Jump to content

Polish Elite Team (Eu - Emerald)


Matek1921

Recommended Posts

hbo zapytaj co zjeb (nie pl) all starszych elfow pl, co  pisal na polske itp a te dzieci go wziely na zlosc czy cos huj wie co mieli na celu, wiem tyle ze wielu old zwale cisnie z polishteam bo znaja zjeba nie oddzic , a ci jak dodali i dalej sa poilsh?????  fun jakich malo bo widac kto dziecko

zrobie im na zlosc i dodam hitlera

a wy myslicie ze on tu pisze bo co , zeby was robic jak dzieci male ,jestem wporzadku prawym ludziem otartym na wszystkich ....i wy w to wiezycie   

ps knox jak byl w lab to po tozeby resac nic wiecej,ashurain,marcelin i ja z wogiem huntalismy pierwsze bosy eschida itp w lab a on pisze ze nas uczyll, jak chcial tylko linki w riff tego co wydropilismy bez niego i ze niby sell

ps2 ashu zrezynowal przez niego,ale co wy wiecie jak huja wiecie

ps3 "bo to dobry koles" kurwa leze korek ty huja wiesz, pewnie placze ze smiechu z was i nas

ps4 ciagle warning albo ban na 120 s niepisze

Wiem ze cisna beka z polish team bo sam cisne,nie ze wszystkich ale z takiego ich lidera naprzyklad.Wiem tagze ze nie kazdy mc jest wporzadku ale to samo u was.Wiem tez ze mc(niektorzy)bardzo szybko lapia focha.Taki xerito obrazil sie na mnie /z pol roku temu za to ze go raz elfem ubilem for fun i do teraz sie nie odzywa.No ale co poradzic fochniete dziecko.Wracajac do tematu nie kazdy jest idealny czasem powie sie za duzo, ale to nie jest powod by sie nawzajem obrazac, polacy powinni sie trzymac razem. W zadnej grze nie widzialem by jeden narod sie tak nienawidzil.Przemyslcie to sobie,kazdy popelnia bledy.A nie zachowujcir sie jak banda zbulwersowanych dzieci.Dorsli ludzi potrafia zalatwic sprawa dobra rozmowa, bez wyzwisk i przeklenstw.Zaraz wyjde na jakiegos moraliste, ale zalezy mi na tym by kiedys elfy i mc pomagali sobie i wpolpracowali ze soba przynjmniej jak to bylo kiedys w jakims stopniu.

 

Link to comment
Share on other sites

" data-cid="567244" data-time="1374268988">

to chyba zatwardzenie

 

Cholera fakt, ciezko bedzie to przetrawic. Boje sie o stan mojej boskiej porcelany po tej istnej Wojnie o Czarny Kał. Chyba żłopne denaturatu, taki tu jeden R. rzekomo tyle nasral ze sie malo nie utopil Nie wiem czy to wina niewielkiego rynszotku czy moze jego tyciego wzrostu (z calym szacunkiem do osob niewysokich).

Link to comment
Share on other sites

15min smiechu bez przerwy i zgon spowodowany niedotlenieniem mozgu. To tak dla wiadomosci dla niektorych smieszków :blush:

Link to comment
Share on other sites

hbo ty pizdo ty nawet polakiem nie jesteś tylko jebanym złodziejem że polaków okradać  umiesz tak się dorobiłeś nie dziwię się trzymasz stronę ala polaków którzy  klepią w dupke knoxa który śmieje się z nas i was z swoim kolegami i tak czym predzej odejdzie ale my będziemy pamiętać.że. z wami nie warto się zadawać każdy jeden rzuca wam kasą a wy jak żydy

 

nawet macie chęci się dostosować i.zmieniać własną nazwę gildi która powstał  z myślą o polakach a przemieniła się w jebane bagno dla wszystkich którzy mają kasę odrazu inv indo gays p będzie siłą ale zero zgrania i honoru jak można być takim ala polakiem

 

 

oh wait  i see  here kids

 

yup widzę tutaj są dzieci, dobrze, że to ty.  O:-)
Link to comment
Share on other sites

zamkni dupe skurwił a dziwko  używa translator i wielki polish language i tak nie poruchasz  żal mi was polaki robaki bez honoru oh co ja gadam dzieci nie mają honoru można ich kupić bo mają słaba siłę woli i brak własnego zdaniA

miała być polska gildi która miała budzić respekt w śród polaków i budzić grozę u inneych

 

yeah, twoja mama.  :tease:
Link to comment
Share on other sites

perhaps, you should lvl up you poor druid than posting shit about me. ur nothing but a scumbag. what our people would called " anak ampang " curious what its mean? hahaha. anak ampang~ whoa~  :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Genialnie panowie. Zamiast się bawić w obrażanie nawzajem, jest taki ładny guziczek pod każdym postem. Polecam.

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich moich polskich przyjaciół haha ​​nie wiedziałem Knox był polski, a tak czy inaczej miło gildii i powodzenia z nim chcą was wszystkie najlepsze :)

Link to comment
Share on other sites

hbo ty pizdo ty nawet polakiem nie jesteś tylko jebanym złodziejem że polaków okradać  umiesz tak się dorobiłeś nie dziwię się trzymasz stronę ala polaków którzy  klepią w dupke knoxa który śmieje się z nas i was z swoim kolegami i tak czym predzej odejdzie ale my będziemy pamiętać.że. z wami nie warto się zadawać każdy jeden rzuca wam kasą a wy jak żydy

 

nawet macie chęci się dostosować i.zmieniać własną nazwę gildi która powstał  z myślą o polakach a przemieniła się w jebane bagno dla wszystkich którzy mają kasę odrazu inv indo gays p będzie siłą ale zero zgrania i honoru jak można być takim ala polakiem

Widac ze sie troche uspokoilo,ale kolega ma jakis kompleks.

po1. ja z polska gildia nie mam nic wspolnego

po2. po co piszesz wypowiedzi na poziomie gimzjalisty

po3.Jakos sie nikt z moich friend nie skazy ze mu cos zajebalem, sorki kradne arenki brisignowi jak mi sie nudzi .

po4. wszystko co osiagnelem to osoagnelem sam,ciezko gra wiec prosza cie nie wyskakuj mi tu z takimi.

Link to comment
Share on other sites

po3.Jakos sie nikt z moich friend nie skazy ze mu cos zajebalem, sorki kradne arenki brisignowi jak mi sie nudzi .

 

A ja ci czasem,zmarnie life scrolla lub potka, ew. padne na Eye shamanem :blush: Mimo wszystko jesteśmy kwita :D

Link to comment
Share on other sites

Tak odbiegajac od tego popier... ekhem, tematu ponizej poziomu, to moze by xer lub nit zalozyli nowy temat ? Bo tu to ani nazwa sie nie zgadza, ani nic :x

Link to comment
Share on other sites

I to w 4 czy 5 8)

Dodam, ze pare razy niedaleko legionu :blush:

Ale to nie jest istotne.  ;D

Knox, czekamy na pvp z toba.  Just for fun  ;)

Link to comment
Share on other sites

Ta nie ma jak na cross wbić się w garstkę mc... słyniecie z tego.

 

Nie wszyscy, ale jest w tym troche prawdy.

Prawdziwa walka rozgrywa sie na arenie, lub uczciwym pvp. ;)

Link to comment
Share on other sites

omg :D

Ale my nie wstawiamy ss z tego, bo to bez sensu ;)

W sumie, z tego co widzę, to bez sensu jest ten ss, jak i nasze tematy poruszane tutaj.

Zastanawiam się, czy to tylko moje zdanie ;D

Dobranoc Alice :D

Link to comment
Share on other sites

nasza gildia i wrzucamy to co nam sie podobaОпубликованное фото

a to ze knox ubił hajerka i pewnie sam padł to co...

to tylko graОпубликованное фото

Link to comment
Share on other sites

Widzę że u MC coraz gorzej jest.

Nie rozumiem jak można nie zaprosić polaka do gildii tylko Knoxa :facepalm:, tylu PL przecież po grze chodzi bez gildii. Według mnie to elfy mają rację (możecie mnie za to wyzywać od zdrajców itp. - ale takie jest moje zdanie)

Knox jest u nas bo to dobry koles.

 

:facepalm: :facepalm:

Widzę że żeby dostać się do gildii nie trzeba być polakiem wystarczy być spoko (i mieć chajs). Weźcie się... :fool:

Link to comment
Share on other sites

Widzę że u MC coraz gorzej jest.

Nie rozumiem jak można nie zaprosić polaka do gildii tylko Knoxa :facepalm: , tylu PL przecież po grze chodzi bez gildii. Według mnie to elfy mają rację (możecie mnie za to wyzywać od zdrajców itp. - ale takie jest moje zdanie)

  :facepalm: :facepalm:

Widzę że żeby dostać się do gildii nie trzeba być polakiem wystarczy być spoko (i mieć chajs). Weźcie się... :fool:

 

Nie spodziewałem się, że któryś z was napisze to co myśli nie patrząc jakie nieprzyjemności może mieć w gildi.

Szacun Volitov :drinks:

Link to comment
Share on other sites

Will nik nie nazywa Cie zdrajca przynajmniej ja  ;)

Nikt nawet nie zapytal jak knox znalazl sie w gulid tylko kazdy wysuwa teorie.

Najprostsza rzecz zapytac  ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...