Jump to content

adminim yardım..

Avuli

Recommended Posts

adminim yeniyim oyunda lvl13 deathknight ım var ve silah olarak +2pungent spear var 3yapamıyorum kayboluyo bunun sırrı ne yorumlarda gördüm biriside sormuş bu soruyu ona sign kullan demişsin kullandım yine kayboldu. nerde hata yapıyorum. ayrıca deathknightın kullandığı zırhları nasıl öğrenebilirim örneğin görev yapıyorum bot veriyo aldığım bot lvlide aynı olmasına rağmen kullanamıyorum.bir sorumda ayrıca spear güç kristali birkezmi kullanıla biliyo  birkez kullandım 30 güç verdi ikincide kristal boşa gitti güç 30 da kaldı şu an silahım 230 güçte geliştirmem için yardım lütfen dethknight ın en güçlü silahı spear mı  ne almalıyım. biraz uzun oldu son sorum adminim  ::) sikillerde armorlar spearlar boş benim onlar için silah almammı lazım. şimdiden teşekkürler

dk 3 farklı silah tipi kullanabilir. 1h sword, 2h sword ve spear. 1h swordla kalkan kullanabilirsin bu seni daha defansif yapar. 2h sword ve spear arasındaki farka gelince; spear daha fazla physical ve dark damage vururken attack ratesi düşük. 2h sword ise yüksek physical damage vurur ama dark damagen fazla olmaz. 2h sword speardan daha hızlı vurur bunu da dip not edeyim

teşekkürler cevap için silah konusu anlaşıldı  :good: ama diğer konulardada bilgi verebilirsen sevinirim usta.. özellikle şu silah kaybolması ve cristalle tek sefermi güç katabiliyorum ..

dediğim gibi eğer signsiz amplamayı denersen eşyayı item ya seviye düşer ya kırılır ya da kaybolur. bunun dışında eğer miracle shoptan crystal aldıysan great charm diye bir özellik var. şansın varsa kritik (normal değerin üstünde) ench. yaparsın. bunun dışında crystaller daima aynı değeri verir mesela 15 level staffa 32 değer veriyorsa ilk basışta 2. basışta da eğer great charm gelmezse yine 32 olarak kalır değşmez

bende +6 two handed sword var 30 sign yedi yine 7 olmadı  :sorry:

amp sistemi kolay değil ama ben hafif bir ipucu verebilirim. eğer item enchanted değilse ve equiped ise yükselme şansı biraz daha fazla

eyvallah usta ::) silah geliştirmeyi bıraktım lvl 15 teyim artık lvl atlamaya odaklandım ilerki lvllerde çok güçlü silahlar satılıyor. düşünüyorum 10 sign yani seti 20k ya falan gidiyo 30 sign 60k eder o altınla geliştirilmiş bir silah alabilirdim herhalde. pazara bakıyorum 40 50k lara manyak silahlar gidiyo. üstelik bu silahlar geliştirilmediği halde 300 leri buluyo ::) onlardan alacam bide zırh sorunu var tabi zırhım 1700 lerde şu genie of blody fire görevimi yapabilirsem leageu görevimi yapmış olacam ve güzel zırhlar alabilcem ama 9 gündür yapamadım orası vietnam gibi :bomb: clanların savaş arenası. sanki başka yeryok savaşacak  :diablo:

Bu arada sana ayrıca teşekkür ederim bana cevap veren bir tek sen varsın şu forumda eyvallah usta ::)

eu daysan bir ara bana pm atabilirsin zaten nicklerim forum signaturede yazıyor. toplarız 3-5 kişi saldırırız genieye

eu daysan bir ara bana pm atabilirsin zaten nicklerim forum signaturede yazıyor. toplarız 3-5 kişi saldırırız genieye

O 3-5 kişi kim acaba :[  :blush: :blush:

eu dayım ama clan aynımı acaba sonra beni yemeyin :rofl: yingyang elf di galiba yanlış hatırlamıyorsam ben forsakenim bey axewarriorların olduğu clanda ::)