Jump to content

Wtf. Ban


Recommended Posts

A wiec, bylem akurat na moim noobku rangu 10 lvl, napisalem na trade ze selam go. Po chwili wywalilo mnie do menu i przy probie zalogowania wyskakuje mi komunikat o banie na 6d 23h. Dobra to jestem w stanie przezyc. Ale jak probuje lognac na inne konto dalej mam ten sam komunikat. Gdy probuje stworzyc nowe konto wyskakuje komunikat mowiacy ze ta metoda rejestracji jest na razie niedostepna. Ktos ma podobny problem?

Link to comment
Share on other sites

Reinstall i wywalenie wszystkich plikow gry nie pomoglo. Probowalem na inne konto lognac i dalej to samo.

W komunikacie napisane jest o banie na profil, nie konto

Link to comment
Share on other sites

jesli dostales bana i nie mozesz nic z kontami innymi to prawdopodobnie na ip albo mac adress urzadzenia. Probowales na czyms innym sie logowac/ zmieniales ip?

Link to comment
Share on other sites

Oczywiscie ip zmienialem w pierwszej kolejnosci (reset routera) ale nic nie dalo. Napisalem juz do supportu, zobaczymy co odpisza

Link to comment
Share on other sites

Jak Ci odpisza to wklej bo jestem ciekawy i lepiej wiedziec w razie jakby mialo sie przydac kiedys  :drinks:

Link to comment
Share on other sites

OK bedzie ss. Teraz wogole jakos sie zmienilo. Kiedys jak zbanowali to po prostu pisalo ze account is banned i tyle, a teraz jest ze na tydzien. Poza tym sprobujcie stworzyc nowego chara, nie da sie.

Link to comment
Share on other sites

Chyba wprowadzili limit postaci na jedno konto, bo faktycznie na moim glownym sie nie da ale tam gdzie mam tylko 2 chary juz moge zrobic nowa :unknw:

Link to comment
Share on other sites

Poza tym nowego konta nie mozna zrobic. Wyskakuje captcha ktore trzeba wpisac i po tym komunikat o niemoznosci zarejestrowania nowego konta. Nie mam pojecia w co oni graja

Link to comment
Share on other sites

Jak liczysz na support to się nie doczekasz, ja już od soboty czekam aż bd mógł wejść na pala i dalej klapa....

Link to comment
Share on other sites

Dobrze, że mam tego bana. Przynajmniej na inne, bardziej wartosciowe rzzeczy mam czas. Jakby byl moderator niech zamknie ten temat.

Link to comment
Share on other sites

Tak zbaczajac z tematu bana, moze by tak zglosic to jak obecny moderator zajmuje sie naszym forum? Znaczy sie jak nie zajmuje

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

hmm z tego co wiem jest cos takiego jak ban na urzadzenie postaraj sie odinstalowcg gre wyczyscic catche wszystko zwiazane z ws i zainstalowc ponownie i zrobic char moze pomoze moze nie.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...