Jump to content

BANLANAN HESABIN GERİ AÇILMASI

Dilara

Recommended Posts

Merhabalar,

Bir süre önce oyundan yapmış olduğum bir eylem için hesaplarım ve kullandığım cihazlar da olmak üzere permanent ban yedim. Scam veya benzeri şeklinde değil ancak bazı eski arkadaşlarla kavgata giriştim bunun sonucu ise hiçte iyi olmadı. Bununla alakalı support'a gerekli mailleri attım. Banın açılması için bazı gerekli şartları söylediler hepsini usulünce yerine getirdim. Burada konuyu detaylı olarak açmayacağım ancak açmam gerekiyorsa detayları verebilirim. Gerekli işlemleri yaparak dediğim gibi support'a mail atmış bulunuyorum ancak 4. gün oldu ve gün bitecek gibi hala bir dönüş olmadı, cihazlar ve hesapların engelinin kaldırılması için biraz benim sabırsızlığım ile birlikte heyecanım da karışıyor ancak oyun ekibinden hala mail geri dönüş alamadım. Belki malum durumdan dolayı (corona) firma içerisinde çalışma şekillerinde değişiklik olmuştur ancak bununla alakalı yardım rica ediyorum. 

Maili: *********

adresi üzerinden gönderdim. İlgili birimler okuyarak sadece geri dönüş yapmasını rica ediyorum. Hesapların ve cihazların banı kaldırıldığı zaman dosdoğru bir şekilde oyuna döneceğim..

Edited by Akasha
data security

• Akasha locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...