Jump to content

Yeni Başladım Ufak Tefek Sorular :)

berdal

Recommended Posts

merhaba arkadaşlar oyuna yeni başladım ve sizlere sormak istedigim bazı şeyler var

öncelikle bu bazı görevlerden gelen sphere of damage enchancement I fln bunun gibi şeyler nedir

birde bu oyunda silahlara + basma vs. varmı ve okçu ranger itemlerinde ne bonusları olması gerek parry.doodge vs.

beni aydınlatırsanız sevinirim.

Us-Sapphire

Berdoooo

lv=11

Öncelikle hem foruma hem de oyunumuza hoşgeldin. Seni burda aktif görmeyi isteriz.

+ basma yani oyundaki ismiyle "amplify" şu şekilde oluyor:

Bir Sphere of damage enchantment veya Sphere of defence enchantmant I veya II alıyorsunuz (Basmak istediğiniz eşya seviyesine göre I veya II'yi seçmelisiniz). +1 e basarken geçme şansı %100'dür. +1'den sonra eşyanızın kaybolma veya -1 gerileme şansı vardır. B[/size]u yüzden "Sign of Impherishability" almanız gerekmemektedir. Her bastığınızda geçmek zorunda diye bir şey yoktur. Bu yüzden genellikle oyuncular 1'den fazla Sign set ve sphere set almaktadırlar. Her amplify'a tıkladığınızda 1 Sign (eğer kullanırsanız) ve 1 sphere gitmektedir.

Anlamadığın veya sormak istediğin başka bir şey varsa her zaman bekliyorum.

• 1 month later...

adminim bu başkasını koruma veya healt verme işlemi nasıl oluyo.. bakıyorum bazen bana adam silahıyla healt veya koruma veriyo. bazen de bana inv me healt diyolar anlamıyorum tabi ama herhalde healt istiyo ama nasıl yapacağımı bilmiyorum yardım lütfen  :unknw:

adminim bu başkasını koruma veya healt verme işlemi nasıl oluyo.. bakıyorum bazen bana adam silahıyla healt veya koruma veriyo. bazen de bana inv me healt diyolar anlamıyorum tabi ama herhalde healt istiyo ama nasıl yapacağımı bilmiyorum yardım lütfen

Heal veren siniflar var; shaman, druid, necromancer, priest. Bunlardan biriysen heal atabilirsin.

Heal veren siniflar var; shaman, druid, necromancer, priest. Bunlardan biriysen heal atabilirsin.

Bir de paladin var ama o pek fazla heal vermiyor ^^

arkadaşlar bende +2pungent spear var sign kullanarak ne yaptıysam 3 olmadı acaba bu silah +2 ye kadarmı geliştirilebiliyor vuruş gücü çok düşük mesela başka adamda da aynı silah var bakıyorum vuruş gücü çok yüksek 300 leri buluyor bendeki 230 larda  :unknw: artı defalarca spear güç kristali aldım birkez 30 güç verdi sonrakiler bi işe yaramadı. :unknw:

heal per se

şahsen ben paladimle 479 buff basıyorum  :D

anlik ve saniyelik heallere bakarsan paladin hepsinden daha az veriyor. demek istedigim bu