie widac skoro nie kminisz kwintesencji istnienia Tap Joya...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Masz tam oferty np. Sciągnij gre TWOM i obok pisze np. +13 (to znaczy że za to dostaniesz 13 miracle coins)

Klikasz w oferte i teleportuje cie do Google Play czekasz az sie pobierze uruchamiasz potem wlaczasz Warspear Online wybierasz swoja postac i dostałeś 13 miracle coins

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...