Jump to content

nortlanttan bıktım :'(

xxXaNaCoNDaXxx

Recommended Posts

nortlant geleli aylar oldu ama bir türlü item düşüremiyorum 3 charla toplam 5 item :'( artık aradığım itemleri açtığımın 1slot yanında görmekten bıktım...lab gitmek istiyoruz; sağlam 7-8 kişi olmamıza rağmen bossa gdiyoruz ama bir türlü farm yapamıyoruz :'( gerçekten hepimiz lab. farmlayamamaktan sıkıldık :( bu açtığım kaçıncı konu ama yardım edecek 1 kişi bile çıkmadı :( aranızda bize yardım edecek tecrübeli oyuncu yok mu? :(

norlantın yeni sistemi geldiğinden beri çözmeye uğraşıyorum ama şuan için %100 item veren bir teknik geliştiremedim. ama her itemin nerede daha fazla çıkacağı % sini az da olsa hesaplayabildim. 18 level zırhları genelde 3. kutuda (ve aynı genellemeye göre 3. kutuyu açınca 1. kutuda) pelerinler 5. kutuda 17 zırhları 1. kutuda 4. kutuda rune/crystal ve 2. kutuda 18 level kolyeleri. tabi %78 ihtimalle siz bu dediğim kutuları açtığınızda algoritmaya bağlı olarak 2-3 kutunun yeri farklı olacak. verdiğim örnek 4. kutuyu açanlar içindi. şayet 3. kutuyu açarsanız rune-17 level zırhı ve 18 level zırhları arasında bir değişim yaşanıyor ve genelde yine rune kazanıyoruz. (buradan sistemin rastgele değil de belli seçimlere bağlı olduğu yönünde kanaatim var. ama sistemi kandırmak da olasılıklar arasında.) bunun dışında dediğim bu oranlar captured shamans questi için tabi %90 ihtimalle captives  ve hydra questiyle de aynı şekilde kutular var. aslında para kasmak için en mantıklı quest norlant aquedects. sebebi iptal edip tekrar gelip tekrar 13 level itemleri düşürülebilir ve bunların arasından hala değeri düşmemiş itemler var (moon/astral, dark, dark/astral yüzükleri) son olarak lab huntlayamıyorsanız alternatif olarak bg hunt yapabilirsiniz. itemleri hala 25-30k nın üstünde (eu-emerald için veriyorum oranı). para biriktirip de lab itemleri alabilirsiniz.

bu bilgiler için çok teşekkür ederim ama bg fln artık hikaye oldu...bg farmlamak bşi değil ama dediğim gibi artık lab. gitmek istiyoruz 7/24 boş oluyor lab düşünün ne kadar item kasarız ama biz hala nortlantta rune düşürüp duruyoruz...ayrıca yaklaşık 7 aydır bg farmlıyorum ama swnin en sağlam support-tankıyken bg gitmek sarmıyor... :'( herkes 18 set dizmiş biz hala bg itemlerle mi uğraşalım :S

koskoca swdelab. farmlamayı bilen yok gibi bşi 4 saatte 4 kez gdelim dedik 3 pt bile yattı max. exenin oraya gidebildik Türkler olarak eye bile gidiyoruz ama tek sorunumuz hunt...Lütfen 1-2 kişi yok mu yardım edecek yeni güncelleme gelmeden druidime set dizmek istiyorum ve tabii clandaki diğer arkadaşlar da... :'(

koskoca swdelab. farmlamayı bilen yok gibi bşi 4 saatte 4 kez gdelim dedik 3 pt bile yattı max. exenin oraya gidebildik Türkler olarak eye bile gidiyoruz ama tek sorunumuz hunt...Lütfen 1-2 kişi yok mu yardım edecek yeni güncelleme gelmeden druidime set dizmek istiyorum ve tabii clandaki diğer arkadaşlar da... :'(

Norlant açıldığından beri sadece eski oyuncular labirenti nasıl kullanacağını bilmekte.

norlanti da nasi kullanabilecegimi biliyorum ^^ onun disinda eger norlanttaki odullendirme sistemi 1 gun gec degisseydi 2 blade of sd + warlock itemlerini toplamistim bile :(

Lütfen birisi şu EYE farming olayını bana anlatsın yine gittik ama kesemedik resmen kafayı yiyorum :( 8kişi fazlasıyla sağlam 3-4 kişi de idare eder derecede ama kesmiyoruz :'( Lütfen lab.ı çok iyi bilen birisi bi&e öğretsin şurayı :'(

Ya selam oncelikle , Labla ilgili bir sorunumuz yok (norlat acidaviq dark astral yuzuk dusurdum bn /ilk basladiginda saglam para kirdim ama para vermylar artk fazla 13 yuzuklere ) goze kadar tek party de gidiyoruz sorun yok ora kdr.d fakat su farmlamasi sikintili; kosedeki alanin guardlarini kestikten sonra kac kisi cekmeye gitmeli neresinden ceksek ceken yatiyor kardesim 3pri fln mi heallemeli cekeni .. ole doldum bu konuda :!

Boss'un mob'unu çekin otomatik olarak hepsi gelir ve moblar yariya gelmeden geri döner eye uzaktan atış yapabildiği için sağlam bir okçu veya druid , priest gibi uzak atış yapabilen biri çok işe yarar.

dd ve moon saldıran bir druid daha işe yarar pasiften gelen %5 ile . rangerler diğer mobları keserler canı 30k ya düşene kadar sonra rangerlar da dalar.

şöyle bir sorun var ki bossun mobları hemen geri dönmüyor saldırmaya devam ediyorlar onun dışında 1 ptde guard var naparsak yapalım sizin dediğiniz kadar kolay kesemiyoruz :'(

şöyle bir sorun var ki bossun mobları hemen geri dönmüyor saldırmaya devam ediyorlar onun dışında 1 ptde guard var naparsak yapalım sizin dediğiniz kadar kolay kesemiyoruz :'(

köşeler oraları kullanın. olmadı önce boss u resetleyip mobları kesin sonra tekrar bossu çekin zaten tek tek odaklı keserseniz moblar da tek tek reslenecektir rahatça kesersiniz o durumda. bu arada sol yukarı köşedeki 2k hpli moblara dikkat edin hpsi az olabilir ama damagesi çok sağlam

evet farkettimk 400 küsür vuruyorlar zaten onlar ve şu kırmızı guardlar bizi yatırıyor bossu kesmekte sorun yaşamıyor tank...

bodiless falan diyorsan onların olmadığı yere gidin dediğim gibi sağ veya sol üst köşeler ideal. eğer yoksa 2 pt gidin biri bodilessleri vs. leri keserken öbür pt de rahatca bossu ve mobları alabilir.

yeter bıktım bu oyundan...adam kaldırdı resmen 18weapon şov yapıyor ve biz torttan sonrasını farmlayamıyoruz...artık 1 kişi gelsin de şu eye saçmalığını göstersin yemin ediyorum oyundan soğudum 2-3 günde... :@

• 1 month later...

siz yanlis yapiyosunzdur bekleyin ogretiyim size pearl de charim yok ama usde 5 kisi hem red hem blue eye kesiyoruz

oyuna girince pm at us sapphire mc xtsunamix nickim

siz yanlis yapiyosunzdur bekleyin ogretiyim size pearl de charim yok ama usde 5 kisi hem red hem blue eye kesiyoruz

oyuna girince pm at us sapphire mc xtsunamix nickim

yardım teklifiniz için çoksaolun şuan 5 kişi oko farmlıyoruz  :yahoo:  moderatorumuzun yardımları sayesinde  :give_rose:  yeterli kişi sayısı oraya gelince khaz kesmeye çalışacaz eğer yapamazsak size ulaşırım ben  :blush:

bilmiyorum ama redeyede bossun sagindaki alana gidip duvar dibine dayaninin orda 4moob size dalacak en alttakini kesmeyin ve ustteki 3moobu kesin, alttaki moob a kim dalarsa o ona dalacak ama hic kesmiyceksiniz , daha sonra dd si en yuksek tank boss a tiklayip geri duvar dibine gelecek, bosun mooblari var 5tane 1tanesi bossla beraber surekli size saldiriyor, onuda baska biri alacak yani boss kesilene kadar o kisiye dalacak.. uyulmasi gereken nokta o duvar dibinden ayrilmayin , yalnizca boss reslendigi zaman ustteki 3moobu kesin 2.5k canli sonra bossu cekip yine ayni duvar dibinegelin ...

dogrumu anlattim yanlismi bilmiyorum benden tecrubeli abilerimiz var

khaz maar da  buna benzer kolay bi yöntem yok mu illa bir pt guardlari kesmek zorunda mı  :unknw: :facepalm:

khaz maar da sol ust koseye cikacaksiniz orda iki karelik bir yer var .2.5 k hpli moblarin en usteki haric hepsini kesin en ustekini biri alsin.bosu cagirin bosun reslenmiyen iki tane mobu ikis onlari tutsun bosuda tank