Jump to content

Polish Elite Team (Eu - Emerald)


Matek1921

Recommended Posts

Laps,  Laps jesli i ja mam byc szczery to tez bylem przeciwny nie Pl w gildi,knoxa znam z pvp.Tylko z tej strony nie poznalem go z zadnej innej(tej gorszej).Racja ludzie lubia go,bo sam temat jako Knoxa-Hitlera jest nam obcy i chyba tylko grajacym po stronie Elfow jest znany.Zasada jest prosta ciezko kogos przekonac do czegos o czym nie ma pojecia.Stalo sie co stalo,jesli to nasza wina to musimy z tym zyc,dla mnie to tylko gra :)
Link to comment
Share on other sites

 

on jak ciota uciekl do mc zawsze gral u eflow to co ty mozesz wiedziec ?

 

duck you noob, you are newbie who probably play this game 2-3 month only, i dont run to mc either to elf. i play both faction before you even knew. so shut duck up cunt  :good:
Link to comment
Share on other sites

acc code -,-  :facepalm: :facepalm: my is 200k

 

Date Registered: 13 July 2011, 21:09:51

u

 

Date Registered:

06 January 2012, 16:57:06

 

theres alot of old players who dont registered on forum since they started ws. tco a lvl 17 druid, never seen that before, looks like a ducking cunt druid.  ;D
Link to comment
Share on other sites

u can scam this

look !

 

"Wow this can be easily edited so no matter what you show I won't believe you."
Link to comment
Share on other sites

 

u dont know what i can do

8)  eat this kids  :dirol: http://pics.tinypic.pl/i/00419/awucpaye4r7e.jpg[/ig]

 

"It's a photo of screen that means it's real!"

Not really, you could've made a screenshot of your screen, edited the date in Paint, and shown that screenshot in fullscreen.

Link to comment
Share on other sites

co kurwa jeszcze moze film mam wam zrobic  :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: to juz szczyt glupoty  :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

;D

 

Tak, film byłby dobrym dowodem.
Link to comment
Share on other sites

Kazdy to widzi ? Bo nie wiem czy juz sie zacząć śmiać czy nie :rotfl:

 

Z czego się tu śmiać? To jest żałosny człowiek.
Link to comment
Share on other sites

Taaa... Musicie być nie do zajebania.

Bez sensu ss zrobiłeś i wstawiłeś

 

 

Na tym ss co dodales, stalem afk jak mnie ubiliscie xD Ale kij w to . Najbardziej rozwala mnie to, ze typ ktory udaje nie wiadomo kogo na forum i ma sie za koksa w grze, na moj widok spierdala :D Ledwo co go na ss zlapalem ;D ;D ;D

Link to comment
Share on other sites

hahahah odezwal sie PAN starszy hahahah myslisz ze na kims robisz wrazenie ? hahah idz sie utop gimnazjalisto i przestan pierdolis smuty noobie albo wyjdz na dwor .... ale pewnie dostajesz wjebane wiec postanowiles udawac jakiegos wazniaka w grze ?

Link to comment
Share on other sites

nie ma to jak bic na afku co ?

 

Ty też nie masz powodu do dumy. 20lvl barb z sd axe 2h na wysokim ampie gonił za druidem 17lvl ze staffem +1..

A co do "spinania się", pomijając drobne wyjątki on tylko wyraża swoje zdanie  ;D

I Kyuubi, jak chcesz się bawić w ss, to w najbliższym czasie mogę zrobić parę, specjalnie dla ciebie  ;)

Link to comment
Share on other sites

ich 3 bylo na mnie 1

 

Nie wiem jak głeboko zasadzone masz swoje ślepe gały, ale ja tu widze 1 osobe. Pozatym juz nie pamietasz jak fajnie bylo sie na mnie wjebac w 5 ? Nieee, bo to bylo przeciez normalne dla takich "Osobnikow" jak ty..

Link to comment
Share on other sites

wasza cala gildia grupa bachorow po za paroma osobami ktorym sie dziwie ze dalej sa z wami  :crazy: :crazy:

 

A ja sie dziwię osobie ktora dala ci inva do Avangers. Musiales komus ladnie przylizac dupe :) Chyba ze... korggan po pijaku cie dodal .

Laps, powiedz mi co ty w nim widzisz takiego , ze zasluguje na członkowstwo w waszej gildii. Na forum, zrobil z was pośmiewisko . Swoja pisownia udowodnil, ze jest dzieckiem próbującym dowartosciowac sie w internecie. Ampem raczej was nie przekonał, skoro ma +1 rozge, wiec czym ?

Link to comment
Share on other sites

Dawaj Alice, krecimy :D Hajs wyłoży Wet, bo to bogol jest, a o obsade nie ma co sie martwić. W koncu kto by nie chcial byc kiedykolwiek wymieniony w napisach koncowych xD

Link to comment
Share on other sites

oki to przekaże im,good by było jakbyś podał powód,im nie mi ;)

 

Powód jest taki że sprzedałem swoje konto i z mc nie chce mieć już nic wspólnego.
Link to comment
Share on other sites

Powód jest taki że sprzedałem swoje konto i z mc nie chce mieć już nic wspólnego.

 

Proszę Cię Bardzo  :pardon:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...