Jump to content

Polish Elite Team (Eu - Emerald)


Matek1921

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

A więc przez 2\3 debili nasz "pakt" który łączył w zgodzie niemal 30 osób został zerwany.

Nie miejcie mi za złe, jak będę za wami gonił, albo będę się starał rozwalić wam hunty.  ;D

Oczywiście nie wszystkim  ;)

Powodzenia  :drinks:

Link to comment
Share on other sites

A więc przez 2\3 debili nasz "pakt" który łączył w zgodzie niemal 30 osób został zerwany.

Nie miejcie mi za złe, jak będę za wami gonił, albo będę się starał rozwalić wam hunty.  ;D

Oczywiście nie wszystkim  ;)

Powodzenia  :drinks:

 

Masz na myśli Reve i Korggana? :)

Link to comment
Share on other sites

Masz na myśli Reve i Korggana? :)

 

Bardziej Petera i Wesołego. Dobrze wiesz, że oni zaczęli a reszta się do nich dostosowała.

Nie licząc Revy, bo on zawsze bił pl a oni\wy jego

Link to comment
Share on other sites

Reva jest waszym liderem, czyli reprezentuje waszą gildię... Jeżeli on może nas bić to dlaczego Peter, lub Wesoły nie może was? Do Paktu mieli się dostować wszyscy..

Link to comment
Share on other sites

Liderem Avengers jest Korggan, czyli Lilianna.

I od początku jasno mówiliśmy, że Reva nie podlega naszemu paktowi i to było dla was oczywiste.

Wraz ze swoją gildią zaakceptowaliście to, więc nie wiem dlaczego o tym wspominasz.

 

Link to comment
Share on other sites

Skąd wiesz? :P

To nie ma znaczenia, kto posiada "znaczek" lidera.  :tease:

A tak poza tym, to oni go sobie przekazywali często.

 

Link to comment
Share on other sites

Dziwne, zawsze gdy logam widzę Reve jako lida

Опубликованное фото

 

Ta wymiana zdań nie ma sensu.. Ty bronisz swoich (chodź pewnie wiesz że nie masz racji), a ja będę bronić swoich...

Link to comment
Share on other sites

Śledzisz nas?:D

Na czystą logikę, masz racje.

I pewnie tu tego nikt z was nie napisze, ale dobrze wiemy kto zaczął.

W sumie to nie wiem dlaczego masz takie opory, aby tu "wypisać" te nicki osób które nie przestrzegały paktu

 

 

Link to comment
Share on other sites

ojoj Porobilo się a ja cały czas myślałem że to Mokrą jest lider :P BTW kto to jest reva?!

Mnie tam rybka czy bijecie się czy nie Ty,Sucurs,Damian nie mam zamiaru was atakować.Inni jeśli zaatakują to wrócę po respie(w city nie na miejscu) w zasadzie zapominacie o jednym,to taki wasz personal "war" i dziwnie będzie jak lider powie bić pety lub bić ave. i wszyscy lecą,każdy ma chyba swój rozum i każdy pewnie miał powód by kogoś zaatakować lub nie.Może i lider reprezentuje grupę,ale siebie ja reprezentuje sam ;D hah zostanę prezydentem xD

Link to comment
Share on other sites

ojoj Porobilo się a ja cały czas myślałem że to Mokrą jest lider :P BTW kto to jest reva?!

Mnie tam rybka czy bijecie się czy nie Ty,Sucurs,Damian nie mam zamiaru was atakować.Inni jeśli zaatakują to wrócę po respie(w city nie na miejscu) w zasadzie zapominacie o jednym,to taki wasz personal "war" i dziwnie będzie jak lider powie bić pety lub bić ave. i wszyscy lecą,każdy ma chyba swój rozum i każdy pewnie miał powód by kogoś zaatakować lub nie.Może i lider reprezentuje grupę,ale siebie ja reprezentuje sam ;D hah zostanę prezydentem xD

 

Mnie się boją dopuścić do władzy. ;D

A tak poważnie to moim zdaniem zaczęło się od nie patrzenia na nicki -.-

W ten sposób Peter ubił Lilianne i bili się przez pewien czas. Dzisiaj Niter się wtrącił do ich walki, później Wesoły mnie i Korggana zaatakował a wy zerwaliście nasz pakt. Tak ja to widzę. Na prezydenta to jeszcze parę wiosen Ci brakuje :D

I ja też nie mam zamiaru wszystkich od was bić ;D

Link to comment
Share on other sites

niewiadomo czemu korggan uczepil sie gnotka  :bad: zawsze go mi na kotarze prubuje ubic  :blush: a reszte mi zostawia hymmm

 

Ragonira ci nie ruszy, bo to kox :P

On bije tylko slabszych od siebie lub gdy jest w teamie. :facepalm:

Dzis padlem z xerem na wispach, bo elfy kampily i byl wsrod nich wlasnie on... Ogolnie 5 elfow i z 8 bosow.  :facepalm: :facepalm:

Link to comment
Share on other sites

Ragonira ci nie ruszy, bo to kox :P

On bije tylko slabszych od siebie lub gdy jest w teamie. :facepalm:

Dzis padlem z xerem na wispach, bo elfy kampily i byl wsrod nich wlasnie on... Ogolnie 5 elfow i z 8 bosow.  :facepalm: :facepalm:

 

ragonir koks  :bad: jak jebanca runera nie ubije  :aggressive:

ale thx za komplement  ;D

Link to comment
Share on other sites

Ragonira ci nie ruszy, bo to kox :P

On bije tylko slabszych od siebie lub gdy jest w teamie. :facepalm:

 

 

Wniosek?

Popraw postać.

Link to comment
Share on other sites

Zróbmy spis polskich gildi

MC strona

1. PolishTeam

2. PolishSqot

3. POLAND

4. PolisHHunT

5. Ziomale

6. Schlesien

7. LubieCycki

8. Swirusy

 

 

jesli znacie inne dopiszcie i jesli ktos moze to PL gildie liste elfow

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

to zmien zjebie ze kurwa takim shitem polske skazic ,jedyny czlowiek ktory pojechal na polske tak ze nasze bacie i dziatki by go na pal najebali a w pace huja by sobie pogrysowal i wy macie w nazwie polish kurwa ogarnij  albo jestescie z zajebistego mlodego wieku to sry ze dzieci nie znaja historii, jak go wzieliscie zeby nam nazlosc zrobic to tylko was pojebalo ,nic wiecej powodzenia

Link to comment
Share on other sites

wy kurwa nawet nie wiecie ze polska wodka lepsza od kazdej innej :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: nawet ludzie z indo i bruneii ciagna z was zwale ze przeciwnik pl u pl :D sam z was sie smieje osobiscie

Link to comment
Share on other sites

zjeby dzieci pl udaja ze sa pl leze ze smiehu jak was widze w grze i lepiej nie mowcie o tym swoim kolegą skinhedą hahahahahahaahaha

  :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

zeby hitlera dodac do gili  :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: powodzenia :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: moze ustawka w realu , ano tak tylko cos tuu popiszecie i tyle z tego bo przeciez tak najlatwiej dla dzieci

Link to comment
Share on other sites

niewiem kto lider u was bo huj mnie to obchodzi ,niech zmieni nazwe bo poki co to u elfow jestescie posmiewiskiem :D bo texty od oldplayerow co to za pl gilia jak zjeb u nich ktory ich(pl) nienawidzi a old nie znaczy wy zjeby, procz jednego z was o ile jest jeszcze z wami, sam sie usmialem z was dziekuję bo lubie sie smiac z waszej glupoty i powodzenia w grze bb

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ps

on zwale ciagnie z was uu elfow jak cos:D bo znam paru jego friendow ktorych on ma za friendow  :lol: o kurwa to niewiedzieliscie  :lol: no tak newbie mysla ze duza ludzi znaja ale czy znaja  :lol: czy tylko znaja :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

zubrowka czeka to jak kubus dla was teraz ahahahahahahahahah :drinks: takiego emotka lepiej nie wstawiac bo zawiną mnie jeszcze za to ze nieletnich naklaniam do picia alk.

 

a to Ci się udało  ;D :rofl: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Typowy polski temat.

Na początku do rzeczy, potem jeden się bulwersuje, podkręca innych, inni innych,  :facepalm:

Przychodzi jakiś ziom z 4 postami, w nich znajduje się więcej przekleństw niż słów :crazy:

Nakręca jakiś arabów, i snorlax zamyka topik.

 

 

 

 

Miło mi.

Rogal.

Link to comment
Share on other sites

zubrowka czeka to jak kubus dla was teraz ahahahahahahahahah :drinks: takiego emotka lepiej nie wstawiac bo zawiną mnie jeszcze za to ze nieletnich naklaniam do picia alk.

 

Koles po pijaku to idz sie wyloz w rowie i przekimaj a nie pierdolisz glupoty o jakichs Hitlerach, wysmiewaniach, OLD PLAYERACH (Kon by sie usmial [No moze Nite :blush: ], prawie jakbym slyszal Wilka), Wódzie (jezeli mieszasz Zobrowke z Tymbarkiem to na prawde musiales miec ciezkie dziecinstwo). Tak pozatym, nwm jak reszta, ale mnie chuj obchodzi co sie w elflandii dzieje. Niech gadaja co chca, swoje o was wiem. Avengers ? Hellou, i to my mamy nazwe zmieniac ? Moze jebniemy nazwe typu: Ryceze i Magowie Wyzwiajacy Sie Na Nieporadnych Elfikach (W tym miejscu pragne nadmienic ze z tych elfow polakow ktorych znam ledwo 3 to porzadne kolesie, wiec nie kazdy powinien brac to do siebie). Phew.

Link to comment
Share on other sites

Trudno się nie bulwersować, gdy w polskiej gildii widzi się kogoś kto kpił z naszej przeszłości.

Są tematy o których nie powinniśmy tutaj dyskutować, jednym z nich jest II wojna światowa, wiec dziwie sie jak mozecie go akceptowac w gildi.

Trochę smutne, ze dla was jak ktoś pisze i przeklina po polsku jest Polakiem, nawet gdy wypisuje takie pierdoly, typu ze to Polacy rozpoczeli II wojne swiatowa.

Link to comment
Share on other sites

yyyy A w domu wszystko okey ?? idz se lepiej zwal a nie pierdolisz glupoty ....

 

Jakie to dziecinne...

btw. to ty jestes tym elfem co prosil o inva do Avengers?

 

Link to comment
Share on other sites

to tylko gra,nie twierdze ze jest polakie tylko ze wzgledu na ,bluzgi itp. a tamta wypowiedz miala byc raczej zartem,niz obelga ;) no ale wyszlo co wyszlo...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...