Jump to content

Początki Gry


ArcherrsPL

Recommended Posts

Stworzyłem ten temat aby wszyscy nie doświadczeni gracze mogli pytać o różne sprawy związane z grą wydawać może się dziwne że ja zakładam

ten temat bo sam jestem nowicjuszem zrobiłem to bo nie mogłem się doprosić aby ktoś odpowiedział mi na parę pytań np. Czy potworki dają doświadczenie i  złoto gdy się je zabiję

Link to comment
Share on other sites

Expa nie dają.

Złoto nie bezpośrednio, tzn dropią itemki które nie mają innego zastosowania niż sprzedać je w sklepie.

Link to comment
Share on other sites

 

zloto i exp to 2 wady tej gry

 

Raczej jedyne rzeczy którymi się wyróżnia. Pomysł super, jedyny problem to trochę zbyt wolne expienie na wyższych levelach.
Link to comment
Share on other sites

To ja mam pytanie , kiedy będzie update czy coś takiego. Mam wrażenie że ten 20 lvl to mam od pół roku zwiększą limit do jakiegoś 30 czy coś ? na stronie głownej ws napisane jest że monthly updates , to czemu lecą w huja ?

Link to comment
Share on other sites

To ja mam pytanie , kiedy będzie update czy coś takiego. Mam wrażenie że ten 20 lvl to mam od pół roku zwiększą limit do jakiegoś 30 czy coś ? na stronie głownej ws napisane jest że monthly updates , to czemu lecą w huja ?

 

Level ma być max 50, kiedyś...

I update'y są co miesiąc. Z tym że nie jakieś masy contentu. Dorzucają nowego skina dla broni i kostium, i masz. Update to update.

Link to comment
Share on other sites

Nie ma gry "idealnej"... no dobra, WoW jest. Ale na mobila NIE MA i prawdopodobnie NIE BEDZIE. Jak nie podoba sie mała ilość kasy to przerzuć sie na TWOM, Order & Chaos lub którąś z gier Space Time Studio.

 

W WS gdyby nie idealne PvP i całkiem dobra grafika 2D to raczej niewielu by było amatorów głebokich kieszeni.

Link to comment
Share on other sites

Nie ma gry "idealnej"... no dobra, WoW jest. Ale na mobila NIE MA i prawdopodobnie NIE BEDZIE. Jak nie podoba sie mała ilość kasy to przerzuć sie na TWOM, Order & Chaos lub którąś z gier Space Time Studio.

 

W WS gdyby nie idealne PvP i całkiem dobra grafika 2D to raczej niewielu by było amatorów głebokich kieszeni.

 

WoW kiedyś był, do TBC włącznie. Warspear był genialny w becie.

Można by naprawić WSa, ale devi stracą kasę.

Link to comment
Share on other sites

Ja jestem ograny chyba we wsyzstkich mmo na rynku i ws wcale nie odstaje od reszty ma swoj klimat, jest dosc rozbudowana jesli chodzi o rozgrywke na wiekszych lvlach czego w innych grach brakuje, bardzo fajnie pomyslany podział na frakcje itd. To ze max lvl jest tylko 20 to bardzo dobrze bo nie stwarza to przepasci między nowymi graczami a resztą. W tej grze nie liczy się indywidualizm tylko kontakty z innymi graczami tak jak powinno to być w mmorpg, a czego w wielu innych grach brakuje. Jedyne co mi się nie podoba to brak systemu gildi, mała pojemność friend listy i systemu duelów (aby gracze tej samej frakcji mogli się zmierzyć 1v1). Mobilność tej gry ogranicza się do minimalizacji pod względem grafiki, ale dzięki temu gra jest klarowna i ma prosty interface, oraz genialny podział na podmapy sprawia, że można grać w nią praktycznie wszędzie bez martwienia o to czy jesteśmy na umts czy edge.

Link to comment
Share on other sites

Taa  :friends:  zgodzam sie z  toba Alice,  gralem w  wsa  ~2lata i  nie wydalem ani zlotowki    ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Mam pytanie dotyczace handlu. Jesli mam np. zbroje i jest ona zabllokowana i nie moge jej odblokowac mircle coins to czy da sie ja sprzedac innemu graczowi?

Link to comment
Share on other sites

Mam pytanie dotyczace handlu. Jesli mam np. zbroje i jest ona zabllokowana i nie moge jej odblokowac mircle coins to czy da sie ja sprzedac innemu graczowi?

 

Jesli jest ona Personal i nie ma opcji unbind, nie da sie jej sprzedac innym graczom. Jedynie w shop

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...