Jump to content

PET'y


Flaszek

Recommended Posts

No dobra.. Ktos mnie "poprosił" żebym dał tu info, bo rzekomo moje posty nabijają fame całemu tematowi. Oke.

 

Ktoś, gdzieś wymyślił coś (czyt. na Eye, tacy jedni jajcarze). Tym czymś była chęć przygotowania się na obiecany od pierdyliona lat update z systemem Gildii/Klanów/Mafii/Kółek wzajemnej adoracji (niepotrzebne skreślić). I wymyślili - PET'a (tsaa... kretyńska nazwa, no ale cóż ._.)

 

PET (Polish Elite Guild) - Gildia w mobilnej grze MMORPG Warspear Online, stworzona przez polaków i dla polaków po stronie frakcji Mountain Clans i Forsakens. Ich głównym celem jest zbliżenie do siebie Warspear'owej polonii, pomoc w zrozumieniu mechaniki rozgrywkii jak i wszelakich smaczków jej dotyczących.

Źródło: www.wikipedia.pl

(Ha uszochlasty! Mamy własny artykuł na Wikipedii :dirol:)

 

Listy członków nie ma (nie chce mi sie ._. ). Może będzie jak sie komuś zachce pierniczyć w codzienne update'owanie jej i wysłuchiwanie jęków typu "Ojej, bo ja dałem posta 4minuty temu a jeszcze mnie tam nie ma. ŻAL.PL LOL" etc. Wpisujcie się tutaj jak chcecie sie utożsamiać z PETami.

 

________________________________________

 

Zasugerowałbym zamknięcie tego tematu/skasowanie skoro jest gdzie indziej, ale nie ma moda ._.

Link to comment
Share on other sites

Dlaczego PET?

Powinno być chyba PEG. PEG - Polish Elite Guild.

Jest już założony topic tutaj ~~> http://forum.warspear-online.com/index.php?topic=82904.0

 

 

Dowiedziałem sie tego, jak zwykle,

po fakcie ._. Trudno, pozatym PEG brzmi chujowo xD

Link to comment
Share on other sites

PETy  :yahoo:

 

takie pytanie :Czy niepalący gracze mogą dołączyć?  :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm:

 

dobra żart  :tease: :tease: :tease:

Link to comment
Share on other sites

W początkowym stadium rozważan bylo PET. Potem Nite (słowa Xera) porozkazywał i jest Clan.

 

Aktualną nazwę Polish Elite Clan wymyślił Matek i to on stwierdził że będzie ona  odpowiednia.  -.-

 

 

Link to comment
Share on other sites

Gharis, my niby murzynów wykorzystujemy do różnego rodzaju prac fizycznych, no ale masz u mnie chody więc ty możesz być "kimś" :D

Link to comment
Share on other sites

Gharis, my niby murzynów wykorzystujemy do różnego rodzaju prac fizycznych, no ale masz u mnie chody więc ty możesz być "kimś" :D to brzmi dumnie

 

Murzyn na stanowisku - to brzmi dumnie!
Link to comment
Share on other sites

"Tylko osoby z Polski"

No okej

"[…] ktore maja kostium […]"

A jak kogoś nie stac ?

Wbrew pozorom nie wszystko rich co sie swieci.

Link to comment
Share on other sites

"Tylko osoby z Polski"

No okej

"[…] ktore maja kostium […]"

A jak kogoś nie stac ?

Wbrew pozorom nie wszystko rich co sie swieci.

 

Nie przesadzaj, Novice kosztuje z 10-15k.
Link to comment
Share on other sites

Żeby przekonać sie jak bardzo pomagają sobie polacy (bo o nich mowa, prawda ?) u MCsakens mam zacząć grać uszojebami ? To zabrzmiało troche tak jakbym miał grać elfem, wyjść na iri, i przekonać sie że polacy pomagają sobie w wojenkach/huntach elfow/ubijaniu dla zabawy,  atakując w GRUPIE (ofc jedną osobe). Może ja to źle zrozumiałem, może ty to źle przekazałeś, a może dobrze wszystko zobrazowałes i moje wyobrażenie o Was jest jakie jest. Jeżeli ta trzecia opcja to chyba zrezygnuje z zaproszenia.

Link to comment
Share on other sites

Jak czytam całe to forum to na myśl mi tylko przychodzi - "O ja pierdole"  :facepalm:

Niezłą wiochę robicie

 

Teraz pewnie wszyscy mnie zjadą... ale spokojnie wchodzę na to forum raz na ruski rok  8)

 

PS. Pozdrawiam wszystkich gimbazjalistów  ;D :crazy: :rofl: :yahoo:

 

Chill out  :dirol:

Link to comment
Share on other sites

Jak czytam całe to forum to na myśl mi tylko przychodzi - "O ja pierdole"  :facepalm:

Niezłą wiochę robicie

 

Teraz pewnie wszyscy mnie zjadą... ale spokojnie wchodzę na to forum raz na ruski rok  8)

 

PS. Pozdrawiam wszystkich gimbazjalistów  ;D :crazy: :rofl: :yahoo:

 

Chill out  :dirol:

 

no to chilluj przy  tym  :lol: 

Link to comment
Share on other sites

Jak cos to sie pisze na to :P Wiadomo cos o terminie kiedy bd update czy to tylko plotki ?  :facepalm:

Co do nazwy to na moje moze byc nawet PIEROGI nie nazwa sie liczy tylko przeslanie  :drinks:

Link to comment
Share on other sites

Ja się z antrackiem zgadzam. Mam dość nazw typu "Epic Brotherhood of Brave Dragon Slayers".

Wymyślmy skrót - bierzemy dobre słowo, polskie lub angielskie, i dodajemy słowo do każdej literki.

np. PIEROGI - Polish Individuals Expecting Raiding Other Gaming Idiots

Link to comment
Share on other sites

Ja się z antrackiem zgadzam. Mam dość nazw typu "Epic Brotherhood of Brave Dragon Slayers".

Wymyślmy skrót - bierzemy dobre słowo, polskie lub angielskie, i dodajemy słowo do każdej literki.

np. PIEROGI - Polish Individuals Expecting Raiding Other Gaming Idiots

 

:good: :friends:
Link to comment
Share on other sites

Ja się z antrackiem zgadzam. Mam dość nazw typu "Epic Brotherhood of Brave Dragon Slayers".

Wymyślmy skrót - bierzemy dobre słowo, polskie lub angielskie, i dodajemy słowo do każdej literki.

np. PIEROGI - Polish Individuals Expecting Raiding Other Gaming Idiots

 

przynajmniej widac ze polska nazwa guild :good:

 

to juz lepiej brzmi soap lub pipa niz pety :rofl:

chcecie macie 3literowe P&R - Polish revolution  GIT-grypsujacy  PL-Polish Legions / Polska Legenda  IPA- International Polish Army

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

LOL! To tego update jeszcze nie było?  :facepalm:

Jakby u mnie w robocie sie tak opierdalali to wyjebałbym na zbity ryj..

 

To jest AiGrind, oni mogą.

Zabronisz im? Jak dostają kasę to po co się starać?

 

Popatrz na to tak. Jak zrobią tego update'a, to będą musieli powymyślać nowe rzeczy by zrobić smaka graczom. Więc czemu nie pozwlekać?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...