Jump to content

Polish Elite Team (Eu - Emerald)


Matek1921

Recommended Posts

Z dnia na dzien coraz nizszy poziom tego tematu,na poczatku byl zerowy a teraz to juz....sami sobie dopowiedzcie.

Link to comment
Share on other sites

Z MC czy z nami?Sellneles konto czyli?Grasz u elfow czy konieć ws?Jeśli grasz u Elfow to chociaż daj namiary gdzie Cię szukać.(Nick)

Link to comment
Share on other sites

Z MC czy z nami?Sellneles konto czyli?Grasz u elfow czy konieć ws?Jeśli grasz u Elfow to chociaż daj namiary gdzie Cię szukać.(Nick)

 

Raczej z PolishTeam (sorry ale ja raczej nie zrozumie powodu dla jakiego Knox jest w gildii. To właśnie ta sytuacja zadecydowała o tym że sprzedałem konto). Sprzedałem konto ale zanim to zrobiłem zmieniłem nick z warlocka na Lordeon i pod nickiem Volitov gram u elfów.

Wszystko jest w podpisie. :)

Link to comment
Share on other sites

Mhm troszkę to przykre no ale ,widocznie to ważny powód ;) nie mam urazy czy coś zawsze będzie miło Cię widzieć :) ja też nie mam pojęcia ,ale lubię mc side nie tylko pl,powodzenia na huncie i szczęścia  w ampie :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

Wiesz temat nie jest zły ale fajnie by było gdyby osoby posiadające telefony z systemem android zainstalowany komunikator watsup i tam stworzyły grupę.Jeśli się zdecydujecie to wyjaśnienia na ws co i jak,to bardzo proste i przydatne ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Witam wszystkich,po większym zastanowieniu i przemysleniach,chyba nadszedł czas na przeprosiny.Mianowicie źle ocenilem obecna sytuacje gildii,ponieważ ciągle zaślepiony żyłem przeszloscia i wspomnieniami o dawnych członkach których juz nie ma.Przepraszam za słowa ze gildia nie będzie taka jak kiedyś,macie racje nie będzie ,bo może być znacznie lepsza bogata w nowych graczy,którzy niekoniecznie doświadczeniem ale zaangarzowaniem moga sprawić ze będzie najlepsza polska gildia.I takie jest moje zdanie,chociaż nie jestem juz jej członkiem ,lecz byłem gdy gildia raczkowala i mam z nią piękne wspomnienia.Mam nadzieje ze kiedyś wrócę do ws i będę mieć szanse powrotu do gildi.Z obecnych gildi PL na ws chyba tylko PL team jest najbardziej zaangarzowana.Życzę wszystkiego dobrego i przepraszam jeśli urazilem jej członków swoimi wypowiedziami.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...