Jump to content

Dyskusja o nadchodzącym update


Santor

Recommended Posts

Czyli się spóźnią tylko miesiąc, a gdzie skille i duele? Co ja mam znowu biegać z normalnym atakiem, kupić premię, żeby w 1 dzień questy zrobić, a najlepiej cały czas kupować, żeby móc robić po jakimś daily quest'cie, żeby nie zostać w "tyle"? To wszystko? Wstyd...

Link to comment
Share on other sites

Chciałbym jeszcze czuć choć delikatną ekscytację czekając na update, ale już mi dawno minęło. ;)

 

update za max 2 tygodnie

tydzień = 7 dni, 2 tygodnie = 7 x 2 = 14

post z 17. marca, 17 + 14 = 31

Link to comment
Share on other sites

Póki nie ma update ide do górali pograć na szafirku. Nick ten sam. Może ktoś dołączy? Potem będzie wiadomo jak wyglada update z drugiej strony.

 

Heh tak mnie wciagnelo ze juz ponad 100 rep xD

Link to comment
Share on other sites

[...] mogliby chociaż dodać zapowiedziane skille, daily questy i duele.

 

Albo chociaż jakiegoś newsa, który by zrekompensował czekanie i tylko zaostrzył ciekawość.  ::)

Link to comment
Share on other sites

Byłem w party i czekałem na pomoc z paroma bossami na 1 wyspie, no ale się nie doczekałem. Następnego dnia zostałem wywalony z pt. Zaiste, zajebista pomoc.

Link to comment
Share on other sites

hmm w ten dzień co byłeś przyjęty to zrobiliśmy all bossy jakie nam zostały na pierwszej wyspie ;] ale nie byłeś w tedy on-line ;p

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

dobra czas na chwile szczerości ;] BARDZIEJ ZMULONEJ GRY JESZCZE NIE WIDZIAŁEM POZA TME :] paka może kupie jak bedzie już pełna wersja o ile wrócę do kraju ;p

Link to comment
Share on other sites

Ja tam już nie gram, dwa razy dziennie forum sprawdzę. Jak będą skille to wrócę. Może, jak mi się ponudzi, pedię upgradnę.

Link to comment
Share on other sites

Ale jest jeden plus warspear. Cipsoft zauwazyl konkurencje i wzial sie do roboty. Juz postanowilem z ogim ze wracamy do Tibiame. Update zapowiada sie swietnie;p

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

No wreszcie będzie update.

Podoba mi sie to ze będzie mozna wreszcie robic liste przyjaciół i znajomych :drinks:  i mini mapa :yahoo:

Link to comment
Share on other sites

o kuszy nic nie mówią  :( na filmikach widziałem kusze na 2 bełty ;) podwójne walnięcia lecą z niej  ;D oby truciznę zrobili  ::)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...